שבוע טוב .. תחילתו של שינוי...

היי לכולם , קראתי את תגובתכם.. ורציתי לשתף אתכם ביומיים האחרונים (שישי-שבת) אחד הדברים הבולטים שאפיינו את השבת האחרונה זה במילה אחת "שקט".. התעוררתי ביום שבת בבוקר .. הכנתי קפה .. התיישבתי בשקט מוחלט ללא מילים .. במרפסת ופשוט בהיתי בנקודה לא מוגדרת.. השקט ..האוויר של הבוקר .. והמחשבות שהענקתי להן את מלוא תשומת הלב.. מבחינתי השקט , העצירה הזו מהכל הקנתה לי זמן לחשוב ולעשות סדר במחשבותיי... אני לא יכולה לומר שהגעתי לתובנות חדשות כי ה"בלאגן" והבילבול עדיין קיימים .. אבל יחד עם זאת לשם שינוי לא התנגחתי עם שום מחשבה ..ואיפשרתי להכל לצאת ולהציף את התודעה .. האחים הנשואים הגיעו לשבת ..והבטחתי לעצמי לא לעשות ביומיים הללו שום דבר אלא אם כן הוא נעשה למען עצמי.. שניים מתוך האחיינים שלי התווכחו בניהם מולי ,בדר"כ הייתי מנסה לפייס בניהם ..במילים אחרות הייתי מתערבת ומנסה להפריד .. הסתכלתי עליהם מהצד מבלי לומר מילה וחיכיתי לשנייה בה הם יסתדרו לבד בכוחות עצמם.. התחולל בקירבי קונפליקט .. מצד אחד אילו אגיב ה"מריבה" בניהם תיפסק והשקט ישוב ..וכולם יהיו מרוצים .. מצד שני יש את ההורים שלהם שנשארים אדישים לאותה מריבה .. בחרתי לא להתערב .. נכנסתי שוב למטבח להכין קפה נוסף.. וכשיצאתי שוב החוצה הם כבר היו בעיצומו של משחק כאילו לא היה ולא נברא הויכוח בניהם... קינאתי בהם על היכולת שלהם להיות פשוט אמיתיים .. להתווכח ולהתפייס .. בכזו קלות .. מבלי שגורם נוסף יביע את דעתו .. כך עברה כל השבת .. אותם דברים שהייתי מרבה לתקן (כביכול..) אותם דברים שהייתי נוטלת את הפיקוד להשליט בהם סדר ..האחריות שלקחתי על עצמי במהלך השנים , הורדתי את כל אלו מגבי .. הייתי בצד המשקיף.. הרואה ואינו נראה... במובן מסויים קשה ביום אחד להיות אני לא כמו שכולם הורגלו... להיות שקטה , לא להתערב בכלום , לא לייעץ,, להרשות לעצמי פשוט להיות נטו .. לא נהגתי מעולם באגואיסטיות .. תמיד דאגתי להכל ולכולם ורק לאחר מכן לעצמי .. השבת הייתי פשוט הייתי .. אין לי ספק שבעיני כולם זה נראה מוזר... הגיסות שלי אפ' חשבו שאני פשוט לא מרגישה טוב ..ולכן אני פחות דומננטית.. לי היה נעים לשם שינוי להיות "נטראלית"...לזרום עם מה שקורה ולא להיות תמיד בשליטה על כל מהלך... לאפשר פשוט לדברים לקרות , להיות בצד.. ולא במרכז .. אני יכולה להעיד שזאת השבת היחידה שכמות המילים שיצאה מפי הייתה כ"כ מנימלית .. והשתיקה הזו .. הטיבה עימי.. זה חלק מהתהליך , מהשנוי בדרך להתחברות לעצמי .. למי שאני .. ולא למי שהורגלתי והפכתי להיות...מסתבר שנחמד לעיתים לקחת הפוגה מהכל... ולהפסיק לנסות להיות "אלוהים"... אלא אדם אנושי .. קטן ופשוט .. שמאפשר לעצמו ל"זרום" עם ההתרחשויות .. ולא נגדם... תודה לכל המגיבים .. שבוע טוב לכולם .. שבוע של צמיחה ושינויים , שבוע של התחברות ותובנות חדשות לי ולכולם. סמדר

נסיכה, גמעתי את מילותייך......כולן שוות את תחושותייך.

לא קל להביע זאת, אך גם את אדם, ובאיזה מקום שכחת את "עצמך". וזה טבעי, כביכול, למישהי שחשה אחריות מסויימת על כתפיה. לא נעלמתי. קבלתי את המייל, ומשתוקק להעביר ערב "מלא" בהקלדה עימך.{עם קפה שחור וסיגיריה, כרגיל......}. עובר תקופת מה של מעבר חד, אך מאוד אפשרי עבורי. {תנאים לא משהו.....אך בכ"ז באויר..... }. תמיד איתי ובמחשבתי. נסיכה. שלך- בהערכה כנה. שימי.

מקסים . חכם . ואמיתי לחלוטין ...

מגיע לך קצת שקט

גם פנימי גם חיצוני , אני שמחה שהייתה לך את היכולת למצוא את הפינה השקטה הזאת ואולי זה יעזור לבילבול לצאת ופשוט להתפוגג.... המון הצלחה את בדרך הנכונה לאיזון הפנימי...

נסיכה, גמעתי את מילותייך......כולן שוות את תחושותייך.

לא קל להביע זאת, אך גם את אדם, ובאיזה מקום שכחת את "עצמך". וזה טבעי, כביכול, למישהי שחשה אחריות מסויימת על כתפיה. לא נעלמתי. קבלתי את המייל, ומשתוקק להעביר ערב "מלא" בהקלדה עימך.{עם קפה שחור וסיגיריה, כרגיל......}. עובר תקופת מה של מעבר חד, אך מאוד אפשרי עבורי. {תנאים לא משהו.....אך בכ"ז באויר..... }. תמיד איתי ובמחשבתי. נסיכה. שלך- בהערכה כנה. שימי.

שימי לאיפה נעלמת? או שמא העלימו אותך ?

שבוע טוב .. תחילתו של שינוי...

היי לכולם , קראתי את תגובתכם.. ורציתי לשתף אתכם ביומיים האחרונים (שישי-שבת) אחד הדברים הבולטים שאפיינו את השבת האחרונה זה במילה אחת "שקט".. התעוררתי ביום שבת בבוקר .. הכנתי קפה .. התיישבתי בשקט מוחלט ללא מילים .. במרפסת ופשוט בהיתי בנקודה לא מוגדרת.. השקט ..האוויר של הבוקר .. והמחשבות שהענקתי להן את מלוא תשומת הלב.. מבחינתי השקט , העצירה הזו מהכל הקנתה לי זמן לחשוב ולעשות סדר במחשבותיי... אני לא יכולה לומר שהגעתי לתובנות חדשות כי ה"בלאגן" והבילבול עדיין קיימים .. אבל יחד עם זאת לשם שינוי לא התנגחתי עם שום מחשבה ..ואיפשרתי להכל לצאת ולהציף את התודעה .. האחים הנשואים הגיעו לשבת ..והבטחתי לעצמי לא לעשות ביומיים הללו שום דבר אלא אם כן הוא נעשה למען עצמי.. שניים מתוך האחיינים שלי התווכחו בניהם מולי ,בדר"כ הייתי מנסה לפייס בניהם ..במילים אחרות הייתי מתערבת ומנסה להפריד .. הסתכלתי עליהם מהצד מבלי לומר מילה וחיכיתי לשנייה בה הם יסתדרו לבד בכוחות עצמם.. התחולל בקירבי קונפליקט .. מצד אחד אילו אגיב ה"מריבה" בניהם תיפסק והשקט ישוב ..וכולם יהיו מרוצים .. מצד שני יש את ההורים שלהם שנשארים אדישים לאותה מריבה .. בחרתי לא להתערב .. נכנסתי שוב למטבח להכין קפה נוסף.. וכשיצאתי שוב החוצה הם כבר היו בעיצומו של משחק כאילו לא היה ולא נברא הויכוח בניהם... קינאתי בהם על היכולת שלהם להיות פשוט אמיתיים .. להתווכח ולהתפייס .. בכזו קלות .. מבלי שגורם נוסף יביע את דעתו .. כך עברה כל השבת .. אותם דברים שהייתי מרבה לתקן (כביכול..) אותם דברים שהייתי נוטלת את הפיקוד להשליט בהם סדר ..האחריות שלקחתי על עצמי במהלך השנים , הורדתי את כל אלו מגבי .. הייתי בצד המשקיף.. הרואה ואינו נראה... במובן מסויים קשה ביום אחד להיות אני לא כמו שכולם הורגלו... להיות שקטה , לא להתערב בכלום , לא לייעץ,, להרשות לעצמי פשוט להיות נטו .. לא נהגתי מעולם באגואיסטיות .. תמיד דאגתי להכל ולכולם ורק לאחר מכן לעצמי .. השבת הייתי פשוט הייתי .. אין לי ספק שבעיני כולם זה נראה מוזר... הגיסות שלי אפ' חשבו שאני פשוט לא מרגישה טוב ..ולכן אני פחות דומננטית.. לי היה נעים לשם שינוי להיות "נטראלית"...לזרום עם מה שקורה ולא להיות תמיד בשליטה על כל מהלך... לאפשר פשוט לדברים לקרות , להיות בצד.. ולא במרכז .. אני יכולה להעיד שזאת השבת היחידה שכמות המילים שיצאה מפי הייתה כ"כ מנימלית .. והשתיקה הזו .. הטיבה עימי.. זה חלק מהתהליך , מהשנוי בדרך להתחברות לעצמי .. למי שאני .. ולא למי שהורגלתי והפכתי להיות...מסתבר שנחמד לעיתים לקחת הפוגה מהכל... ולהפסיק לנסות להיות "אלוהים"... אלא אדם אנושי .. קטן ופשוט .. שמאפשר לעצמו ל"זרום" עם ההתרחשויות .. ולא נגדם... תודה לכל המגיבים .. שבוע טוב לכולם .. שבוע של צמיחה ושינויים , שבוע של התחברות ותובנות חדשות לי ולכולם. סמדר

סמדר- עדיף מאוחר מאשר אף פעם!!

אני שמחה שעכשיו התעוררת,למרות שעכשיו באמת כואב לך כי את מרגישה אבודה.. מה ששידרת זה לא האני האמיתי.. אבל אני מניחה שעם הזמן את תלמדי להכיר את עצמך ופחות תכעסי על עצמך (בגלל כל מה שקרה..) ל-כ-ו-ל-נ-ו- יש מגננות בחיים. פחדים להתעמת איתם, אכזבות מעצמנו ומאחרים. אני מאמינה שאת לא עשית את זה מרוע.. משהו גרם לך לעשות את זה, רצית לרצות אחרים ? או את עצמך? ,להרגיש שאת טובה? החוכמה היא ללמוד תבונות חדשות מהחיים. את כרגע רואה כאב וכעס אבל בעתיד את תלמדי להיות כנה עם עצמך יותר, לא להרגיש שאת "חיבת" להיות "אלוקים". את בת אנוש וגם לך מותר, לכעוס, לבכות, להיות חלשה מול מצבים.. תגלי את עצמך מחדש.. זו ההזדמנות שלך- אז קדימה!-תנצלי אותה.. ואת יודעת מה? אני מאמינה שתמי יש הזדמניות ותמיד יש בחירה עד שמתים.. הכל תלוי לאן את זה לוקחת את מכאן..

שימי לאיפה נעלמת? או שמא העלימו אותך ?

- יקירתי,את הנעלמים לא מעלימים.

סתם...... פשוט, תקופה מאוד לחוצה ללא כתיבה, ללא הסבר,ללא מנוח. ישוב לי מתי שהוא. פציעות. רגישות לא מובנת לכאבים פיזיים לא מוכרים. עניין של החלמה. אבל, העיקר, שאני חוזר לעניינים. לאויר. הפעם בלי - ה- בכל אופן...... המסר הוא לנסיכה הדרומית שלי...והיא יודעת , שבכל שיחותינו,,,ואני מאמין שיהיו כשנחדש את הקשר השבור בשל הקשיים ,,, רק, בסה"כ, רוצה לאחל לה , ליפתי, לנסיכה שבנסיכות, לסמדר שלי.....שנה טובה....שנה שבה ...יתגשמו כל משאלות ליבך...וליבך,,,,אכן רחב מאוד מאוד,,,,,...........תני דרור לליבך, למחשבותייך...להלך רוחך המרומם. אל תתני לרוחך החזקה להפילך תהומה. ממך לקחתי מס' דברים יקרים, אשר הוליכו אותי קדימה. ממך שאבתי כוחות גם. תני לי לפצותך....במילת תודה... לשנה החדשה. ממני לך....בהערכה רבה,,,, ומאמין....שהדרך עבורך תהא סוגה בשושנים. לך - יקירה- סמדר. יפתי. הנסיכה שבנסיכות. שנה טובה, שימי. נ.ב...... רוי הנסיך....הנסיכה קים....והנסיכה ירין ...מוסרות לך, סמדר יקירה , שנה טובה, שנה שבה יתגשמו כל משאלות ליבך. ליל מנוחה. יפתי.

איש יקר ואהוב...

איך אתה תמיד אומר את המילים הנכונות ברגע הנכון ?? איך ?? לא לשווא הוגדרת איש יקר ..עבורי אתה כזה ואף יותר.. במה אברך אותך לרגל תחילת השנה החדשה שניצבת בפתח...?? שנה טובה ומתוקה מדבש.. הצלחה בכל מעשה ידיך.. שהאור ילווה אותך בכל דרכך... שהאל יפרוס כנפיו מעליך ויגן עליך מכל רע..אותך ואת משפחתך.. שדימעותיך תהיינה מתוך שמחה ואושר ..בלבד!! שחיוך יהיה נסוך על פניך לעד!! ששלום ישכון לנצח בביתך ,שלווה ורוגע ימלאו ליבך.. שכל התהיות ימצאו את מקומן .. שאל מול כל קושי תשאר חזק אייתן.. וכמו יין המשתבח עם הזמן תשאר תמיד צעיר ורענן.. מודה לך על מילותיך, על בירכותיך .. ואיחוליך שנגעו בנישמתי .. מודה לשלושת המוסקטרים שכבשו את לבבי.. שולחת להם צרור נשיקות וחיבוקים קשורים בסרט.. את כל הטוב שבעולם לכם מאחלת!! ממני אליך בהמון הערכה אינסופית... הערצה תמידית... ואהבה סמדר
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר