חדש באילת... או איזה מוזר זה לחיות לבד ....

שלום לכולם, עברתי החודש לאילת, אני גר לבד, עובד בעבודה סבבה, מבחינה כלכלית וכללית הכל סבבה, רק שמוזר לחיות לבד, בלי אמא שמכבסת ודואגת להכל, בלי הבית החם והמפנק... אני בן 22 ואת השירות הצבאי לא העברתי כלוחם ככה שאני לא כזה רגיל להיות מחוץ לבית, חוץ מהטירונות שטחנתי ( הייתי בטירונות לוחמים... ) מעולם לא נעדרתי תקופות מהבית ובכלל אילת היא עיר הזוייה לגמריי ... יש פה עוד אילתיים או אילתיים ששותפים לחווייה שלי ?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!??!?!?! חג שמח לכולם ד"א, גמר חתימה טובה ....

לא אילתית אבל שותפה לחויה.

אמנם לא עברתי לגור עצמאית מאז הצבא. אבל עדין אחרי הצבא זה סוג של עצמאות וזה ק-ש-ה בהתחלה ואני יכולה להזדהות איתך מאוד!! בצבא אבל היתי ישנה בדר"כ בבסיס כך שזה עדין סוג להתמודדות מחוץ לבית (אבל לא משלמים ולא מכינים אוכל אבל זה ניסיון טוב לשותפים היתי עם 2 רוסיות 1. אנורקסית ו1 לא יהודיה וקרה בחדר קטן3.5 מטר על 3 בעעעעעע) ואני עוד חוד ש יתחיל לחיות את זה יותר כשאני אגור במעונות באוניבסיטה. בקיצור אני מזדהה איתך!! אבל תעריך את מה שיש לך בקטע הכלכלי אתה צעיר ורובם בגילך מקבלים מינמום (לפחות ממה שאני שומעת!) אז תעריך את זה !! וכשהגעוגים תוקפים אותך ממש תחזור לבית ותרשה לעצמך להתפנק.. וזהו. תן לזמן לעשות את שלו רק ז-מ-ן. תתמודד, תתרגל ויהיה הרבה יותר קל.. בהצלחה..

אלתית לשעבר

חייתי באילת בצבא שנתיים ועוד שנה עבודה צועדפת במלך שלמה כמלצרית לובי וברמנית בפלטיום אלו חיים אחרים לגמרי תזהר לא להכנס לתוך בועה שבסוף מתפוצצת אני מכירה את אילת,היא אכן בועה,טוב שמה כיף שם,העצמאות,הכסף,החופש היציאות,הים, החבר'ה,הפריצות...אם תשמור על עצמך ולא תאבד את עצמך כי ביננו זה הכי קל...אתה תצליח להשאר בן אדם אני לא אורמת את זה סצם,ראיתי מסביבי ילדות וילדים בגילי שאיבדו את עצמן מרוב חופש סמים וסקס זה כבר מגעיל... אילת מדהימה,הייתה לי שם את אחת האהבות הכי גדולות בחיי תן לה צא'נס,היא תבגר אותך והיא תעשה לך טוב רק אם תבחר בזה

לא אילתית אבל שותפה לחויה.

אמנם לא עברתי לגור עצמאית מאז הצבא. אבל עדין אחרי הצבא זה סוג של עצמאות וזה ק-ש-ה בהתחלה ואני יכולה להזדהות איתך מאוד!! בצבא אבל היתי ישנה בדר"כ בבסיס כך שזה עדין סוג להתמודדות מחוץ לבית (אבל לא משלמים ולא מכינים אוכל אבל זה ניסיון טוב לשותפים היתי עם 2 רוסיות 1. אנורקסית ו1 לא יהודיה וקרה בחדר קטן3.5 מטר על 3 בעעעעעע) ואני עוד חוד ש יתחיל לחיות את זה יותר כשאני אגור במעונות באוניבסיטה. בקיצור אני מזדהה איתך!! אבל תעריך את מה שיש לך בקטע הכלכלי אתה צעיר ורובם בגילך מקבלים מינמום (לפחות ממה שאני שומעת!) אז תעריך את זה !! וכשהגעוגים תוקפים אותך ממש תחזור לבית ותרשה לעצמך להתפנק.. וזהו. תן לזמן לעשות את שלו רק ז-מ-ן. תתמודד, תתרגל ויהיה הרבה יותר קל.. בהצלחה..

בשנתיים האחרונות חייתי באילת

עזבתי אותה לפני חודש בערך אז אני עדיין מאורה בכל מה שקורה בה... אם רק תדע להציב לעצמך גבולות בהם אתה מאמין, יהיה הכי כיף שבעולם! אם אתה חייל משוחרר, אני ממליצה בחום על מלונאות, אמנם קריעת תחת אבל שווה כל רגע (בעיקר החברויות שנוצרות שם) אני חזרתי מאילת אחרי שנתיים עם 4 חברות ממש ממש טובות, מליון ידידים ומכרים וחבר (אנחנו כבר שנה ביחד). אז רק תדע לשמור על עצמך ו... תהנה!

חדש באילת... או איזה מוזר זה לחיות לבד ....

שלום לכולם, עברתי החודש לאילת, אני גר לבד, עובד בעבודה סבבה, מבחינה כלכלית וכללית הכל סבבה, רק שמוזר לחיות לבד, בלי אמא שמכבסת ודואגת להכל, בלי הבית החם והמפנק... אני בן 22 ואת השירות הצבאי לא העברתי כלוחם ככה שאני לא כזה רגיל להיות מחוץ לבית, חוץ מהטירונות שטחנתי ( הייתי בטירונות לוחמים... ) מעולם לא נעדרתי תקופות מהבית ובכלל אילת היא עיר הזוייה לגמריי ... יש פה עוד אילתיים או אילתיים ששותפים לחווייה שלי ?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!??!?!?! חג שמח לכולם ד"א, גמר חתימה טובה ....

שמע אחי

אני מקנא בך אתה תכנס לשיגרה ואז יהייה לך קשה לחזור הבייתה זה מובטח אין כמו לגור לבד אתה המלך של הטריטוריה שלך התחושה הכי טובה בעולם חופששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר