יש לי רעיון לפתוח שרשור קיטורים

למשל.חם,הבוס,העבודה,כל מה שעולה לכם בראש לקטר....

רעיון חביב... ואפילו יש לי רעיון לזוכה

אני מאמין שהזוכה בשרשור הזה תיהיה חן! קדימה חן ...תראי להם...

קיטקטון גם לך לא חסרים קיטורים חחחחחח

יש לי רעיון לפתוח שרשור קיטורים

למשל.חם,הבוס,העבודה,כל מה שעולה לכם בראש לקטר....

בצעירותי הייתי אלופת הקיטורים

נראה אם עדיין יש לי את זה מי היה מאמין שיולי נגמר ובקושי סיימתי את המועדי א' שלי , שלא נדבר על המועדי ב' שבטח נאלץ לאכול תפוח בדבש תוך כדי מבחן בכלכלת ישראל לדוגמא,שהמרצה פשוט ישב ליד אחד הסטודנטים ופתר לו את כל המבחן בעוד אני מנסה לשווא להבין מה הקשר בין הסינים למה שקורה באפריקה.אפרופו אפריקה,כולם נרתמים למען פליטי דרפור וגם התחלתי לאסוף דברים בקיבוץ, המון דברים בחום המגעיל הזה וכשהתקשרתי לאגודה בב"ג,הם אמרו שעדיין אין להם מקום לשים את הדברים (ולי יש מקום???). ובתוך כל החום המגעיל, המבחנים ושאר ירקות,יש לי סטאטוס חצי שנתי להכין בעבודה החדשה שלי,שאף אחד לא חפף אותי כשנכנסתי ובטח שלא על התוכנות שאיתן אני חייבת לעבוד כדי להוציא נתונים לסטאטוס,ומה שקרה בסופו של דבר הוא שהייתי צריכה להגיע אתמול לקרית גת כדי שיעזרו לי בסטאטוס והלכתי לאיבוד כשרציתי להגיע לאינטל ונזרקתי מחוץ לעיר במקום שאי אפשר לעשות בו פרסה ובמשך 3/4 שעה לא ידעתי איפה אני נמצאת. {נושמת לרווחה} זה היה ממש משחרר.נראה לי שאני המנצחת,לא?!

חכי שמלכת הקיטורים תגיע....אני מבטיח שגם את תגידי שהיא המנצחת.

ברור, ניצחון מוחץ

צררת את הכל בחבילה אחת, הניסוח קצת מבולגן אבל את המנצחת בשלב זה... קיטקיטון אולי נאתגר בפרסים..מה דעתך?

אפשר לחשוב על משהו...

אבל בשביל להעלות תחרות כזאת אני צריך למחוק את השרשור הזה ולדבר עם ההנהלה שתקציב לי פרס לתחרות הזאת וגם שתיתן לתחרות פרסום בעמוד הראשי של הקהילות. מה אתה אומר? שווה את הטרחה?

חכי שמלכת הקיטורים תגיע....אני מבטיח שגם את תגידי שהיא המנצחת.

זאת אני, כן?

אני מת לענות לך לגבי זה אבל משהו מרגיש לי מוזר meet new people online Free Dating App

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר