מה דעתכן לגבי סייבר סקס

מגניב ...

למה ? ....

סייבר

רציתי לדעת האם אתן בחורות עושות סייבר סקס באינטרנט סתם סקרנות ואו האם זה לא פופולרי אצלכן

לא יכולה

לייצג את כלל המגזר רק את עצמי . עשיתי את זה כמה פעמים , בדרך כלל זה מדליק אבל לפעמים מגעיל ... תלוי. הגעתי למסקנה שכל עוד עושים דברים כאלו לא מחפשים בן זוג אמיתי אז זה לא לעניין. מעדיפה אינטימיות אמיתית . שאר השטויות, מדליקות ככל שיהיו, נמאסות מהר מאוד. מיכל

מיכל תכנסי

ראיתי שאת מאד פעילה בפורום את עוררת קצת את הסקרנות שלי אני אודה לך אם תכתבי בת כמה את מה ההשכלה שלך וממש סתם סתם מסקרנות האם את נראית טוב

מה דעתכן לגבי סייבר סקס

לפי דעתי זה קצת מוזר...

עם כל הכבוד...

אני מעדיף את הדבר האמיתי

מיכל תכנסי

ראיתי שאת מאד פעילה בפורום את עוררת קצת את הסקרנות שלי אני אודה לך אם תכתבי בת כמה את מה ההשכלה שלך וממש סתם סתם מסקרנות האם את נראית טוב

נשמע כמו ...

סייבר סקס כאן בפורום ... יש כאן ילדים !!! אני קשישה בת 29 , נראית הרבה פחות לדעת כולם , ו... זה מה שיש לי לומר כרגע . ביי ושבת שלום . תכתוב , משעמם לי שחבל על הזמן מיכל

חחחחחחחח מיכל

הרגת אותי אלק קשישה חחחחחחחחח תכף תספרי שיש לך קמט בפנים מסכנה וברוך הבא למועדון המשועממים

מיכלי אני קשיש ממך בן 30 פלוס

וגם נראה בחמש שנים צעיר מגילי מה את עושה בירושלים שאי אפשר לעשות בגוש דן ים זה סוף העולם

גימל מהשב"כ

סתם. פשוט כינוי מוזר. ירושלים נחשבה מרכז העולם הרבה זמן ... לפחות בעיני היהודים או בעיני מי שגר בה. ירושלים עיר מקסימה ומה אני עושה בה ? חיה . מנסה לפחות . אבל אני לא שם כרגע . לצערי . ביי מיכל

חחחחחחחח מיכל

הרגת אותי אלק קשישה חחחחחחחחח תכף תספרי שיש לך קמט בפנים מסכנה וברוך הבא למועדון המשועממים

הדסינ'קה

מה קורה , אני ממש שמחה לשמוע ממך , אכן השעמום קשה כמעט כמו החום . מחר אנסה לגרור את ההורים שלי לטיול לפני שאשתגע . קמטים ?? ובכן, יש לי קצת קמטוטי הבעה סביב העיניים שאפשר לראות רק מאוד מקרוב ואני מאוד אוהבת אותם. לא מתוסבכת בקשר לזה. מבחינה "חוקית" יש לי עוד חצי שנה להשתייך לפורום 20+ לפני שאצטרך לעבור סופית לעשור הבא. עד אז - נתכתב . נפיג השיעמום ונבריח אותו. מיכללללללללל

מיכלינקה חחחחחא

אם תיהי זקוקה ןמשקה פלאים שישאיר אותך צעירה תפני אלי ואני אטפל בך בכייף מימני באהבה גדולה הדס

באמת ?

האמת היא שאני לא רוצה להישאר בשנות ה - 20 כי הן היו ממש גרועות מבחינתי ועכשיו זה רק הולך ומשתפר סוף סוף ומקווה שזה גם ימשיך ככה. חוץ מזה, על אף גילי המופלג, אני מרגישה צעירה ברוחי לנצח ... בת כמה את ? ביייייייי

מיכלוש

אני בת 24
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר