שאלון קטן

שאלון קטן

1.מה הסידרה האהובה עליכם בטלוויזיה? 2.כנ"ל סרטים או ז'נרים אהובים ? 2. ספר/ים מוערכים עליכם? 3. בילוי מועדף עליכם? 4. תחביב כנ"ל.

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

לשם שינוי אני אענה ראשון...

1.מה הסידרה האהובה עליכם בטלוויזיה? נשואים פלוס 2.כנ"ל סרטים או ז'נרים אהובים ? ארמגדון 2. ספר/ים מוערכים עליכם? עם צער גדול...אין לי זמן לקרוא 3. בילוי מועדף עליכם? לשבת על חוף הים (בערב) 4. תחביב כנ"ל. לטייל בארץ

ואני השנייה???

מה הסידרה האהובה עליכם בטלוויזיה? טלנובלות (כן אני יודעת שיש כאלו שלא סובלים חחח) 2.כנ"ל סרטים או ז'נרים אהובים ? רומנים ,דרמות , מתח .. אין העדפה מיוחדת .. מה שכן אני לא סובלת מדע בדיוני.. 2. ספר/ים מוערכים עליכם? רומנים פליליים , מישטרתיים עם עלילה מורכבת שלא ניתן אפ' לשער איך היא תסתיים ,זה הסגנון של הספר שאני כותבת אבל לא סיימתי הסתבכתי בעצמי עם העלילה.. חחח 3. בילוי מועדף עליכם?משתנה בהתאם למצב רוח.. לרוב זה מקומות שקטים .. אור ירח ונרות אווירה קסומה בלתי נשכחת... 4. תחביב כנ"ל.. אומנות , בישול , וכל מה שנכלל ביצירה..

אחלה שאלון

1.מה הסידרה האהובה עליכם בטלוויזיה? למען האמת אני כמעט ולא צופה בטלוויזיה,אבל שיוצא אני אוהבת לראות האוס ואת הסימפסונים (בערוץ אחד בחצות כל יום). 2.כנ"ל סרטים או ז'נרים אהובים ? בעיקרון אני אוהבת סרטים זרים (פסטיבל הסרטים בחיפה הוא בהחלט מקום טוב לשאוב ממנו סרטים). אהבתי את מחול הפגיונות ועוד שני סרטים בצרפתית: למינג ואמלי. 2. ספר/ים מוערכים עליכם? כרגע אני קוראת את "אישתו של הנוסע בזמן"- מעולה!! פשוט יש הפוגה בקריאה בגלל המבחנים. ובאופן כללי, אני אוהבת יותר ספרים של החבר'ה שלנו ופחות מתורגמים. 3. בילוי מועדף עליכם? תלוי מתי.לאחרונה כל דקה פנויה עם חברים נראית בעיניי כבילוי האולטימטיבי. בילוי בחיק הטבע תמיד יוצא מוצלח. 4. תחביב כנ"ל. לנגן והרבה (בחליל צד)

בהמשך לשאלון...

סדרות אהובות: בתקופה העכשווית- "סמולוויל",תמיד את ה"סימפסונים"! סרטים: "משתגעים על מרי"..."הכי מתוק שיש".... ספר: "עולם הסוף" ...ושמעתי דברים טובים על "אשתו של הנוסע בזמן"! בילוי: לראות סרטים תחביב:לאכול... :)

שאלון נחמד והרי התשובות:

1. סדרה -הבורר 2. סרטי בורקס וקומדיות - חגיגה בסנוקר 2. ספר- הנזיר שמכר את הפרארי שלו 3. לרקוד סלסה 4. חדר כושר וספורט כמו שחיה.... ג'קוזי וכדומה.

טוב,, אני עונה

.מה הסידרה האהובה עליכם בטלוויזיה?זה דיי מפדח תצחו אבל אני אוהב את הסידרה למרות שהיא מיועדת לנוער שם הסידרה "הנפילים" 2.כנ"ל סרטים או ז’נרים אהובים ?בראשונה סרטים שהרעיוןהמרכזי נלקח מהתאולוגיה דוג, סידרת הסרטיםשנקראת "הנבואה" או הקלסטרון.... 2. ספר/ים מוערכים עליכם? כרגע אני קורא את הספר "מעשה בטבעת" ישנם עוד רבים 3. בילוי מועדף עליכם? אני בליין רציני כמעט הולך הכל וגם איך לא :) ספורוט אקסטרים 4. תחביב כנ"ל.

שאלון חמוד.

סדרה אהובה..: חברים.סקס בעיר הגדולה.מכושפות,ברקוד. סרטים: סרטי ילדים ספרים מעורכים: "שיחות אלוהים" 1,המצחיקה עם העגילים..היו אי שם...לקרוא בכלל. בילוי: חברים טובים.בים,ביבשה. תחביבים: לרקוד. לשיר..לפרוח.

השאלון שלי..

1.מה הסידרה האהובה עליכם בטלוויזיה? חברים 2.כנ"ל סרטים או ז'נרים אהובים ? טיטניק- אני יודעת שזה קיטשי.. 2. ספר/ים מוערכים עליכם? לצערי הרב מזמן לא קראתי.. 3. בילוי מועדף עליכם? שופינג 4. תחביב כנ"ל. לשמוע מוזיקה ולרקוד
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר