שאלה

שאלה

טוב, אז ככה יש לי שאלה ואני אשמח למי שיוכל לענות.. היא קצת מטומטמת אבל אני זקוקה לשמוע צדדים נוספים.. אז תודה לכל מי שעונה! אני עובדת בעבודה שבה אני צריכה להיות בכל מיני מקומות -בצפון ופגשתי מישהו מטעם העבודה בחור מאוד נחמד ובעיקר מצחיק בקיצור כיף לי איתו כי הוא מצחיק כזה..אבל מה? הוא שטותניק ברמות הוא סיפר לי למשל שבתיכון הוא לא למד והיה כל הזמן עם בחורות אבח אחרז הוא השלים בגרויות.. בקיצור הוא שאל אותי בפעם הראשונה אם בא לי ללכת איתו למסעדה (זה היה איפה שהינו..) אבל חשבתי שהוא צוחק אז צחקתי איתו אחרי יומים הוא שאל אותי התגעגת אלי אז חיכתי אליו והוא אמר הרבה או קצת (לא לקחתי אותו ברצינות כי שוב הוא אחד כזה שאוהב לצחוק..) אבל אז הוא שאל אותי אם בא לי לבוא איתו למסעדה בחופש מהעבודה (זה היה למחרת) לא ידעתי מה להגיד כי אולי הוא צוחק?.. אז אמרתי למה אתה צריך אותי, תלך לבד, תהנה המחופש שלך.. לא יודעת עד כמה הוא רציני, מה דעתכם? וחוץ מה כדאי לי להתחיל קשר אם בחור כזה?., כיף לי איתו מאוד אבל ברור לי מאוד שחתונה/קשר רציני לא יצא מזה.. תודה רבה לכל מי שעונה.. עדן ושיהיה לכולנו ערב נעים ו-ק-ר-י-ר!!

אני מאמין שאת בחורה מספיק בוגרת ..

(יצא לי קצת לדעת) את התשובה את נתת לעצמך לבד כבר... תקראי את מה שרשמת שוב ותביני.

טוב- מעבר למה שרשמת- ואם את עוד בדילמה...

תחשבי טוב טוב: את מחפשת חתונה (קתולית) או חבר- ואם חבר, אז לא רצוי שיהיה לך איתו כיף? שיהיה לך בהצלחה

אני מאמין שאת בחורה מספיק בוגרת ..

(יצא לי קצת לדעת) את התשובה את נתת לעצמך לבד כבר... תקראי את מה שרשמת שוב ותביני.

kitkaton ,אפשר לקרוא לך פשוט קיט?

זה יותר קצר ויותר יפה לדעתי.. נכון אני בחורה בוגרת אבל כנראה שלא שאלתי סתם.. אני מאוד רוצה עכשיו אהבה ואני כמהה לתת אותה אבל אין לי למי.. (וערסים שתמחילים-לא קשורים!!) אז משהו בי רוצה לזרום איתו כי באמת כיף לי איתו מצד שני כל מה שכתבתי עליו.. ומצד שלישי אני לא בחורה של סטוצים ואני לא מסוגלת להיכנס למיטה בלי רגש. איזה מתוסבכת אני, נכון?..

התכונתי לקיטי

הגבתי לך למייל..

עדן,

ראשית, בוקר טוב... תראי, אני לא יודעת בת כמה את, אבל אני משערת ש- 22 לפי הניק שלך... בכל אופן, אני לא חושבת שאת צריכה להסתכל על בחור כאופציה לחתונה מיד במבט ראשון.. מאיפה לך לדעת שלא יצא מזה קשר רציני? תנסי, אם תנסי לא תדעי. את בעצמך אמרת שכיף לך איתו ונחמד לך, אז תזרמי.. ושאמרת שאת לא בחורה של סטוצים ולא יכולה להיכנס למיטה בלי רגשות.. מי קבע שאת חייבת להיכנס איתו למיטה?? תצאי איתו פעם או פעמיים אפילו יותר אם את נהנית איתו, ותראי איך זורמים מכאן.. אל תלכי בגישה שלילית ואל תלכי במטרה לחפש חתן מההתחלה, קשרים ומערכות יחסים לוקח להם טיפה זמן להירקם ולהיות משהו מיוחד.. אז הוא היה שטותניק, אז מה?? גם האקס שלי היה השטותניק של השכבה, והיינו ידידים המון זמן ובסוף היינו כמעט 3 שנים יחד, אנשים משתנים.. תני לזה הזדמנות, אל תפספסי אותה..

***תיקון- אם לא תנסי לא תדעי****

את צודקת, יש משהו בדבריך..

אבל אני בהחלט לא מחפשת ישר על הדיט הראשון-חתונה אני פשוט תוהה אם אפשר להגיע איתו לקשר רציני (לא בהכרח חתונה..) אני חושבת שבגלל שהוא "שטותניק" אני מפחדת להיפגע כי כבר נפגעתי בעבר.. תודה בכל אופן!! ואגב- אני בת 22:).

תנסי, אם לא תנסי לא תדעי

כבר אמרתי לך זאת... מקסימום אחרי פעם פעמיים שתצאו לא ימצא חן בעינייך או לא יתאים לך, אז תחתכי אף אחד לא מחזיק אותך בכוח... אבל אל תשללי ישר.. אנשים משתנים, אז מה אם בתיכון הוא היה שטותניק? אנשים מתבגרים גם, ועובדה שהוא השלים בגרויות, למה בעצם? כי כנראה זה היה חשוב לו להמשך החיים, כי אחרת יכל להישאר בלי ת. בגרות ולא ישנה לו כלום, ויש המון כאלה בימינו לצערינו...

לדעתי את עושה טעות גדולה

לדעתי את עושה טעות גדולה בכך שאת שוללת אותו. העובדה שהוא "שטותניק" לא מעיד דבר או חצי דבר על הרצינות שלו במערכות יחסים,בדרך כלל אנשים שנתפסים כ"שטותניקים" גורמים לך לחשוב ככה וזאת בסך הכל תוצאה של מבוכה מסויימת, או אפילו ביישנות שהם מנסים להסתיר. אם את כל כך שטחית לא להצליח לראות מעבר לזה- אני חושבת שזאת הבעיה שלך, ולרוב יהיה נכון להגיד שגם פיספסת משהו טוב ואיכותי ומשקיע. חוצמיזה- אני מאמינה שהבסיס הכי ראשוני וחשוב למערכת יחסים נורמלית כלשהי הוא פשוט מאוד -אמת, מהסיפורון הקצר שלך נשמע שהוא אדם כן ואמיתי שלא מפחד להודות בעבר שלו. דרך אגב- אנשים שכל מה שהם מחפשים זה "להתחתן" בדרך כלל יסתירו ממך דברים לא מחמיאים שעלולים להשפיע על דעתך ללא שום הצדקה, אני חושבת שלהעדיף צביעות על פני אמת שהיתה נכונה ללפני מיליון שנה זה פשוט לא הגיוני. ועוד דבר- העובדה שהוא הציע לך את הדברים כאילו בחצי צחוק פשוט מעידה על הביישנות שלו ולא על שום זלזול, ואם את רוצה להיות בטוחה בכך- כי תמיד יש סיכוי (קטן ) שאני לא צודקת- פשוט תשאלי אותו בשלב מסויים. בינתיים, למה שלא תהני מארוחה טובה? זהו.

שאלה

טוב, אז ככה יש לי שאלה ואני אשמח למי שיוכל לענות.. היא קצת מטומטמת אבל אני זקוקה לשמוע צדדים נוספים.. אז תודה לכל מי שעונה! אני עובדת בעבודה שבה אני צריכה להיות בכל מיני מקומות -בצפון ופגשתי מישהו מטעם העבודה בחור מאוד נחמד ובעיקר מצחיק בקיצור כיף לי איתו כי הוא מצחיק כזה..אבל מה? הוא שטותניק ברמות הוא סיפר לי למשל שבתיכון הוא לא למד והיה כל הזמן עם בחורות אבח אחרז הוא השלים בגרויות.. בקיצור הוא שאל אותי בפעם הראשונה אם בא לי ללכת איתו למסעדה (זה היה איפה שהינו..) אבל חשבתי שהוא צוחק אז צחקתי איתו אחרי יומים הוא שאל אותי התגעגת אלי אז חיכתי אליו והוא אמר הרבה או קצת (לא לקחתי אותו ברצינות כי שוב הוא אחד כזה שאוהב לצחוק..) אבל אז הוא שאל אותי אם בא לי לבוא איתו למסעדה בחופש מהעבודה (זה היה למחרת) לא ידעתי מה להגיד כי אולי הוא צוחק?.. אז אמרתי למה אתה צריך אותי, תלך לבד, תהנה המחופש שלך.. לא יודעת עד כמה הוא רציני, מה דעתכם? וחוץ מה כדאי לי להתחיל קשר אם בחור כזה?., כיף לי איתו מאוד אבל ברור לי מאוד שחתונה/קשר רציני לא יצא מזה.. תודה רבה לכל מי שעונה.. עדן ושיהיה לכולנו ערב נעים ו-ק-ר-י-ר!!

עדן..

דעתי קצת שונה מדעתם של שאר החבר'ה כאן. תקראי לי מתאבדת,תקראי לי רומנטיקנית חסרת תקנה...אני מאמינה ששווה לנסות,כדי לא להגיע למצב של תהיות "מה היה קורה אם..." אם הוא באמת היה בקטע של להשכיב אותך,אני לא חושבת שהוא היה מספר לך את העבר שלו.כל מידע שיודעים על הפרטנר הפוטנציאלי מעמיד אותו באיזשהו מקום קצת יותר חשוף. תחשבי על זה,הוא בסך הכל הציע לך לבוא איתו למסעדה.הוא לא הציע שתעברו לגור יחד או הציע לך נישואין. אם הוא באמת מוצא חן בעינייך,לכי על זה.תפקחי עיניים מפעם לפעם ואני מאמינה שיכול להיות לך ממש נחמד... חוץ מזה,בנוגע לענייני העבר,דעה קדומה ושאר ירקות. בתור קיבוצניקית,אני יכולה להגיד לך (למרות שלא חוויתי זאת בעצמי),שלא פשוט להיפטר מסטיגמה שנדבקה אליך בגיל צעיר ואנשים כן משתנים ולא נשארים כמו שהם היו בגיל הנעורים. {הייתי חייבת להבהיר את הנקודה הזו שממש מקוממת אותי כשאני נתקלת בה )

לjoy.. וhadar...

האמת שהתלבטתי אם לכתוב כי נראה לי שזה משעמם לראות אותו נושא וזה לא מטריד אותי עד כדי כך- סתם התלבטות מחי היומיום, אפילו כבר שכחתי מזה.. אבל רציתי להשיב לכן מנקודת המבט שלי כי באמת אי אפשר להכיל הכל בכתיבה של פורום אבל מה שאפשר.. הדרינקה-אני בחיים לא אקרא לך "מתאבדת"-אני בעצמי רומנטית חסרת תקנה..:) אני בן אדם מאוד פתוח (לכולם-לכל הדעות והשוני בין אנשים..) אני בחיים לא ארצה להיות מונעת מסטיגמות ואני מכבדת כל אחד בחיים. (ויש אגב שמנצלים את זה בחיים מאינטרסים שלהם, לא חשוב..) הדוגמא של הבגרות (שהוא הלך לים עם בנות כל הזמן, בנימה של צחוק לא של צער) זה רק דוגמא לדברים שהוא סיפר.. וזהו, זה הטריד אותי כי כמה אני אוכל לסמוך עליו, אולי גם אני יהיה עוד אחת מהרשימה שלו?.. אני לא מזלזלת בזה שאין לו בגרות, מה פתאום?!- בחיים לא!!! לדעתי כל בן אדם שווה בעיני ורק אלוקים נמצא מעלינו. ובגלל זה אני משתדלת לכבד כל בן אדם ולא להיות מונעת ע"י הסטיגמות. הבעיה שלי פשוט זה שאני מפחדת להיפגע. כי נפגעתי מאוד בעבר, אני רגישה וממש אין כוח להיפגע עוד פעם שיקמתי עם הזמן את האמון שלי בבנים אבל עדין יש לי פחד להיפגע.. מעריכה מאוד שכתבתן זה תמיד נחמד לשמוע/לקרוא תגובות נוספות. אז תודה..

עדן...

זה באמת משנה לך בשלב הזה האם הוא רציני או לא?? טוב לך איתו? את נהנית...אז למה להכביר במילים... תהני מכל שניה... כמו שאמרו כאן לפניי .. לעיתים התנהגות שטותית היא כמסווה על בושה פנימית או מבוכה... אל תייחסי לכך רצינות מיירבית... זה לא בהכרח מעיד על האופי שלו... ובנינו מה עדיף? גבר קשוח, קר, עם ארשת פנים רצינית... כזה שחושב על כל מילה מליון פעמים ... שלא צוחק מבדיחה גם אחרי שהסברת לו מליון פעמים ... גבר שהכל מחושב..ומתוכנן... או מישהו קליל , קופצני, "שטותניק".. שמחייך 24 שעות ביממה ?? תאמיני לי שאותם אלו שלמראית עין נראים "חסרי רצינות"... הם הכי רציניים שיש... הם אומנם "לוקחים" הכל כביכול בקלילות... אבל בהמשך תוכלי לתהות הייטב על קנקנו ולהבין כמה עומק קיים מאחורי הצחוקים... ומתחת לפני השטח.. "תיזרמי" עם הקשר.. ותני לחיים להוביל אותך... אל תחשבי יותר מידיי ... כל עוד טוב לך ונעים לך ..והתחושה איתו נפלאה וכייפית... העובדה שהוא סיפר לך על מעלליו בעבר... רק מעידה על כך שאין לו כל אינטרס "זדוני"... שפשוט כייף לו איתך... ואדם שחש בנוח... מאפשר לעצמו לשתף ולחלוק פרטים מסויימים מעברו... (פרטים שהוא לא היה רץ לספר לכולם...) לכי תדעי מה יהיה בהמשך... בהצלחה נשמה.. סמדר
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר