כוס אומו המדינה הזו

הלוואי והייתיי ממקום אחר הלוואי שוודי הולנדי גרמני אנגלי אמריקאי ברזילאי פרואני ציליאני הודי קנדי סקמדינבי יווני תורכי כל דבר אחר החיים פה קקה ממש קקה !!!\

המדינה לא מחזיקה אותך!!

אתה מוזמן ללכת לאן שאתה רוצה... מישהו עוצר אותך?? סע....

אם היו לי האמצעים לא הייתי חושב פעמיים חוכמולוג

ve az u ieye me asatstika shel ozvim ve lo olim

קיטקטון : למה אתה כל כך אגרסיבי

בתגובה שלך ? זו תחושה לגיטימית והמון אנשים מרגישים ככה . למה זה נראה לך לא ראוי לכתוב את זה ולדון בזה ? מיכל

זה פשוט נמאס לראות...

שלכל אחד קצת קשה ומסובך...ישר מתחילים להאשים,לקלל,ולתקוף את המדינה שלנו!! יש לו(או לכל אחד אחר) בעיות .... הוא מוזמן לדבר עליהם ולהתיעץ.... לא לתקוף... קצת כבוד וערכים למדינה שלנו! אם אנחנו לא ניתן מי יתן.? ותאמיני לי שהמצב של האנשים במדינה שלנו זה לא(ברוב המקרים) בגלל המדינה! הבעיה היא שקשה ומסובך הכי קל להאשים את מי שלא יכול להגיב!

פטריוט כל הכבוד

הסיבה זה לא שיש לי משהו נגד המדינה ההפך אני אוהב אותה מאוד פשוט שאני לא חושב שאני ממצא את עצמי פה ויש גם הסיבות האישיות שלא תבין לא נכון הייתי בצבא קרבי אני משלם מיסים ביטוח לאומי וביטוח בריאות כמוך אני אזרח בדיוק כמוך פשוט הייתי רוצה להיות אזרח במקום אחר זה הכל זה כל כך נשמע רע בעיניך אני לא בא לתקוף אני פשוט שונא תתרבות הישראלית תגיד כמה פעמים קרה לך שיבשת עם פקיד הבנק שלך ופתאום מכל מקום באים אנשים ושואלים שאלות באמצע שאתה מדבר איתו או בתחנה המרכזית שיש תתחרות הטיפשית הזו מי יעלה לאוטובוס קודם על זה אני מדבר במקום אחר זה לא קורה

אין בעיה....

אתה לא אוהב את המנטליות פה ? אין בעיה מותר לך... את לא חושב שתצליח להסתדר פה ? זכותך... אבל למה לתקוף?? ולמה את המדינה? זכותך להתלונן ולהביע דעה,ואני האחרון שימנע ממך את זה . אבל תדע לעשות את ההפרדה בין המדינה שלך לבין האנשים שחיים פה . ואתה יודע משהו? אני גם חושב שהרבה מאוד מהאנשים שחיים במדינה שלנו ..צריך לזרוק לים!! לצערי זה לא ניתן. אף אחד לא מכריח אותך לחיות במנטליות שונה ממה שאתה מאמין אנשים נדחפים בתור לאוטובוס? מה מונע מבעדך להמתין בצד עד שעדר הטימטום יעבור? אני לא יודע אם יש לך ילדים אבל בכל מקרה גם אם לא, אני מאמין שאתה יודע ..גם ילדים הם מאוד מעצבנים שהם גודלים ומעלים את הסעיף בכל מיני שטויות שהם עושים....ולא תמיד זה בגלל הילדים זה הרבה לפעמים בגלל לחץ חברתי, אז מה ? אם הילדים כל כך מעצבנים אז לעזוב אותם? לנטוש אותם? אני מאמין שאתה תענה ממש לא ! המדינה שלנו נראת איך שהיא נראת ..לא בגלל עצמה...אלא בגלל האנשים שחיים פה . ואם אתה טוען שאתה אוהב את המדינה שלך מאוד! ... תלמד להתמודד עם הסביבה בשביל לא לוותר עליה. אני יודע שאני אף פעם לא אוותר!

אני מאוד אשמח אם תגיב חיליק...

עכשיו דיברת

מחמאה ממך ...הפתעת אותי...

תודה.

כל מילה.. ס-ו-כ-ר!!

אני מאוד אשמח אם תגיב חיליק...

ההגדרה שלך למדינה

אז אני לא מבין דבר אחד את יכול לעשות הפרדה בין מדינה לאנשים שחיים בה ??? לפי ההגדרה שלך מדינה זה שטח האדמה או הטריטוריה שתוחמת קבוצת אנשים שיש בניהם קשר לאומי אתה מדבר איתי על פיסת אדמה שהיא המאפיין שלנו כעם אז תסלח לי אם אני לא אסכים איתך בעליל כי מדינה מאופיינת באנשים שחיים בה ואם האנשים ברברים אז המדינה ברברית מדינה מאופיינת על ידי אזרחיה ולא להפך זה שאתה פטריוט כל הכבוד לך באמת אבל בעצם במה אתה מאמין בסימון על מפה? אין לנו ארץ אחרת זה נכון אבל הארץ הזו לא תהייה שווה כלום בלי האזרחים שלה ולצערי הרוב הגדול של אזרחיה צריך חינוך מחדש ואת זה באמת רואים שאתה נימצא במקום אחר (להוציא מדינות עולם שלישי) בקיצור (קצת מאוחר מדי בשביל זה אבל בכל זאת) אני אשמח אם תסביר על מה אתה מגן בעצם במה אתה מאמין ???

הדבר הכי קל בעולם זה להאשים ....

במה פעם אחרונה האשמת את עצמך?? שאלת אולי פעם מה אתה לא עושה נכון? ניסית פעם לשנות את הסביבה הקרובה שלך? נכון אתה צודק ב 100 % האנשים (רובם) במדינה שלנו הם ממש גועל. אבל למה לתת לזה להשפיע עלינו? למה אי אפשר פשוט להתעלם מזה ולנהל את החיים שלנו בצורה טובה ותקינה מבלי להתיחס לאחרים?

כוס אומו המדינה הזו

הלוואי והייתיי ממקום אחר הלוואי שוודי הולנדי גרמני אנגלי אמריקאי ברזילאי פרואני ציליאני הודי קנדי סקמדינבי יווני תורכי כל דבר אחר החיים פה קקה ממש קקה !!!\

השאלה כאן היא...

למה הלוואי את יכול תמיד הכל בשליטתך!!! השאלה האמיתית כאן היא מה אתה עשית כדי לשנות את המצב כפי שאתה מתאר אותו (ואני לא יחזור על המילים שלך) חוץ מלהתלונן? דבר שני היית כבר במקומות שציינת? מאיפה לך ששם יותר טוב? אורלי
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר