חברה אני נשואההההההההההההההההההההה

איזה אושר זהההההההההההההה אין לכם מושג מומלץ בחום!!!!!!!!!!!!!!!! העיקר שזה עם הגבר הנכון!!!!!!!!!!!!!!אין יש לי בעל מדהים!!!!!! יום קסום לכם והתגעגעיתי בטירוף.... פשוט לקחתי חופשה קלה....

מזל טובבבב!!!!!

מזללללל טובבבבבב

מתמתוקונת יקרה!- המון מזל טוב..

מזל טובבבבבב

יווווווווווווווו מזל טוב מותקקקקקקקקק

מזללללל טוב ממישהי חדשה

מאמי שיהיה לך המון בהצלחה. אני אומנם חדשה פה, אבל אני נשואה (לא נגזים - רק שנה בערך) . שיהיה לך המון בהצלחה- ותיזכרי רק דבר אחד: גם כשהוא חוזר מערב עם חברים, כשהוא שכח להתקשר, אמרר שלום חטוף ונכנס ישר למקלחת - כשהוא מפזר את הגרביים לכל עבר (או עושה כל דבר אחר שיכול לעצבן אותך...) תזכרי רק דבר אחד- שאת אוהבת אותו. ולפעמים צריך להעיר - ולפעמים להעיר בקול רם יותר אבל אם זה נעשה מאהבה - זה יכול רק בנות. אם מתוך עצבים - אז רק להרוס... שיהיה לך המון הצלחה!

איזה כיף לך זה חלומה של כל אישה

בהצלחה מותק

מזל טוב יקירתי

מזל טוב , המון הצלחה בדרכך החדשה .. מי ייתן והזוגיות שלכם תפרח ותשגשג ..תעצים ,תרווה , תצמח .. שהחיוכים והאושר, האור והאהבה ישכנו בבתיכם מעתה ואילך (בכל 200 השנים הקרובות) .. שהאהבה וההתלהבות שקיימת כעת תלווה אתכם לנצח .. ובהשראתה תקימו משפחה לתפארת ,שתמלא אתכם בגאווה שאלוהים ישמור עליכם ועל הטוב אשר קיים .. יכפיל ויוסיף הכל מכל כל... וישלח שלום ברכה והצלחה בתחילת דרככם החדשה מעתה ועד עולם!! מכל הלב .. סמדר

מזל טובבבב!!!!!

חברה יקרים! 20+

תודה רבה לכם על האיחולים מאחלת לכם מכל הלב בקרוב אצלכם גם אם אתם מרגישים כביכול שעדיין אין בשלות אבל כשניכנסים לזה עם הבן אדם הנכון עם הנכונות לאהוב להעניק לכבד לוותר תראו שזה אושר אמיתי שזו בעצם השלימות שלנו !!!! שזה מה שאני מרגישה למרות שעדיין הכל חדש וטרי אבל ברוך ה' אני כה מאושרת ומודה להקב"ה בכל בוקר ... על כך שזכיתי מאחלת לכם מכל הלב שכל אחד ואחת מכם ימצא את זיווגו משורש נישמתו.. בקרוב!

חברה אני נשואההההההההההההההההההההה

איזה אושר זהההההההההההההה אין לכם מושג מומלץ בחום!!!!!!!!!!!!!!!! העיקר שזה עם הגבר הנכון!!!!!!!!!!!!!!אין יש לי בעל מדהים!!!!!! יום קסום לכם והתגעגעיתי בטירוף.... פשוט לקחתי חופשה קלה....

מזל טוב, כתבתי לך קודם

רק אושר בזיווג המוצלח ואהבה לנצח
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר