אני מודעת לזה תודה..

אני שיניתי את השם

הייתי בת 13 והרגשתי שלכולם קוראים עדי ושזה לא מיוחד אז החלפתי לנעם .... אני מרוצה ... טוב לי עם השם שלי , אני אוהבת אותו .. לא בדקתי עם אף אחד - קבלה ושות' אבל יש לי הרגשה שאם הייתי יודעת למה אני נכנסת - זה לא היה קורה .... אז כנראה מזל שאני קפריזית ופועלת לפי הרגש :)

מי חשב פעם לשנות את השם הפרטי שלו ?

נכון שקוראים לי הדס אבל משום מה אני לא מתחברת לשם שלי קרו לי דברים מסויימים שהביאו אותי למסקנה שאני צריכה לשנות את שמי וכך באמת עשיתי שיניתי את שמי לפני כשנה וחצי והיום כבר לא קוראים לי בשם הזה השם שלי שונה לשם גל ואליו אני יותר מתחברת מהרבה בחינות וטוב לי ככה האם גם לכם קרה דבר כזה אשמח לקבל מכם תגובות על כך שתפו אותי

הדס

אני מצטערת שנעלמתי קצת , אני פשוט נורא בדיכאון ... ממש קשה לי . תקופה גרועה ואיומה . ודרך אגב ... כשהייתי ילדה רציתי לשנות את שמי כי לא אהבתי את הצלצול של השם מיכל {בגלל ה - כ'} אבל עכשיו אני אוהבת אותו וחושבת לשנות רק את השם משפחה ... ביי מיכל

מיכלי שלייייי

חולה עליך מה קורה לך דברי איתי אני אשמח אם תתני לי את המספר הטלפון שלך כדי שנוכל לדבר יותר בחופשיות אני דואגת לך מחכה לתגובה ממך מאמיי

מי חשב פעם לשנות את השם הפרטי שלו ?

נכון שקוראים לי הדס אבל משום מה אני לא מתחברת לשם שלי קרו לי דברים מסויימים שהביאו אותי למסקנה שאני צריכה לשנות את שמי וכך באמת עשיתי שיניתי את שמי לפני כשנה וחצי והיום כבר לא קוראים לי בשם הזה השם שלי שונה לשם גל ואליו אני יותר מתחברת מהרבה בחינות וטוב לי ככה האם גם לכם קרה דבר כזה אשמח לקבל מכם תגובות על כך שתפו אותי

מה עושים אם אני אוהבת את השם שלי אבל הגורל חרא?

האמת שגם תמיד היה נראה לי שאף אחד לא ממש אוהב את השם שלי... מוזר, הוא ממש יפה. ועוד משהו- קשה לי להאמין שזה קשור לשם שלי אבל בוא נגיד שהחיים שלי לא משהו בכלל... אומנם זה השתנה בשנים האחרונות אבל מי יודע- אולי השם הזה לא טוב? (ואם זה משנה משהו- הוא ע"ש סבא שלי ז"ל, אבא של אבא שלי...)

מי אמר שאף אחד לא אוהב?

היי לך

בקשר למה שכתבת לי אז קודם כל זה לא קשור לזה שהשמות שלנו לא יפים ההורים שלנו העניקו לנו שמות מיוחדים אז למעשה זה שהשמות שלנו משפיעים על החיי היום יום שלנו יש לא השפעה מאוד חזקה עלינו ולפעמים הם משפיעים עלינו באופן שלילי וזה מה שקרה לי שבעיקבות זה אני בעצמי שיניתי את השם שלי מהדס לגל

מי אמר שאף אחד לא אוהב?

אני בחיים לא חשבתי לשנות את השם שלי

השם שלי זה פשוט אני קשה לי לראות את עצמי עם שם אחר. יש משמעות לכל שם לפי הקבלה ומה שכתוב שם עלי נראה כאילו שמי שעתב קודם הכיר אותי ואז כתב כל מילה אמת. אורלי
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר