לרגל חג האהבה שמגיע אלינו בקרוב...

מה לפי דעתכם שמות החיבה הכי מתוקים וחמודים שיש.. ומה הם שמות החיבה שלכם? נראה עד כמה אתם יצירתיים...

היי לך קיטקטון

לפי דעתי אחד השמות המתוקים הוא בובי חחחחח שפשוט בא לאכול אותו

לא יודעת אם יצירתי

ויש מצב שיפגע בהרבה אנשים אבל אני קוראת לו חלאה והוא קורא לי בלונד ! ולא אנחנו לא ממש זוג... הוא בכלל יוצא עם מישהי ואני ? לא בטוחה אם הוא בוגד בי איתה או בה איתי???? אבל זה כבר לשירשור אחר ...

עוד יומיים זה מגיע... מה עם רעיונות?

היי קיטקטון

לפי דעתי למרות שזה לא ממש מקורי אבל מאוד רומנטי זה להפתיע את בן/בת הזוג להפתיע בארוחה רומנטית על חוף הים שעל החול מסביב לשולחן יש מעגל נרות ושלמעלה בשמיים כוכבים מנצנצים מעלינו

מה לפי דעתכם שמות החיבה הכי מתוקים וחמודים שיש.. ומה הם שמות החיבה שלכם? נראה עד כמה אתם יצירתיים...

טוב בואו נהרוג אתכם מצחוק חחחחחח יצאו לי מה זה פדיחות משמות חיבה

אצלי ואצל חבר שלי זה משתנה מדי פעם אבל השמות החיבה הקבועים שלנו זה אני קוראת לו דובי והוא קורא לי בשם שלי עם תוספת קטנה. קרה לי קטע מצחיק שהיה לי שם חיבה בשבילו "אנשים" ככה קראתי לו סתם ככה אנחנו אוהבים להתלוצץ. עלינו איזהפעם לאוטובוס ולא היה מקום רק המקום הראשון של זקנים אבל לא היו זקנים והוא התקדם קצת אז צעקתי אנשים כל האוטובוס הסתכל עלי כמה אח"כ צחקנו. בשיא הפדיחות אח"כ הפסקתי אם השם הזה חחחחחח. אין תוכניות חוץ מי זה שיייייייייייייייייש עוד מעט אני טסה איתו ויש לי יום הולדת להלהלהלהלהלהלהלהלהלהלהלהלהלהלה עוד חודש ו3 שבועות יייייייייייייש והוא הבטיח לי מתנה חבל על הזמן חחחחחחח ניראה אם הוא יקיים. חוץ מי זה בשביל מה צריך יום אהבה אחד בשנה בשביל לחגוג אצלי ואצלו כל יום הוא יום אהבה משל עצמנו חחחחחחחחחח

היי קיטקטון

לפי דעתי למרות שזה לא ממש מקורי אבל מאוד רומנטי זה להפתיע את בן/בת הזוג להפתיע בארוחה רומנטית על חוף הים שעל החול מסביב לשולחן יש מעגל נרות ושלמעלה בשמיים כוכבים מנצנצים מעלינו

היי הדסי

לא ידעתי שאת כזאת רומנטית ... מקסים . אם אני אי פעם אתייאש סופית מגברים אני אנסה איתך ... סתאאאאאאאאאאאאאאאם. תגידי - אפשר לשלוח לך מייל לכתובת האישית שלך ? ביי מיכל

היייייייייי מיכלוששששששש לא יפה שנעלמת לי אתמול

היה לי הרבה מה לספר לך וכתבתי לך ולא ענית כי ברחת לי וכן את יכולה לשלוח לי לכתובת האישית שלי בשמחה מאמיי חיכיתי לך שתכתבי לי שיהיה לך בוקר טוב הדסוש .....

יפההההה את מיכליייייי שוב נעלמת לי?

יש לי מלא שמות חיבה....

דורי,דרו'ש,דרי,דורקה,דורה,גור,בובית ועוד... נראה לי שאין משהו אוניברסלי בשמות חיבה,לכל אחד מתאים משהו אחר.אני לדוגמא לא אומרת מאמי לאף אחד כי זה ממש לא אני, ולכן שקוראים לי מאמי,זה נשמע/נראה קצת מוזר.

מאמי את בסדר, ככה אנחנו אוהבים לעשות דווקא

תכונה מאוד ישראלית
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר