ראיתם את הסרט על הקטונה בערוץ 2?

כבר מזמן אני לא צופה בטלויזיה כמו פעם.. אבל הפעם כבר בהתחלה הסתקרנתי (הסרט עשוי באמת טוב) למי שלא ראה , תרגיעו זה לא סרט קומדיה. זה סרט קשה לצפיה על מסעם של האתיופים לארץ (לא להירדם!) היתה ועדה שקראו לה קטונה, משהו כזה והמוסד דאג להעביר להם כספים שיחלקו לעולים במחנות. ואז מגלים שאת הכסף הם בקושי חילקו לאנשים ואנשים גוועו ברעב בגלל ופשוט מתו. בסרט טוענים שכמעט מכל משפחה מישהו נהרג! הנבלות האלו- אותה וועדה אנסו נשים וילדות! יודעים את השמות בוודאות של שנים מהם והבני זונות מתעלמים!! והמדינה "המדהימה" שלנו יודעת מכל הסיפור וכמובן ש.. לא עושה כלום! המוסד ידע על האונסים שכנראה הגיעו למאות! והנבלות האלו המשיכו בתפקידם, ניצלו נשים ואמיו על חיהן , קידמו את המשפחות שלהם בתור, לקחו כסף לעצמם והמדינה המפגרת הזו קונה להם וילה! הרסו להם את החיים וכלום.. פשוט כלום קשר שתתיקה אנשים מ-ת-ן בגלל תאות הבצע שלהם (במקום להביא להם את הכסף..) וכלום.. הפעם סופית הרגשתי שאני לא מאמינה במדינה הזו!!! וכבר אני חושבת שמי שמאמין לממסד הוא פשוט טיפש!! (ועל הדרך גם פתאט..) ( פשוט מראים איך המוסד/סוכנות יהודית/הממשלה יודעת בוודאות ולא עושים כלום אה, כן הם מעורבים בזה אם הם יגידו הם יכנסו גם לכלא) אני מצטערת לדכא ואני יודעת שזה כואב לחלק מהאנשים שמאמינם במדינת ישראל ובציונות. אבל זהו איבדתי רשמית את האמון בממסד. אני מאמינה שזו הארץ שלנו ושנועדנו לפה אבל לא בצורה הזו, לא בדרך הזו ולא בממסד המוחרבן הזה!! לשמחתי לא איבדתי עוד האמון באנשים כי יש עוד כמה אנשים שחושפים את העוולות האלו אז לפחות אני אומרת שיש עוד כמה נורמלים שעושים משהו ומנסים לחשוף.. שונאת כל הזמן להיות פה על תקן המטיפה. אני פשוט מתעצבנת כשאני רואה דברים כאלה ומתחילה לכתוב וזה קצת מרגיע אותי.. למרות שאני מודה שהכתיבה שלי היא בהחלט לא משהו!! אבל אני טובה בדברים אחרים.. לילה טוב, וכוס אמק שאלוקים יתעורר כבר מהשמים ויעשה משהו.. כמה כבר אפשר להשקיף ולראות שבני אדם לא עושים כלום?.. פשוט כלום?.. מצטערת על האורך. טוב נסים בנימה אופטימית, אח שלי מתחתן ועליתי ממש במשקל אני עושה דיאטה ואני מחזיקה מעמד לא לאכול שוקלד.. חחחח..

חברה ביננו אם היינו מגלים את האתיופים לפני

שתחילה העליה מרוסיה . הרי המדינה הייתה מתעלמת מהם לגמרי. הרי היום יושבים שם כמה עשרות אלפים ולא מעלים אותם . המדינה בשושו מתעלמת מאד הרבה שטוענים שהם יהודים, אם הם לא עונים לקרטריונים של המדינה. אני לא אומר אם זה טוב או רע זה המצב . אין מה לעשות למדינה יש שיקולים פרקטיים גם. משאבים מאד מגבלים וכו. ואוכלוסיות שצריך להשקיע ממון רב כדי לקלוט אותם די הפסיקו לעלות בשנים האחרונות. ובאיזשהו מקום אני חושב שרב הישראלים מסכימים לזה אנחנו לא רוצים להיות מדינת סעד ורווחה אף אחד לא רוצה את זה על חשבונו. באור יהודה ראש העיר הפסיק לקלוט אתיופים הוא לא יכול לעמוד בזה ויש בתי ספר שמסרבים לקבל תלמידים אתיופים . ושוב לכל אחד יש דעה בנושא

אתה כמו כל ישראלי מצוי מתעלם מהעובדות

מה זה קשור לכל הקומבינות שהיו שם שעלו בחי אדם?! ובאונס של כל נשים (גם של ילדות אם זה מזעזע אותך יותר..) המדינה שלך יודעת מזה ולא מנסה אפילו לתבוע אותם! אחד מהם חי פה כמו מלך, ממשיכים להביא לו כספים ווילה! אולי אם הית רואה את הסרט -הית חושב אחרת..

לא ראיתי את הסרט ולא קראתי מה כתבת...

חשבתי שדיברת על העליה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר