ממש לא...

דבר ראשון,לאנשים שנמצאים במערכת יחסים,אני חושבת שכל יום הוא חגיגה ושלא צריכים לחגוג את האהבה שלנו אל בן אדם מסויים כששאר האנשים בארץ חוגגים (כזו אני). ובקשר לדבר הקודם שאמרתי,אני באמת מאמינה בו,בלי שום קשר להימצאות עם בן/ת זוג או לא. זה היה פלצני?

והממש לא הוא תגובה לסוף הדברים שכתבת בתוך ההודעה

הגעתי למסקנה...

שגם במצבים בהם אין בן זוג,אפשר לחגוג את יום האהבה עם אנשים שפשוט אוהבים לא בצורה רומנטית וזה לא פחות מוצלח. איך זה נשמע?

אחלה אבל ..

אתה יודע כשכולם עושים משהו וחוגגים משהו ואתה לא זה גורם לך להרגיש לבד יותר מאי פעם ! לא שצריך יום לחגוג אהבה, אהבה חוגגים כל השנה אחרת לא שווה כלום , אבל כשכולם מציינים את היום הזה להביע במיוחד את האהבה ואני יושבת בבית לבד כשאהובי בטח יצא למסעדה עם היזיזה החדשה שלו זה מציק!

הדר,את יכולה להרחיב....

אני מבין בין השורות שחגגת ללא הבונבון שלך ...

הבון בון שלי?

חחח הלאה שלי חגג עם מישהי אחרת

את בחורה יפה (ממה שראיתי פעם באיסיקיו)

ובלונדנית, וגם חכמה אז למה לעזאזל את לא שולחת אותו ל@#$% ריקי אם את רוצה את יכולה להשיג את מי שאת רוצה חחח יש לך נתונים לא רעים... אז דיי,,, תתחילי לעשות משהו עם עצמך ...

העלת לי חיוך , תודה מאמי זה מחמיא לי!

ריקושט -אני מכירה את זה מקרוב

לפני כמה זמן היה לי הרגשתי את תחושתיך. אני לא חושבת שיש ברגעים כאלה הרבה מה לכתוב כי כל מה שיכתבו- לא ממעיט מהרגשה של לב שבור. אני רק יכולה להגיד לך שהזמן - מרפא כמעט הכל!! ומה שהוא לא מרפא- את לומדת מזה לחיים. למשל: על היחס שלך לאחרים, מה גרם לך וכו'. אנחנו מתפתחים עם הזמן ולומדים כל הזמן דברים חדשים על עצמנו ועל אחרים. תזרמי, תרגישי את הכאב, זה בסדר .. ועם הזמן את תראי את הדברים בהקלה רבה יותר.. את מחבת אמנם ללא מכסה אבל את מחבת "שווה" ואת יודעת שלכל המחבתות הטובים (נו, הטפלון, לסיני בעיקר)- יש מכסים מעולים! אז תחכי קצת.. המכסה עוד יבוא ויצא לכם ביחד אחלה תבשיל. ובנימה אופטימית זו.. אסים

חחח

תודה מותק אבל הזמן לא ממש עוזר לי כרגע .... מי שוותיק כאן יודע שאני כבר 3 שנים בחרא הזה שלו ונמאס לי!

היי ריקושט

למה לך לשלול את עצמך תיהי אופטימית אל תדברי ככה זה לא הוגן כלפיך את עוד תמצאי מישהו שישלים לך את הלב ויואהב אותך כמו שאת יום אהבה שמח מותק

תודה מותק

זה לא שאני ממעיטה בערכי אני פשוט מאוהבת , ואוף כמה אני שונאת להגיד את זה כמה אני לועגת למילה הזאת במשמעות שהמצב שלי נותן לו שזה להיות עיוורת...

ממש לא...

דבר ראשון,לאנשים שנמצאים במערכת יחסים,אני חושבת שכל יום הוא חגיגה ושלא צריכים לחגוג את האהבה שלנו אל בן אדם מסויים כששאר האנשים בארץ חוגגים (כזו אני). ובקשר לדבר הקודם שאמרתי,אני באמת מאמינה בו,בלי שום קשר להימצאות עם בן/ת זוג או לא. זה היה פלצני?

לא ממש לא (פלצני)

אני לא נוהג לחגוג את טו באב החגיגה במערכת יחסים היא במשך כל השנה . אני בדעה שלא צריך להוכיח ל"בונבונית" שלי את אהבתי אליה היא יודעת...

הבון בון שלי?

חחח הלאה שלי חגג עם מישהי אחרת

הוא לא הבונבון שלך!

יש לי הרגשה שאת חייבת להגמל ממנו בדומה לגמילה מסמים... מה דעתך?

תודה מותק

זה לא שאני ממעיטה בערכי אני פשוט מאוהבת , ואוף כמה אני שונאת להגיד את זה כמה אני לועגת למילה הזאת במשמעות שהמצב שלי נותן לו שזה להיות עיוורת...

ריקוש אין לך מושג עד כמה אני מבינה אותך ואת מה שאת מרגישה

את לא לבד

הגעתי למסקנה...

שגם במצבים בהם אין בן זוג,אפשר לחגוג את יום האהבה עם אנשים שפשוט אוהבים לא בצורה רומנטית וזה לא פחות מוצלח. איך זה נשמע?

אהבה בלי בן זוג

לא נרא לי הגיוני.חג האהבה מיועד לשניים......... אך בן זוג את יכולה להסיג. השאלה אם את רוצה .נכון לא בכל מחיר ולא עם כ אחד
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר