חלומות

אמממ סליחה לא ידעתי..

לא קרה שום דבר...

לומדים לפעם הבאה

חחח ריקי, אני זוכר אותך

את ממש וותיקה... היו לך בעיות עם האקס התגברת? אני זוכר שניסינו לעזור לך בכל דרך.... הייתה עוד אחת מזמנך ובעיות דומות... שכחתי את שמה...

אחלה זיכרון

פרפקט ליידי! וכן זיכרון טוב יש לך , ולא לא התגברתי עליו הוא עדיין כאן , זה סיפור אבוד ! נראה לי אשאר זקנה בת 90 ועדיין פילגש שלו!

תודה רבה , אנסה אותכם

זה קצת ארוך אבל אני ממש מוטרדת מהחלומות שלי ואני לא מצליחה להבין מה פירושם מקווה לקבל מענה .... אני כל לילה חולמת, את רובם אני זוכרת ובחרתי 3 חלומות שהכי מטרידים אותי , באופן שממש קשה לי... חלום הראשון : חלמתי שאני בבית עם חברה שלי ובן זוגה ושהבן זוג שלה רב איתה ומאיים עליה לאחר שהיא הולכת נשארתי איתו לבד ואיים עליי וניסה לרצוח אותי , ברחתי ממנו ומצאתי את עצמי רצה במעגלים כאשר נכנסה לבניין דמות (בבושקה נראה לי)של אישה (הבובה שיש בתוכה עוד בובה ובתוכה עוד ..) ומכרה עוגיות ונתנה לי אפשרות לברוח ,רצתי והרגשתי שאני בוןכה וצועקת ומפחדת , רצתי לתוך מונית צהובה ,והתחננתי שיעזור לי , הנהג אמר לי אל תדאגי אני יעזור לך , הוא הסיע אותי למקום נטוש שהיה כמו לונה פארק והכניס אותי לחדר שם חיכו לי הבן זוג שניסה להרוג אותי בובת הבבושקה והנהג מונית שנהפך לאישה , הם קשרו אותי לכיסא והוא נתן לי שני משאלות לפני שהורג אותי , ביקשתי ממנו להיפרד מהמשפחה שלי ומשאלה שניה להתפלל , אני זוכרת שקראתי את קריאת שמע והרגשתי שנפלה עליי שכינה והופיע ביד שלי עיפרון איתו הרגשתי את בבושקה והבן זוג וברחתי .... לאחר שרצתי הרבה מצאתי את עצמי במעיין גן עדן שהכל היה עצים , ירוק ונחלים היה נוף מדהים ורק אז הרגשתי ביטחון !! ... החלום מסובך וארוןך ומטריד זה היה לפני כמה ימים ואני זוכרת אותו לפרטי פרטים - יש לו משמעות ? 2. החלום השני פחות מסובך אבל גם מטריד , חלמתי שהייתי בשירותים וראיתי שירד לי דם והייתה לי נפילת מים , בחלום דילגתי על ההריון , מצאתי את עצי בחדר לידה וילדתי בת - מה זה אומר ? אציין שאני לא בקשר זוגי מחייב כרגע! 3. החלום השלישי אתמול בלילה חלמתי שהיה כיבוש פלסטיני על המדינה שלנו והייתי בלימודים שלי שהיה תחת הכיבוש ??? אני וחברה שלי (אותה חברה מהחלום הראשון ) ניסנו למצוא דרך להעביר מסר לאמריקאה ולעשות מרד להציל את עצמינו מהכיבוש ... אשמח לקבל כל פירוש לחלומות - זה ממש דחוף ! חברים שלי אומרים שאני זקוקה לטיפול דחוף בקשר לחלומות האלה .... ויש לי עוד !! אם חסרים לכם פרטים אשמח להוסיף , אשמח גם לקבל כל תשובה שיש לכם ... תודה רבה...

חלומות וסיוטים

היי ריקי אז ככה : החלום האחרון, על הפלסטינים, יכול להיות לדעתי ניזון פשוט על ידי המציאות הקשה שלנו. גם לי יש חלומות כאלו או אחרים שקשורים במלחמות / שואה וכו' ונראה לי די ברור שזה יקרה במציאות שלנו. יש חרדה וכנראה שחלק ממנה מודחקת. בקשר להריון: זה די מדהים, גם לי יש כל מיני חלומות מוזרים בנושאים האלו {גם אני צריכה טיפול כנראה !!} ואני גם כן לא כל כך יודעת מה הם אומרים. אני אישית לא מאמינה בפתרון חלומות קולקטיבי אלא שצריך להכיר את הבן אדם והסיפור שלו וכו' ואז להבין, ביחד איתו. אצלי, בחלק מהמקרים, אני חושבת שהחלומות האלו קשורים לשינויים שאני עוברת, כמו לידה מחדש, ואם נדמה לי שדילגתי על שלב {אם ילדתי בלי להיות בהריון או בלי שהיה לי בן זוג ומה שמשתמע מזה ...} - האם זה מדבר אלייך ? החלום הראשון באמת מורכב ומאוד אישי וקשה לי לענות עליו. גם בו יש פחדים מן הסתם. תחושה של איום. מה דעתך? מיכל

ודרך אגב ...

הסוף ממש טוב ! זה כמובן סימן מצויין. נראה שבחלום את יוצרת קשר עם היהדות, את בורחת מאיום, יוצרת קשר עם דמות רבת שכבות, הייתי אומרת שיכול להיות מאוד מעניין לפרש את זה יחד איתך, כמו עבודת בלשות, פשוט ללכת שלב שלב אחרי הרמזים... מה את אומרת ? מיכל

חלומות וסיוטים

היי ריקי אז ככה : החלום האחרון, על הפלסטינים, יכול להיות לדעתי ניזון פשוט על ידי המציאות הקשה שלנו. גם לי יש חלומות כאלו או אחרים שקשורים במלחמות / שואה וכו' ונראה לי די ברור שזה יקרה במציאות שלנו. יש חרדה וכנראה שחלק ממנה מודחקת. בקשר להריון: זה די מדהים, גם לי יש כל מיני חלומות מוזרים בנושאים האלו {גם אני צריכה טיפול כנראה !!} ואני גם כן לא כל כך יודעת מה הם אומרים. אני אישית לא מאמינה בפתרון חלומות קולקטיבי אלא שצריך להכיר את הבן אדם והסיפור שלו וכו' ואז להבין, ביחד איתו. אצלי, בחלק מהמקרים, אני חושבת שהחלומות האלו קשורים לשינויים שאני עוברת, כמו לידה מחדש, ואם נדמה לי שדילגתי על שלב {אם ילדתי בלי להיות בהריון או בלי שהיה לי בן זוג ומה שמשתמע מזה ...} - האם זה מדבר אלייך ? החלום הראשון באמת מורכב ומאוד אישי וקשה לי לענות עליו. גם בו יש פחדים מן הסתם. תחושה של איום. מה דעתך? מיכל

אני חושבת

שיש הרבה אמת במה שכולם אומרים ואני מודה לכולכם , אני באמת עוברת תקופה קצת קשה עבורי , מרישה במעיין עצירה במקום ופחד מהעתיד ויש מצב שזה עובר לי בחלומות , למרות שמהקורס הקצר שעשיתי בפסיכולוגיה למדתי שלחלומות יש כמה פירושים ואחד הפירושים זה שהנשמה מנסה להעביר מסר או להזהיר על משהו שעצתיד לבוא - אז מה היא מנסה להגיד לי?????

ודרך אגב ...

הסוף ממש טוב ! זה כמובן סימן מצויין. נראה שבחלום את יוצרת קשר עם היהדות, את בורחת מאיום, יוצרת קשר עם דמות רבת שכבות, הייתי אומרת שיכול להיות מאוד מעניין לפרש את זה יחד איתך, כמו עבודת בלשות, פשוט ללכת שלב שלב אחרי הרמזים... מה את אומרת ? מיכל

שלב אחרי שלב ?

כבר ניתחתי את זה מכל הכיוונים , כל כך הייתי רוצה למצוא תשובה כבר אין לי כוח!!! אבל יש הרבה אמת במה שאת אומרת ....

אחלה זיכרון

פרפקט ליידי! וכן זיכרון טוב יש לך , ולא לא התגברתי עליו הוא עדיין כאן , זה סיפור אבוד ! נראה לי אשאר זקנה בת 90 ועדיין פילגש שלו!

פרפקט ליידי הייתה השנייה שהתכוונתי?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר