ממש יום אהבה שמח ??

מה שמח במיוחד ביום של אהבה כשאין את מי לאהוב ? או יותר נכון הוא לא אוהב חזרה....

מי אמר שזה שמח?

כל הארץ מתכסה בבלונים ורודים ולבבות אדומים ולי בא להקיא... בעעעע

אני איתך חנוש'

חחחח כל כך מתאים לך בלאג'

מה נסגר איתך ?

ממש יום אהבה שמח ??

מה שמח במיוחד ביום של אהבה כשאין את מי לאהוב ? או יותר נכון הוא לא אוהב חזרה....

מוכר , מוכר ...

נשתה לחיי יום האהבה הבא , בתקווה שאז כבר יהיה מה לחגוג .

הנה את מיכלייייי ..........

קראת את ההודעה שלי שכתבתי לך באי מייל ?

אני מחבת!

אומרים שלכל סיר יש מכסה אז אני מחבת ! המכסה שלי כרגע לא רוצה להיות מכסה!

היי ריקושט

למה לך לשלול את עצמך תיהי אופטימית אל תדברי ככה זה לא הוגן כלפיך את עוד תמצאי מישהו שישלים לך את הלב ויואהב אותך כמו שאת יום אהבה שמח מותק

את בחורה יפה (ממה שראיתי פעם באיסיקיו)

ובלונדנית, וגם חכמה אז למה לעזאזל את לא שולחת אותו ל@#$% ריקי אם את רוצה את יכולה להשיג את מי שאת רוצה חחח יש לך נתונים לא רעים... אז דיי,,, תתחילי לעשות משהו עם עצמך ...

ריקושט -אני מכירה את זה מקרוב

לפני כמה זמן היה לי הרגשתי את תחושתיך. אני לא חושבת שיש ברגעים כאלה הרבה מה לכתוב כי כל מה שיכתבו- לא ממעיט מהרגשה של לב שבור. אני רק יכולה להגיד לך שהזמן - מרפא כמעט הכל!! ומה שהוא לא מרפא- את לומדת מזה לחיים. למשל: על היחס שלך לאחרים, מה גרם לך וכו'. אנחנו מתפתחים עם הזמן ולומדים כל הזמן דברים חדשים על עצמנו ועל אחרים. תזרמי, תרגישי את הכאב, זה בסדר .. ועם הזמן את תראי את הדברים בהקלה רבה יותר.. את מחבת אמנם ללא מכסה אבל את מחבת "שווה" ואת יודעת שלכל המחבתות הטובים (נו, הטפלון, לסיני בעיקר)- יש מכסים מעולים! אז תחכי קצת.. המכסה עוד יבוא ויצא לכם ביחד אחלה תבשיל. ובנימה אופטימית זו.. אסים

הנה את מיכלייייי ..........

קראת את ההודעה שלי שכתבתי לך באי מייל ?

לא הדסי לא ראיתי

דווקא התפלאתי שלא ענית לי כי שלחתי לך שתיים . מה קורה ? גם את ההודעה הזו ראיתי במקרה , היא לא הופיעה אצלי לדעתי . מוזר ... בייייייייייייי

רוצה לתת לי את המספר שלך מיכלוש?

ממש יום אהבה שמח ??

הגעתי למסקנה...

שגם במצבים בהם אין בן זוג,אפשר לחגוג את יום האהבה עם אנשים שפשוט אוהבים לא בצורה רומנטית וזה לא פחות מוצלח. איך זה נשמע?

הדר,את יכולה להרחיב....

אני מבין בין השורות שחגגת ללא הבונבון שלך ...

ממש לא...

דבר ראשון,לאנשים שנמצאים במערכת יחסים,אני חושבת שכל יום הוא חגיגה ושלא צריכים לחגוג את האהבה שלנו אל בן אדם מסויים כששאר האנשים בארץ חוגגים (כזו אני). ובקשר לדבר הקודם שאמרתי,אני באמת מאמינה בו,בלי שום קשר להימצאות עם בן/ת זוג או לא. זה היה פלצני?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר