ניתוק קשר לא רצוי

רציתי לדעת מה עושים עם מישהו שחשבתי שהוא ידיד שלי כבר 8 שנים דוחה אותי ולא מעוניין לדבר איתי? וזאת אחרי שהוא התחתן ונולד לו ילד. האם לנתק את הקשר הזה ? האם עדיף להשאר לבד ללא חברים מאשר להיות בקשר שבו לא רוצים אותי? מה עליי לעשות?

לדעתי

הבחור כבר מזמן לא ידיד שלך(סליחה על איך שזה נשמע )המזמן מתבטא בזמן שהוא התחתן ברגע שמתחתנים היחסים עם הסביבה משתנים זה לא תלוי בנו פשוט הסטטוס החדש מחייב (לעיתים האישה /ההורים /הסביבה שמכתיבים את מהלכי החיים ) ברור שאת צריכה לנתק קשר ולהתרחק עדיף להיות לבד ולנסות למצוא חברים חדשים באותו מצב משפחתי פחות או יותר עם כל הכאב זה פשוט המעשה הנכון וזה גם מפחית כאב וצער עתידיים

לאורלי

תנתקי את הקשר ופתאום הוא יבין שהוא המפסיד הגדול בסיפור הזה מתוך ניסיון אני אומרת לך

לא ידעתי שישי בעולם שלושה אנשים,הוא והיא והילד,מה קורה לך יש עוד חברים

כנסי

לבחור יש זמן מוגבל וסדר עדיפויות אישה וילד גוזלים הרבה משאבים. תני לזמן לעשות את שלו. יתכן ולאישתו הקשר מפריע וזה בדרך כלל נכון ובצדק . יתכן שכאשר הסטטוס שלך ישתנה ותהיה נשואה הקשר יחודש או אם יהיו לו קשיים בנישואין או לאחר שהוא ירגע קצת מהעומס .

לאורלי

תנתקי את הקשר ופתאום הוא יבין שהוא המפסיד הגדול בסיפור הזה מתוך ניסיון אני אומרת לך

לכנרת

איך הוא ירגיש שהוא המפסיד אם הוא רק עשה לי טובה שהוא מדבר איתי לא אמר לי את האמת. הקשר הזה היה אך ורק ביזמתי ואם הוא כן התקשר זה משום שאני יצרתי קשר לפני כן. אם ככה אז זה מוצדק לנתק אותו נכון?

לדעתי

הבחור כבר מזמן לא ידיד שלך(סליחה על איך שזה נשמע )המזמן מתבטא בזמן שהוא התחתן ברגע שמתחתנים היחסים עם הסביבה משתנים זה לא תלוי בנו פשוט הסטטוס החדש מחייב (לעיתים האישה /ההורים /הסביבה שמכתיבים את מהלכי החיים ) ברור שאת צריכה לנתק קשר ולהתרחק עדיף להיות לבד ולנסות למצוא חברים חדשים באותו מצב משפחתי פחות או יותר עם כל הכאב זה פשוט המעשה הנכון וזה גם מפחית כאב וצער עתידיים

זה נכון

זה נכון שהוא לא ידיד שלי אם הוא לא רצה לדבר איתי, לא התקשר מרצונו. רק מצאתי בו מישהו לדבר איתו כי אני לא מכירה אנשים אחרים שאפשר לדבר איתם. והוא היה היחיד ש"התייחס" אלי נורמליץ

כנסי

לבחור יש זמן מוגבל וסדר עדיפויות אישה וילד גוזלים הרבה משאבים. תני לזמן לעשות את שלו. יתכן ולאישתו הקשר מפריע וזה בדרך כלל נכון ובצדק . יתכן שכאשר הסטטוס שלך ישתנה ותהיה נשואה הקשר יחודש או אם יהיו לו קשיים בנישואין או לאחר שהוא ירגע קצת מהעומס .

אולי

אולי כדאי שאנסה לחכות קצת. אם הוא לא ייצור איתי קשר אז אפשר להגיד שהקשר נגמר. האם אני צודקת? אני צריכה יותר אומץ להמשיך לבד ובלי מישהו אחר. האם לדעתך אוכל לעמוד בזה?

לא ידעתי שישי בעולם שלושה אנשים,הוא והיא והילד,מה קורה לך יש עוד חברים

אין לי

אין לי עוד חברים וזו היתה הבעיה נקשרתי או התמכרתי לבן אדם אחד. אולי בגלל מחסור בחברים.

היי

להקשיב ולחייך תני חיוך אענה לך בדוא"ל

לכנרת

איך הוא ירגיש שהוא המפסיד אם הוא רק עשה לי טובה שהוא מדבר איתי לא אמר לי את האמת. הקשר הזה היה אך ורק ביזמתי ואם הוא כן התקשר זה משום שאני יצרתי קשר לפני כן. אם ככה אז זה מוצדק לנתק אותו נכון?

לאורלי

אם הוא עושה לך טובה, אז למה להישאר בקשר כזה? את אומרת שאת כל הזמן היוזמת בקשר הזה (קשר חד סיטרי) אז הבחור הזה לא ראוי להיות בקשר איתך, וכן מאוד מוצדק לנתק את הקשר איתו.

היי כנרת

קודם כל תודה על התגובה. נכון שכתבתי שאני היוזמת אך כאשר דיברתי איתו הרגשתי טוב וגם לאחר השיחה. הוא מנסה לעודד אותי כאשר אני מרגישה רע וזה שווה הרבה. כל פעם הוא אומר לי משהו אחר. אבל מה שכן נכון זה שאכפת לו ממני גם אם קצת. אז מה יותר כדאי להתאכזב באי יצירת קשר שלו או להתעודד מזה שלמישהו אכפת ממני. מה את אומרת, אולי כדאי לי רק לתפוס מרחק ולא להתנתק לגמרי, ולתת לו ליזום? אני צודקת? מצד אחד אני לא רוצה להרגיש רע בלי כלום מצד שני הייתי רוצה לשפר.

היי אורלי

תנסי לתפוס ממנו מרחק ותראי,אם הוא לא יוצר קשר איתך אז כבר תדעי מה לעשות למרות שזה יהיה מבאס אני יודעת,העיקר שתעשי מה שטוב לך תחשבי על עצמך, שיפור עצמי זה תמיד טוב.

היי

להקשיב ולחייך תני חיוך אענה לך בדוא"ל

למי

למי?

היי אורלי

תנסי לתפוס ממנו מרחק ותראי,אם הוא לא יוצר קשר איתך אז כבר תדעי מה לעשות למרות שזה יהיה מבאס אני יודעת,העיקר שתעשי מה שטוב לך תחשבי על עצמך, שיפור עצמי זה תמיד טוב.

אפשר

כנרת , אפשר לכתוב לך ולעדכן אותך במה שקורה? כי אני חושבת שמאוד עוזר שמישהו מקשיב ומייעץ. אשמח אם אוכל להתכתב איתך כאן. אבל רק אם את רוצה ומעוניינת.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר