בוקר טוב 20+

בוקר טוב 20+

מה קורה הבוקר ? מה על הפרק ? תובנות חדשות ? עבודה ? בילוי ? זיכרונות מהטיול שהיה ? פינטוזים על זה שיהיה ? מחשבות על החבר שהיה ? פינטוזים על זה שיהיה ? לבטים לגבי העתיד ? ספרו ... אני מרגישה יותר טוב אחרי כמה שבועות על הפנים בינתיים מתכננת רק את הטיול הבא של ההורים שלי לכבוד יומולדת 60 של אבא . מרגישה השתחררות מתקופה קשה וכבדה שאפפה אותי , והחלטתי שאני רוצה לחזור לגור בירושלים ולא להישאר לגור בקבוץ . רדום פה ובודד. לא משנה איך אני מסתכלת על זה וכמה אני מוכנה להתאמץ כדי לבנות לי פה חיים . זה קצת בית קברות בשבילי כרגע ... אז אני מוותרת . אני חושבת שאני מעדיפה בגילי עוד לחיות . יש לי מחר פגישה עם מטפלת שהיא גם מתקשרת ואני מאוד מתרגשת . לי ולאמא שלי היו טלפתיות לגביה ממש באותו היום אז החלטנו לקבוע איתה ואני ממש מחכה לזה . מקווה שזו תהיה יריית פתיחה בשינוי שאני משוועת לו , להתחיל לצאת מהתקיעות שאופפת את חיי . שיהיה לי בהצלחה ! וגם לכם , באשר אתם . ביי מיכל

תשובות

מה קורה הבוקר ? לא טוב, קמתי חלשה ועם דלקת בעין מה על הפרק ? מחר אח שלי מ-ת-ח-ת-ן! תובנות חדשות ?כן כמה שרציתי להיות יפה מאוד בחתונה, הכל התפקשש ולא סתם יש לי דלקת בעין (וזה נראה רע כשעין אחת קטנה מהשניה) אולי אלוקים רוצה ללמד אותי משהו?! "שקר החן והבל היופי?".. עבודה ? בילוי ?ברים באיזור טבריה זיכרונות מהטיול שהיה ? אני מלוה טיולים ובטיול האחרון קיבלתי טיפ של 1003! (כשממירים לשקלים)איזה כיף! פינטוזים על זה שיהיה ? חסוי.. מחשבות על החבר שהיה ?מממ, כבר לא.. לבטים לגבי העתיד ? כל החיים של אני מתלבטת.. חח אני "מתלבטת סדרתית" זהו יום נעים לכולם

גם אני ...

מתלבטת סדרתית ... וולקום טו זה קלאב . חרא מועדון - לא ???? סתאאאם . לא יודעת מה עובר עליי היום . 'צטערת . קצת מחורפנת . בכל אופן : אני ממש רוצה לעשות קורס להדרכת טיולים . את מדריכה בחו"ל ? איך זה ? בטח אי אפשר לעבוד בזה כל השנה אלא רק בעונות מסויימות , לא ? איך זה מסתדר לך ? וואו ... בטח היית בכל כך הרבה מקומות כבר . זה אדיר ! אני רוצה גם ! מתלבטת [אפרופו] בין ביה"ס לתיירות לבין לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה . מה דעתך ? מיכל

למיכל- אני לא מדריכת טיולים

אני מלווה טיולים (נשק ועזרה ראשונה) זה לא אמור ללכת לפי עונות כי זה בעיקר בבתי ספר ובקיץ זה קבוצות כמו תגלית שבאים לבקר. אני אכן חוזרת על אותם מקומות למשל את הר בנטל אני כבר לא יכולה לראות!! ואני תמיד נעצרת שם בהתחלה וקונה לי משהו בקיוסק.. מה עוד? קיאקים ועיר העתיקה בצפת נמאס לי.. אני חושבת שיש אנשים שנהנים יותר ממני אבל אני נהנית ממה שאפשר ולפעמים יש אחלה מאבטחים ואני עושה את זה רק בשביל לחסוך כסף ללימודים.. אני מניחה שאנשים כמוך (שאוהבים לטיל) נהנים יותר והאמת שאני גם קצת קוטרית.., אז כך שאני תמיד אמצא על מה להתלונןעל מה להתלונן.. בקשר למקום לימודים- בשביל ללמוד באוניברסיטה הפתוחה צריך משמעת עצמית!, את צריכה מאוד להיות כנה עם עצמך ולשאול אם את מסוגלת ללמוד באופן עצמאי את החומר?, נכון שיש מפגשים פעם בשבוע אבל עדין, את המסגרת את מכתיבה לעצמך!וזה לא קל המון התמדה.. בנוסף לזה ביה"ס לתירות עד כמה שאני יודעת הוא מטעם אוניברסיטת חיפה וגם עם מסגרת מסודרת! הוא הרבה יותר מוכר לאנשים שעובדים בתירות או כמו שאומרים יותר "מכובד" בקיצור רק אם את ממש לא מסתדרת עם מסגרת לימודית ואת מעדיפה את האופציה של לימוד עצמי-לכי על הפתוחה. ב-ה-צ-ל-ח-ה

בוקר טוב 20+

מה קורה הבוקר ? מה על הפרק ? תובנות חדשות ? עבודה ? בילוי ? זיכרונות מהטיול שהיה ? פינטוזים על זה שיהיה ? מחשבות על החבר שהיה ? פינטוזים על זה שיהיה ? לבטים לגבי העתיד ? ספרו ... אני מרגישה יותר טוב אחרי כמה שבועות על הפנים בינתיים מתכננת רק את הטיול הבא של ההורים שלי לכבוד יומולדת 60 של אבא . מרגישה השתחררות מתקופה קשה וכבדה שאפפה אותי , והחלטתי שאני רוצה לחזור לגור בירושלים ולא להישאר לגור בקבוץ . רדום פה ובודד. לא משנה איך אני מסתכלת על זה וכמה אני מוכנה להתאמץ כדי לבנות לי פה חיים . זה קצת בית קברות בשבילי כרגע ... אז אני מוותרת . אני חושבת שאני מעדיפה בגילי עוד לחיות . יש לי מחר פגישה עם מטפלת שהיא גם מתקשרת ואני מאוד מתרגשת . לי ולאמא שלי היו טלפתיות לגביה ממש באותו היום אז החלטנו לקבוע איתה ואני ממש מחכה לזה . מקווה שזו תהיה יריית פתיחה בשינוי שאני משוועת לו , להתחיל לצאת מהתקיעות שאופפת את חיי . שיהיה לי בהצלחה ! וגם לכם , באשר אתם . ביי מיכל

ננסה גם...

מה קורה הבוקר ? כבר ערב אבל ב(לפנות) בוקר קמתי ועבדתי. היה מוזר היום... אני מה על הפרק ? להישאר בעבודה או לחפש מועדפת אחרת. תובנות חדשות ? אני הולכת להיות מישהי משפיעה. מיכאלה לוחמת הצדק! טוב נו, אני לא אזניח את האהבה לפסיכולוגיה והרצון להתפלסף עד המוות... עבודה ? בילוי ? עבודה יש; בילוי לא מספיק... זיכרונות מהטיול שהיה ? איזה... יש עוד זמן. פינטוזים על זה שיהיה ? משתדלת לא לפנטז אלא לחיות. אם כבר פנטוזים אז לא על טיולים... מחשבות על החבר שהיה ? דווקא כמה זמן שאני נטולה אבל הוא תמיד במקום חיובי אצלי. פינטוזים על זה שיהיה ? יהיה? כרגע כל הנושא הזה מעורבל ומתערבל ואקראי ושומם וכו'... לבטים לגבי העתיד ? אין לבטים. יותר השתוקקות לבאות...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר