חברושששששששש

חברושששששששש

מצצמצמצמצמצב?? מה איתכם ? איזה שקט........... מה איתכם אנשים?? קיטי שמרית סמדר עדן??? גידי? דודי מייסלף? אלה... לבבית........... כולכם נירדמתםםםםם אז שיהיה לכם בוקר טוב... בעצם כבר צהרים.. חח אזזזזזז יאלה להתעורררררר אוהבתתכם....

אם כבר מזכירים....איפה את?

מה קורה? נו האירגונים לחתונה מתקדמים? יש שמלה?

אני פה חי וקיים וזה דודיקקקקקקקק!!!!

אם כבר מזכירים....איפה את?

מה קורה? נו האירגונים לחתונה מתקדמים? יש שמלה?

יווווווווווווווווו

בטח עכשיו אני בשיא ההכנות!!!!!!!!! אתמול מדדתי שימלה מדהימה אמא שלי כמעט התעלפה מהתרגשות כשראתה אותי אמרו שהייתי נראת כמו נסיכה מהאגדות... אם כך זה רק במדידות אז מה יהיה ביום החופה!!!! אמאמאמאמאמ אני מתרגשת!!!!!!!!

אני פה חי וקיים וזה דודיקקקקקקקק!!!!

הייי דודויק

מה חדשדשושדוש? כולם עייפים..............................................

מתמתוקונת... דודי מה המצב??

לא נרדמנו... סתם יש כמה דברים שמעסיקים אותנו כנראה בזמן האחרון.... מה שלומך? מתרגשת??

כנראה? שמרית משו מיוחד??

כן ברוך ה' מאד מתרגשת ועדיין לא מעכלת שדיייייייייייי אני מתחתנת!!!!! כאילו זהו! אני לא יהיה רווקה! אין שטויות! אין בלגנים! אבל יש אושר ושלמות אמיתית!!!!!! בקרוב אצלך מתוקה

תודה חמודה..

בקרוב הרחוק מאוד כרגע...

יווווווווווווווווו

בטח עכשיו אני בשיא ההכנות!!!!!!!!! אתמול מדדתי שימלה מדהימה אמא שלי כמעט התעלפה מהתרגשות כשראתה אותי אמרו שהייתי נראת כמו נסיכה מהאגדות... אם כך זה רק במדידות אז מה יהיה ביום החופה!!!! אמאמאמאמאמ אני מתרגשת!!!!!!!!

מתמוקנת יקרה! שיהיה לך המון מזל טוב

שתהני מכל רגע בתקופה הנפלאה הזו!! שתדעי רק אושר וטוב בחייך המשותפים עם אהוב ליבך אוי זה נשמע כזה קיטשי אבל ככה אני מרגישה ומאחלת לך מכל הלב. שמחה בשבילך..

כן אההה

באמת זה נשמע כך... והאמת שיש מזה.... ממש תודה לך!!!! אבל דעי שהדרך אל האושר היא מעט ארוכה ויש הרבה מחסומים הרבה מכשולים בדרך שעלינו לעבור ... (בגבורה חחח ) והנה חושבים שלפני החתונה אז זהו זה הטופ של האושר הנצחי כביכול אבל לא... גם עכשיו זה סיום של משהו של פרק בחיים ומעתה ואילך זה של שיתוף אהבה אהבה וויתור .. וכדומה!!! מאחלת לך מכל הלב למצוא את בחיר ליבך... בקרוב!!! שזה יהיה בחור שתמיד חלמת ללא מסכות ללא חששות מושלם בדיוק כמו שאת רוצה! בהצלחה מתוקה

הייי דודויק

מה חדשדשושדוש? כולם עייפים..............................................

תקשיבי מתמתוקונת מתוקונת מתוקה שכמותך, זה דודיק, לא דודי, לא דודויק לא דודינ'קה ולא שום אחר

מתמתוקונת... דודי מה המצב??

לא נרדמנו... סתם יש כמה דברים שמעסיקים אותנו כנראה בזמן האחרון.... מה שלומך? מתרגשת??

אני מבין שפתחתי בשתי חזיתות... סבבה שמריוש!!!

This means war!!!

תקשיבי מתמתוקונת מתוקונת מתוקה שכמותך, זה דודיק, לא דודי, לא דודויק לא דודינ'קה ולא שום אחר

אהלן דודישקה..

מה קורה.?

חמוד אתה, חמוד ואפילו בכלל לא צפוי...

אני מבין שפתחתי בשתי חזיתות... סבבה שמריוש!!!

This means war!!!

you can't beat me...

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר