מה דעתכם על נערות ליווי כנסו...

האם הייתן יוצאות עם גברים שבתקופה ורק בתקופה שאין להם קשר במקום לחפש סטוצים הם הולכים לנערות ליווי(קחו בחשבון שבעייני סטוץ זה כמו ללכת לנערת ליווי)

בחיים לא הייתי יוצאת עם גבר שהיה עם נערת ליווי

זה דבר דוחה לעשות. עדיף כבר שתחפש סטוצים עם בחורות שלא מקבלות על זה כסף. זה דוחה ולא מוסרי לשכב עם איזה בחורה מסכנה (שיש לה הורים ומשפחה - תחשוב על אחותך או אמא שלך...) שנקנתה כדי לתת שירותי מין, בחורה שעשרות גברים ביום שוכבים איתה. כל מי שהולך לנערת ליווי, לדעתי, הוא גבר מגעיל, חסר כבוד עצמי, פאתטי, ולא מוסרי. זו התגובה שלי, ותעשה עם זה מה שאתה רוצה

בעייני בחורה סטוציונרית יותר גרועה מזונה...

לפחות זונה מקבלת על זה כסף לא כל נערת ליווי מסכנה לא כל אחת עושה את זה מכפייה יש הרבה ישראליות יש מליוני ביקורים של גברים אצל זונות זה נתון סטטיסטי תדעי שהרבה גברים הולכים לנערות ליווי

מיליון "ביקורים בשנה" זה נכון. בעייני זה דוחה

ואין לי מה להוסיף מעבר לכך.

"ביקורים" בחודש. כתבתי בטעות שנה.

שנה עלק, איזו אופטימיות מצידי...

לצערי הרב רוב הגברים הולכים לנערות ליווי

או שהיו להם סטוצים למינהם. ולכל גבר שיש סטוץ יש גם אישה שמחפשת סטוץ.. (כך שזה לא רק בנים!) יש לי ידיד מקסים ונמשכתי אליו ושנינו רצינו קשר אבל החלטתי שלא הוא שטותניק ברמות והוא לא היה סגור אם הוא רוצה לשים סוף לסטוצים.. אם כבר גבר מחפש מין זמין עדיף ישעשה את זה בסטוץ כי בנערת ליוי הוא פשוט מנצל אותה! -הבחורה בסטוץ מודעת לזה שזה סטוץ ומעונינת גם.. מה גם שנערת ליוי שוכבת עם הרבה בנים והוא נראה לי לא פחות דוחה ממנה.. בקיצור-חפשו גבר שרוצה קשר רציני אבל אל תהיו תמימות-מ-ל-א גברים קימו קשרים זמינים, זה העידן שלנו.. וקשה קצת למצוא מישהו בלי עבר של "סטוץ" כמו שידיד שלי אומר-, אנחנו מסוגלים לקים יחסים גם בלי רגש!..

האם הייתן יוצאות עם גברים שבתקופה ורק בתקופה שאין להם קשר במקום לחפש סטוצים הם הולכים לנערות ליווי(קחו בחשבון שבעייני סטוץ זה כמו ללכת לנערת ליווי)

לדעתי האישית...

יש הבדל דיי עצום בין נערת ליווי/זונה ששוכבת עם גברים תמורת כסף לבין סתם בחורה שפשוט נהנית לצאת עם גברים ומחפשת סטוצים בשביל להנות מסקס נטול רגשות או מחשבות... לא כולם רוצים להיות באיזשהו סוג של קשר מחייב ומעדיפים להיות פרפרים ואני אישית לא רואה עם זה שום בעיה, כל עוד שני הצדדים מודעים לכך ורוצים לעשות את זה לעומת זאת להזדיין עם נערת ליווי/זונה זה כבר סיפור אחר לגמרי, אני חושב שזה דיי דוחה אבל היי, תעשי מה שטוב לך ותצאי עם מי שבא לך

או שהיו להם סטוצים למינהם. ולכל גבר שיש סטוץ יש גם אישה שמחפשת סטוץ.. (כך שזה לא רק בנים!) יש לי ידיד מקסים ונמשכתי אליו ושנינו רצינו קשר אבל החלטתי שלא הוא שטותניק ברמות והוא לא היה סגור אם הוא רוצה לשים סוף לסטוצים.. אם כבר גבר מחפש מין זמין עדיף ישעשה את זה בסטוץ כי בנערת ליוי הוא פשוט מנצל אותה! -הבחורה בסטוץ מודעת לזה שזה סטוץ ומעונינת גם.. מה גם שנערת ליוי שוכבת עם הרבה בנים והוא נראה לי לא פחות דוחה ממנה.. בקיצור-חפשו גבר שרוצה קשר רציני אבל אל תהיו תמימות-מ-ל-א גברים קימו קשרים זמינים, זה העידן שלנו.. וקשה קצת למצוא מישהו בלי עבר של "סטוץ" כמו שידיד שלי אומר-, אנחנו מסוגלים לקים יחסים גם בלי רגש!..

עדן את עושה סטוצים ואו שכבת עם הידיד איך היה

תקראי שוב -לא היה לי שום סטוץ איתו!

למקרה שלא הית צינית.. ונראה לך באמת שאני אגיד לך איך היה?! קצת ט-ק-ט..

עדן תכנסי

קודם כל סליחה אם נפגעת חשבתי שזה פורום ומה שיפה פה בניגוד למציאות שאפשר להיות יותר פתוח. האם את אוהבת סטוצים סתם לידע כללי, שנית אני בן שלישית אני מאד אודע לך אם תתני לי טיפ איך מזהים בפאב מי מחפשת סטוצים ביי

אני כותבת כמו שאני מתנהגת במציאות

אם היתי רוצה להיות פתוחה יותר בפורום אז היתי כותבת בצורה יותר בוטה!.. בכל אופן סלחתי לך.. ואני מבינה שלא התכונת לפגוע!.. לשאלתך- אני לא בחורה של סטוצים-ממש לא! אני בחורה רגישה וגם אמיתית כך שאני לא יכולה ורוצה סטוץ. אני לא יודעת יותר טוב ממך איך לזהות אבל תמיד אפשר לראות לפי שפת גוף, איך שהבחורה מפלרטטת ומתלבשת (למרות שלא כל מי שמתלבשת חשוף בהכרח רוצה סטוץ, יש בנות שהן רוצות להיראות "כוסיות") אבל שילוב של לבוש+פלירטוט בלי להכיר את הבן אדם- רומז נראה לי על הסטוץ! אני שונאת להטיף אבל אני מקוה בשבילך שתשקיע בדבר האמיתי.. בהצלחה.

תודה תודה על ההשקעה בתשובה כנסי בבקשה

תודה לך. ראשית אני מעריך אותך על המוסר שלך ועל הכנות אני לא טיפוס של סטוצים בעייני זה זול היה לי כל החיים סטוץ אחד וזה היה בחו"ל בטיול ביוון לפני הרבה שנים. תידעי לך שבחורות שלא שומרות על ערכים מינימליים נפגעות מזה ומי שלא מודעת לזה היא מסכנה. כי המבנה האישיותי של גבר שונה משל אישה. שתכירי רק גברים אמיתיים

הסמל הזה של לסביות, לא?

תודה תודה על ההשקעה בתשובה כנסי בבקשה

תודה לך. ראשית אני מעריך אותך על המוסר שלך ועל הכנות אני לא טיפוס של סטוצים בעייני זה זול היה לי כל החיים סטוץ אחד וזה היה בחו"ל בטיול ביוון לפני הרבה שנים. תידעי לך שבחורות שלא שומרות על ערכים מינימליים נפגעות מזה ומי שלא מודעת לזה היא מסכנה. כי המבנה האישיותי של גבר שונה משל אישה. שתכירי רק גברים אמיתיים

השוביניזם מרקיע שחקים...

לא הבנתי....

לאן הנערות האלו מלוות אותך בדיוק??
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר