מיכלי

תשאירי לי את המסנגר שלך יהיה יותר כייף להתכתב איתך

מכיוון שאני שייכת לדור הקודם

אני לא כל כך יודעת מה זה מסנג'ר ואיך משתמשים . אפשר להתכתב דרך האי מיילים הישירים שלנו . דרך אגב - איפה את גרה ? מיכל

היי מיכלוש חזרת

אני מפרדס חנה ואת?

מיכלי

תשאירי לי את המסנגר שלך יהיה יותר כייף להתכתב איתך

אפשר גם להתכתב איתך דרך מייל

אני לא כל כך יודעת מה זה מסנג'ר ואיך משתמשים . אפשר להתכתב דרך האי מיילים הישירים שלנו . דרך אגב - איפה את גרה ? מיכל

מיכלי את רוצה להתכתב גם איתי

איך את לא יודעת מה זה מסנגר חבל

גרשי הוא גימל ???

מיכל תכנסי

ירדת עליי שזה שב"כי מידי אז רשמתי משהו יותר נורמלי כל מה שיפה בפורום שאתה נהנה מפרטיות ויכול לנהל דיון חופשי

מיכלי את פה?

באמת ?

האמת היא שאני לא רוצה להישאר בשנות ה - 20 כי הן היו ממש גרועות מבחינתי ועכשיו זה רק הולך ומשתפר סוף סוף ומקווה שזה גם ימשיך ככה. חוץ מזה, על אף גילי המופלג, אני מרגישה צעירה ברוחי לנצח ... בת כמה את ? ביייייייי

מיכלייייי נעלמת ליייי

גרשי הוא גימל ???

אנשים לא מבינים דבר פשוט

הממשק תוכנת באופן כזה,כשלוחצים על שם המשתמש,,, כל היסטורית ההתכתבות נגלת אפילו שמשנים שם כינוי... אז לידיעתכם קחו לתשומת ליבכם

עם כל הכבוד...

אני מעדיף את הדבר האמיתי

גם אני

חושב כמוך ואיך כתוב בשיר "רוצה בנות" אם אין בנות תמיד יש את יד ימין

מה דעתכן לגבי סייבר סקס

לפי דעתי...

חבור'ה של חנונים מחוצ'קנים המציאו את המונח הזה, כי זה היה כבר מביך מידי לאונן בגיל שלהם... אז, במקום לגעת בבנות המין השני.. הם המציאו את המונח הזה... שיהיה לכולכם שובע טוב!

מיכלייייי נעלמת ליייי

הנני

מה קורה ? מיכל

לאןןןן נעלמת ליייי

חיפשתי אותך

אני מבואסת מיכלי

הכרתי לפני יומיים מישהו והוא היה אמור לבוא אלי אבל הוא ניתקע עם האוטו בדרך כל כך רציתי שיבוא
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר