רגע לפני כיפור..

רגע לפני כיפור..

מבחינתי כל יום הוא יום חדש ובכל יום ישנה הזדמנות חדשה לשנות, להבין יותר, לסלוח , לעשות חשבון נפש ,להתנצל, להתפשר, לוותר... נחמד שישנו יום "מרוכז" שבו ניתן לערוך חשבון נפש על כל אותה שנה שחלפה.. לבחון הייכן טעינו..מה כדאי /צריך לשנות וכו'.. אני מתנצלת בפני אחותי היקרה שלאחרונה לא היה לי די פנאי עבורה.. שהגבתי מבלי לחשוב פעם נוספת .. שהעברתי ביקורות על צעדים מסויימים שהיא נקטה ובעיניי היו מוטעים .. מתנצלת שלא העברתי את אותה הביקורת ב"צורה" נעימה יותר... אני מתנצלת בפני כפיר ז"ל ..על התקופה שבה התעלמתי ממנו ומרגשותיו ..ולא הבחנתי במצוקה שבה הוא היה נתון , אני מתנצלת על שלא השבתי לו אהבה כפי שהוא ציפה ורצה .. מצטערת שלא הייתי לידו יותר .. מתנצלת שלא נכחתי בלוויה שלו ושלא אזרתי אומץ לבקר בקיברו מאז.. ההתנצלות הבאה מופנת אלייך רונית ..שטענתי שאת סנובית חסרת תקנה , שאת אגואיסטית , אינטרסנטית... בהמשך הבנתי ונוכחתי לגלות שנפשך עדינה והמניעים שלך שונים בתכלית ממה שחשבתי... מאחלת לך המון הצלחה בנישואייך .. ההתנצלות הזו מיועדת אליך (אתה תדע לזהות שבך מדובר) מתנצלת שלא הבנתי אותך מספיק, מתנצלת שהסתרתי ממך פרטים מסויימים (שאותם אתה כבר יודע ) מתנצלת על כל האי-הבנות שנוצרו .. מתנצלת על הציניות והעוקצניות בה התבטאתי ..מתנצלת בפניך על כך שאני קוראת את המייל (ההוא) ומתמלאת כאב ופגיעה כעס ודמעות בכל פעם מחדש... התנצלות נוספת מופנית אליך אהוב יקר שלי ,מתנצלת על הכאב שנגרם לך בשל החלטתי ..הזמן הוא המרפא וזו אינה קילשה אתה תיווכח בהמשך שההחלטה הזו למענך , עבורך... ובין הייתר גם עבורי... התנצלות אחת לפני אחרונה מיועדת ללד-זיפ שטעיתי לא פעם באיות שמו, בפני וויפר שהגבתי לדבריו בצורה לא ראויה בעוקצניות ,בפני ice t שהודעותיי הכעיסו אותה .. בפני קיטקטון שהחסרתי בטעות את שמו באיחולי "הבוקר טוב" ,שהטחתי בפניו שהפורום איבד זמנית מקסמו ..והפך (לתקופה מסויימת) לרדום.. התנצלות אחרונה מופנית לכל מי שבשוגג נפגע ממני , מדבריי, מהתנהלותי, מהחלטותיי, מדעותיי, מהשינויים שמאפיינים את חיי .. סמדר

at gdola smadar zom kal

צודקת ...גם על זה מגיעה לך התנצלות...

רינת.. (עכשיו את מרוצה?? חחחח סה"כ הוספתי לך "ו" לשם והעברתי את ה"י" מקום.. לא כזה ביג דיל... זה עדיף מאשר שלל השמות האחרים לא?? "רונית" זה השם הכי קרוב לשמך... ואת הרי יודעת שזאת לא פעם ראשונה שטעיתי.. מכוון או לא .. תשאלי את עופר.. אוהבת אתכם , שולחת לכם נשיקות... ואולי תתחילו גם אתם בזמנכם הפנוי לכתוב כאן??? יש כאן אחלה אנשים.. אז ביי בנתיים "רונית" סמדר

לא נמאס לך?

מעניין איזה בן-אדם את...

ממה אמור להמאס לי?

לכתוב?--אני אוהבת להתפלסף?--גם כן נתונה בידי כל אחד מהקוראים ההחלטה והזכות לקרוא או להעלים עין! להתנצל?-- זו מעלה בעיניי להודות בטעויות ולהתנצל עליהן. ולשאלתך :"איזה אדם אני"?? אדם לא יכול להעיד על עצמו .. אז אמנע מכך.. אני יכולה רק להוסיף שקיימות בי חרטות מסוימות ..מגרעות וייתרונות כמו כל אדם.. גמר חתימה טובה סמדר

אידיוט

מה את בכלל מתרצת את עצמך סמדרי ? תמשיכי לכתוב מה וכמה שבא לך , אל תקשיבי לאנשים שרוצים להשתיק אותך . ולך מר ביקורת אין לך משהו יותר טוב לעשות חוץ מלבקר כל הזמן???? העם איתך סמדרי אל תקשיבי תמשיכי בדרכך!

בבקשה לא להשתמש במילים כמו שבכותרת .

צודק מבקשת סליחה ומחילה

למרות שאני לא חושבת שסמדר עשתה כל רע ותומכת בה!!

לצדד בסמדר זה בסדר גמור..

לכתוב מילות גנאי לכיוון זה שלא מצדד בה זה לא נעים ומכובד.

אידיוט

מה את בכלל מתרצת את עצמך סמדרי ? תמשיכי לכתוב מה וכמה שבא לך , אל תקשיבי לאנשים שרוצים להשתיק אותך . ולך מר ביקורת אין לך משהו יותר טוב לעשות חוץ מלבקר כל הזמן???? העם איתך סמדרי אל תקשיבי תמשיכי בדרכך!

ריקושט... זה בסדר נשמה...

לדעתי זכותו של כל אדם באשר הוא להביע את דעתו ..לכאן או לכאן.. לחיוב או לשלילה .. זה בסדר גמור ..אני מקבלת (יותר נכון משתדלת..)את הביקורת הזו וכל ביקורת אחרת בצורה הראויה והמתאימה .. כמוה גם בעיניי ישנן הודעות שלא משכו את תשומת ליבי או לא מצאתי בהן עיניין .. וישנן כאלו שהתחברתי והגבתי ..או הודעות שהתחברתי אליהן אך לא היה לי מה לומר או להוסיף... זכותה המלאה ומי אנחנו שנמנע ממנה או מכל אחד אחד להביע את דעתו? סמדר

לא נמאס לך?

מעניין איזה בן-אדם את...

את המחשבות שלך תשמרי לעצמך!!

לא בא לך?-אל תקראי כמו שאני לא קוראת.. חוצפני/ת!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר