צפונים או "כאילו,,צפוניים""????

צפונים צפונים..

לא צפון תלאביב...או כל מקום אחר..

השאלון הגדול של פורום +20

יש לעשות העתק הדבק לשאלון ואז לענות צמוד לשאלה.. ככה יהיה יותר קל לענות ולקרוא. 1. השם שלי: 2. כינוי\ם : 3. ארץ לידה: 5. איך היית רוצה להיקרא: 6. תבלין מועדף: 7. שתיה מועדפת: 8. דאורדורנט/בושם שלי : 9. שמפו וקונדישינר: 10. האם שחית בעירום פעם: 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : 12. צבע מועדף: 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: 14. חברים\ות הכי טובים\ות: 15. כרית אחת או שתיים: 16. חיות מחמד: 17. סרט מועדף: 18.מוזיקה בכללית: 19. מכונית אידיאלית: 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: 21. אוכל מועדף\שנוא: 23. חבר\ה לעתיד: 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: 25. היחסים עם ההורים : 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: 27. ממתק מועדף: 28. נעליים מועדפות: 29. שיר מועדף: 30. אתר מועדף: 31. ספורט מועדף (לצפייה): 32. הספורט המועדף (למשחק): 33. הרגע הכי משפיל בחייך: 34. איזה חג אתה הכי אוהב: 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: 36. אוספים: 37. מה הפחד הכי גדול שלך: 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: 39. ספר מועדף: 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: 42. כמה טיפים מהחיים: 45. חום או קור: 46. מכתב דואר או אי מייל: 47. זמר אהוב : 48. זמרת אהובה: 49. להקות: 50. סרט מצוייר אהוב: 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: 52. אתה שונא אנשים ש..: 53. אתה שונא מקומות ש..: 54. אני אוהב/ת: 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: 57. מה הכי מגעיל אותך: 58. מה את/ה הכי אוהב?: 59. משפטים שלך לסיכום: 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? ותודה לוויפר על השאלון.

התשובות שלי

1. השם שלי: אמיר 2. כינוי\ם : אמירי 3. ארץ לידה: ישראל 5. איך היית רוצה להיקרא: כמו שאני 6. תבלין מועדף: זעתר 7. שתיה מועדפת: וויסקי [גלנפידך, גלנליווט, ג'יימסון, ג'וני ווקר - בלק לייבל] 8. דאורדורנט/בושם שלי: ז'אן פול גוטיה 9. שמפו וקונדישינר: הוואי [נראה לי...] 10. האם שחית בעירום פעם: ברור 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים: מדיי פעם 12. צבע מועדף: כחול 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: כן, פושע שכמותי... עבירות תנועה זניחות (חניה וכו') 14. חברים\ות הכי טובים\ות: מה איתם ? 15. כרית אחת או שתיים: אחת 16. חיות מחמד: יש לי כלבה קטנה 17. סרט מועדף: ספרות זולה 18.מוזיקה בכללית: הכל חוץ ממזרחית 19. מכונית אידיאלית: פורשה 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: מ'צעמם אחשלו 21. אוכל מועדף\שנוא: הכל חוץ מדגים 23. חבר\ה לעתיד: יש מועמדים ?! 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: יה בייבי 25. היחסים עם ההורים: יש עליות וירידות 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: איי שם בגליל 27. ממתק מועדף: שוקולד 28. נעליים מועדפות: נעלי ספורט 29. שיר מועדף: אין משהו מיוחד 30. אתר מועדף: וואלה! 31. ספורט מועדף (לצפייה): כדורגל/כדורסל 32. הספורט המועדף (למשחק): כדורגל/כדורעף 33. הרגע הכי משפיל בחייך: היו כל כך הרבה, אני לא יודע מה לבחור 34. איזה חג אתה הכי אוהב: ל"ג בעומר 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: באמת שאני לא רוצה לחשוב על זה אפילו 36. אוספים: בקבוקי אלכוהול 37. מה הפחד הכי גדול שלך: להזדקן 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: כבר יש לי 2, והשלישי... כנראה ברגל או בצלעות [למרות שזה יכאב לאללה!] 39. ספר מועדף: רודף העפיפונים 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: השיר שלנו [הצילו, התמכרתי...] 42. כמה טיפים מהחיים: רק בריאות 45. חום או קור: חום 46. מכתב דואר או אי מייל: אימייל 47. זמר אהוב: אהוד בנאי 48. זמרת אהובה: נינט 49. להקות: היהודים 50. סרט מצוייר אהוב: עידן הקרח 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: 4 מילים זה לא מספיק... 52. אתה שונא אנשים ש..: צבועים 53. אתה שונא מקומות ש..: עושים סלקציה רצחנית 54. אני אוהב/ת: שוקולד, ועוגות גבינה... 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: אממ.. אין 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: שאני טוב מדיי לפעמים 57. מה הכי מגעיל אותך: חולדות 58. מה את/ה הכי אוהב?: המון דברים קטנים שלפעמים עושים את כל ההבדל 59. משפטים שלך לסיכום: תודה להורי שהביאוני עד הלום 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? אממ... לא זוכר 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? עיניים בהירות אצל בחורות 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? אנג'לינה (ג'ולי, לא הדרוזית הזאת...) 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? מאושרת ? זה שיש לי איבר מין שלא מאפשר לי להיות מאושרת 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? ההורים שלי 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? המוות של סבא שלי 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? במצב צבירה נוזלי 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? כנות ואמינות

פעם ראשונה כאן, ואיך נתחיל אם לא בגדול...

1. השם שלי:רתם 2. כינוי\ם :תותי, רתם-רתם, אותינקה, צ'ורי 3. ארץ לידה: ישראל 5. איך היית רוצה להיקרא: דווקא נחמד לי רתם 6. תבלין מועדף: קינמון 7. שתיה מועדפת: מיץ תפוחים או צ'אי 8. דאורדורנט/בושם שלי : אוהבת את הקרם של ג'ונסון(כן,כן,זה של התינוקות...) 9. שמפו וקונדישינר: נקה 7 10. האם שחית בעירום פעם: רק בבריכה של המושב 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : צוחקים איתך לא עלייך!! 12. צבע מועדף: לבן, לבנבן, כל דבר צחור... 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: נמנום יתר 14. חברים\ות הכי טובים\ות: נשארים בעילום שם 15. כרית אחת או שתיים: בהתחלה המון, בלילה בלי... 16. חיות מחמד: אוגר, חמוס, סנאי, סמור, כל סוג של מכרסם... 17. סרט מועדף: הלהקה 18.מוזיקה בכללית: רוק ישראלי 19. מכונית אידיאלית: אחת שנוסעת 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: ש-ו-ק 21. אוכל מועדף\שנוא: מתה על קוסקוס של אמא 23. חבר\ה לעתיד: העתיד הוא ההווה 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: וודאי!! 25. היחסים עם ההורים : יש 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: מקום עם ים 27. ממתק מועדף: שוקולד לבן,שוקולד עם נוגט, ובל נשכח... דובונים!!! 28. נעליים מועדפות:רק לא אלה עם השפיץ... 29. שיר מועדף: הילדה הכי יפה בגן 30. אתר מועדף: אמממ... טרם החלטתי 31. ספורט מועדף (לצפייה): נולד לרקוד 32. הספורט המועדף (למשחק): שינה! 33. הרגע הכי משפיל בחייך: מידע מסווג 34. איזה חג אתה הכי אוהב: זה עם הסופגניות 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: ל.. אפרת רייטן!36. אוספים: אקסים 37. מה הפחד הכי גדול שלך: לאבד את חוש הטעם 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: אל תבלבלו לי המוח, אף אחד לא אוהב מחטים!! 39. ספר מועדף:"קודם כל תירגעי", שירי צוק 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: כמה קיטשי... friends... 42. כמה טיפים מהחיים:החיים הם כמו אופניים, אם קשה לך, סימן שאתה בעלייה... 45. חום או קור: חם-לוהט-אש!! 46. מכתב דואר או אי מייל: יונה 47. זמר אהוב : ירמי 48. זמרת אהובה: אני במקלחת 49. להקות: מופע הארנבות של ד"ר קספר 50. סרט מצוייר אהוב: המומינים! 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: בשמלה אדומה ושתי צמות 52. אתה שונא אנשים ש..: אומרים כאילו כל הזמן 53. אתה שונא מקומות ש..: קר לי בהם 54. אני אוהב/ת: שוקולד ועוגות גבינה, וארטיק וסוכריות,ותות גינה. אני אוהבת ימי הולדת ושקיות עם דברים טובים. ואת השמש ואת הירח, וגם כמה כוכבים. 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: הכלב של השכנים 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: יכולה להירדם בכל מקום 57. מה הכי מגעיל אותך: אנשים שלא עוצרים לטרמפיסטים חביבים 58. מה את/ה הכי אוהב?: להתעורר בבוקר בבאסה, ואז לגלות שיש לי עוד שעה לישון :) 59. משפטים שלך לסיכום: לה לה ללה לה לההה!!!! 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? בוכה כל יום 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? שמיכות פליז 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? הרס"ר שהיה לי בבסיס 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? חוסר שעות שינה 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? לא עולה לי לראש 65:מה המאורע שהכי השפיע עד כה על החיים שלך? השחרור!! 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? בחיים 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? עוד לא הבנתם?? לישון!! אז שלום!!!!

ברוכה הבאה גברתי על החשבון על הדרך

מתי ניתן לראות הקעקוע?

אשרק יקירי!!!

התשובה היא- אין תגובה ובלי קשר תודה רבה על כל המיילים היפים ששלחת לי, היה לי ממש כיף לקרוא אותם....

יש לעשות העתק הדבק לשאלון ואז לענות צמוד לשאלה.. ככה יהיה יותר קל לענות ולקרוא. 1. השם שלי: 2. כינוי\ם : 3. ארץ לידה: 5. איך היית רוצה להיקרא: 6. תבלין מועדף: 7. שתיה מועדפת: 8. דאורדורנט/בושם שלי : 9. שמפו וקונדישינר: 10. האם שחית בעירום פעם: 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : 12. צבע מועדף: 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: 14. חברים\ות הכי טובים\ות: 15. כרית אחת או שתיים: 16. חיות מחמד: 17. סרט מועדף: 18.מוזיקה בכללית: 19. מכונית אידיאלית: 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: 21. אוכל מועדף\שנוא: 23. חבר\ה לעתיד: 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: 25. היחסים עם ההורים : 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: 27. ממתק מועדף: 28. נעליים מועדפות: 29. שיר מועדף: 30. אתר מועדף: 31. ספורט מועדף (לצפייה): 32. הספורט המועדף (למשחק): 33. הרגע הכי משפיל בחייך: 34. איזה חג אתה הכי אוהב: 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: 36. אוספים: 37. מה הפחד הכי גדול שלך: 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: 39. ספר מועדף: 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: 42. כמה טיפים מהחיים: 45. חום או קור: 46. מכתב דואר או אי מייל: 47. זמר אהוב : 48. זמרת אהובה: 49. להקות: 50. סרט מצוייר אהוב: 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: 52. אתה שונא אנשים ש..: 53. אתה שונא מקומות ש..: 54. אני אוהב/ת: 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: 57. מה הכי מגעיל אותך: 58. מה את/ה הכי אוהב?: 59. משפטים שלך לסיכום: 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? ותודה לוויפר על השאלון.

אמרו שזה מפיג שעמום..צדקו

1. השם שלי: בת-חן 2. כינוי\ם : אותו שם רק בצעקה 3. ארץ לידה: ישראל (לפחות זה מה שסיפרו לי מגיל קטן) 5. איך היית רוצה להיקרא: 6. תבלין מועדף: כול מה שדוחפים לרוטב של ההמבוגר במקדונלס 7. שתיה מועדפת: קולה (כלומר דיאט קולה בכול זאת בחורה) 8. דאורדורנט/בושם שלי : שנל 5 9. שמפו וקונדישינר: כל מה שיש לספר אני לא אוהבת לחפוף לבד אז אני לא חופפת שבוע. 10. האם שחית בעירום פעם: לא! אני מפחדת להפחיד את הדגים. 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : כול המהות שלי בחיים 12. צבע מועדף: טורקיז 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: לא הצליחו להוכיח את זה אף פעם 14. חברים\ות הכי טובים\ות: יש לי חברה אחת טובה וכול השאר זה סתם בשביל להעביר את הזמן 15. כרית אחת או שתיים: 4 (מיטה זוגית תמיש צריך 2 ועוד 2 בצדדים שאני ידע שהגעתי לסוף ולא התגלגל מהמיטה) 16. חיות מחמד: רק חבר שלי (בבון מצוי) 17. סרט מועדף: מלך האריות 18.מוזיקה בכללית: הכול אבל הכול חוץ ממזרחית 19. מכונית אידיאלית: 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: וואלה (חח פירסומת סמוייה) 21. אוכל מועדף\שנוא: כול האוכ זבל שקיים" שנוא סלטים למינהן 23. חבר\ה לעתיד: לא הבנתי? 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: חמודה + 25. היחסים עם ההורים : כול פעם שאני רעבה אני מגיעה לאימא אז דיי טוב (אני גרה עם אבא) 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: אוסטליה 27. ממתק מועדף: שוקולד (קידנר בואנו) 28. נעליים מועדפות: יש לי מחלה לפומה 29. שיר מועדף: 30. אתר מועדף: 31. ספורט מועדף (לצפייה): wwe 32. הספורט המועדף (למשחק): 33. הרגע הכי משפיל בחייך: ואיי יש מלא 34. איזה חג אתה הכי אוהב: פסח ככה יש פעמיים חופש מהעבודה 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: אם הייתי לסבית הייתי עושה טובה לכול בלונדינים עם חזה גדול ואילמת שתרצה (האילמת מאוד חשוב לי) 36. אוספים: יש 37. מה הפחד הכי גדול שלך: 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: יש כבר 2 קעקועים 39. ספר מועדף: שרה אנג'ל הכול...וכן היא כותבת מאוד עממי אבל זה מושך וזה מה שעושה אותה לסופרת גדולה. 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: סימסון וכמעט כול תוכנית מצויירת 42. כמה טיפים מהחיים: 45. חום או קור: תלוי איפה ועם מי. 46. מכתב דואר או אי מייל: אי מייל ברור 47. זמר אהוב : 48. זמרת אהובה: 49. להקות: 50. סרט מצוייר אהוב: מלך האריות 1 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: כשמי כן אני. (נקודה זאת מילה?) 52. אתה שונא אנשים ש..: 53. אתה שונא מקומות ש..: 54. אני אוהב/ת: 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: כול מי שאני מסתובבת איתו 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: 57. מה הכי מגעיל אותך: כלום חבר שלי מפליץ לידי ואני סבבה לגמרי עם זה. 58. מה את/ה הכי אוהב?: לאכול 59. משפטים שלך לסיכום: 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"?: חיוך 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך?: 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? אותו דבר (כלומר בלי קמטים) 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? לא עניתי על הכול

התשובות שליייי

1. השם שלי: יפה 2. כינוי\ם : מתמתוקה 3. ארץ לידה: ישראל 5. איך היית רוצה להיקרא: טל 6. תבלין מועדף: פפריקה אדומה 7. שתיה מועדפת: לגונה כחולה 8. דאורדורנט/בושם שלי : 212 סקסי 9. שמפו וקונדישינר: 10. האם שחית בעירום פעם: חחחח???? 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : מעדיפה שלא.. 12. צבע מועדף: לבן 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: כן בהמון במיוחד על קניות מופרזות 14. חברים\ות הכי טובים\ות: 2 טובות מאד 15. כרית אחת או שתיים: 10 16. חיות מחמד: כלב חתול ארנב 17. סרט מועדף: שודדי הקריביים 18.מוזיקה בכללית: רוק !!! שחור!! 19. מכונית אידיאלית: שברולט מליבו 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: סבבווששש 21. אוכל מועדף\שנוא:פיצהה מממ 23. חבר\ה לעתיד: 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: כן בטח היא אפשר להוריד תעניים..חח!!! 25. היחסים עם ההורים : טובים מאד 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: פריז 27. ממתק מועדף: אפרופו עם גבינה יאאאמממ 28. נעליים מועדפות: יחפה 29. שיר מועדף: בקסטריט אינקומפיט (לא שלם) 30. אתר מועדף: כאילו וואלה 31. ספורט מועדף (לצפייה): כדורגל (בנות) 32. הספורט המועדף (למשחק):כדורעף 33. הרגע הכי משפיל בחייך: 34. איזה חג אתה הכי אוהב: פורימימייםםם 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: לבר רפאליייי! 36. אוספים: בגדיםםם 37. מה הפחד הכי גדול שלך: ווואאו בדידות 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: בגב של 39. ספר מועדף: היומןןן 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: חחח סמלווילל 42. כמה טיפים מהחיים: תחשוב טוב יהיה טוב.. תהיה טוב סביבך יהיה טוב! 45. חום או קור: חום קיץ בילויים חופש קור חורף מתחת לפוך עם שוקו חם 46. מכתב דואר או אי מייל: יונת דואר 47. זמר אהוב : 48. זמרת אהובה: כריסטינה אגילר 49. להקות: אוונסנס, סינרגיה בקסטירט 50. סרט מצוייר אהוב: אנסטסיהה 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: וואוו זה מאד קשה (4מילים) 52. אתה שונא אנשים ש..: אכזריים שונאת 53. אתה שונא מקומות ש..: ששקטים מידי 54. אני אוהב/ת: לאהוב 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: שמחת חיים אופטמיות 57. מה הכי מגעיל אותך: 58. מה את/ה הכי אוהב?: להעניק 59. משפטים שלך לסיכום: 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? וואאא זה היה מזמן לא זוכרת 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? קלארק קנט... 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? סיפורים עצובים אמיתיים שקורים בעולם 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? אבשלי הוא מאד חכם 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? תחילת עבודה זה נורא משכל ומבגר 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? 67:מה העיקרון הכי חזק שלך?תמיד לחייך להיות שמחה ועודד ולחזק כשצריך

איך זה חזר שוב פעם לפה

חשבתי שלפני חודש כבר סיימנו את השאלון הזה...

הצטרפה חדשה אלינו ....

אוקיי העברתי..את התשובוץ לכאן...

1. השם שלי: סמדר 2. כינוי\ם : סמדי 3. ארץ לידה: ישראל 5. איך היית רוצה להיקרא: לא מעוניינת לשנות!! 6. תבלין מועדף: כל התבלינים ,אין אחד ספציפי..אני פשוט מכורה לבישול ולכל תבלין יש את הייחודיות האופיינית לו.. 7. שתיה מועדפת: קוקה קולה (מוגז) ,ענבים (קל) בירה/וודקה לימון+רדבול (אלכוהולי) 8. דאורדורנט/בושם שלי : 212(האהוב ביותר) אך כל יום אחר לפי המצב רוח... 9. שמפו וקונדישינר: אינדולה/נטוראל 10. האם שחית בעירום פעם: אמממ אסור לשקר??? כן!! 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : "מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" ..ממש לא..להפך אני מתקוממת על אלו שלועגים לאחר...ושוכחים שכולם בריאה של אלוהים ..עם המגרעות והמעלות שבנו... ולעניות דעתי אדם ,שלועג לאחר הוא בסה"כ אדם נבוב, רדוד ואפסי!! 12. צבע מועדף: כחול , אדום ,לבן 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: לא....(אם אעשה /עשיתי פשע בחיי אדאג שהוא לא ייחשף לעניי החוק!!) 14. חברים\ות הכי טובים\ות: אחותי היא החברה הטובה והקרובה אליי ביותר... ומחוץ לתחום המשפחה ..ניתן למנות על כף יד אחת... וטוב שכך!!! 15. כרית אחת או שתיים: אחת גבוהה ורכה. 16. חיות מחמד: כלב.. 17. סרט מועדף: אין העדפה או שם לסרט מעודף...הכל..!!! (כמובן שהעלילה אמורה להיות עוצמתית ומושכת...) 18.מוזיקה בכללית: ים תיכונית /שחורה 19. מכונית אידיאלית: מאזדה 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: "חן חן" ,"אני נמנעת מלהגיב בנדון" חחח משפטים נחרצים וברורים בעיקר... 21. אוכל מועדף\שנוא: אוקיי כבר כתבתי קודם ,שאני נורא אוהבת לעסוק בבישול...כך שהמאכלים המעודפים עליי הם אותם אלו שאני יצרתי.. והשנוא עליי?? אמממ אני שונאת קוקוס ,גיובה (ומאכלים חסרי טעם ..חסרי צבע וחיות...) 23. חבר\ה לעתיד: לא הבנתי את כוונת השאלה.... 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: אין הנחתום מעיד על עיסתו...אבל בהתחשב בסובבים אותי ומבלי להשתחצן חלילה...כן בוודאי!! 25. היחסים עם ההורים : מושלמים (היו במהלך השנים עליות ומרדות ..כמו כולם...אך כשגדלים ומתבגרים ..רואים ומבינים את הדברים אחרת...ולומדים להעריך את האנשים היקרים הללו שהעניקו לנו חיים ועשו הכל על מנת להעניק לנו את המיירב והמייטב...) 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: עיר של ים (ת"א ,אשדוד ,אשקלון ...) וזאת לנוכח העובדה שרוב שנותיי גדלתי בעיר המדבר... 27. ממתק מועדף: שוקולד אגוזים... 28. נעליים מועדפות: אין העדפה...הכל תלוי בנסיבות , במקום אליו הולכים...אין כמו להיות טיבעיים ללא נעלים חח 29. שיר מועדף: רוח ים של עופר לוי...(מעלה נוסטלגיות ותחושה נעימה...) 30. אתר מועדף: כל אתר שאמצא בו עיניין... 31. ספורט מועדף (לצפייה): סנוקר זה לא נחשב ספורט אה?? אז טניס... 32. הספורט המועדף (למשחק): טניס...ריצה, שחיה 33. הרגע הכי משפיל בחייך: חסוי... 34. איזה חג אתה הכי אוהב: פסח..ריח הניקיון באוויר...ריח האביב והפריחה.. 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: הייתי בוחרת בעצמי חחח האמת?? לא חשבתי...אני מניחה שאנג'לינה ג'ולי...(אבל אין מצב ..) 36. אוספים: היו לי של בולים ,של חרסינות...כיום ..האוסף היחידי והמעודף זה אוסף זכרונות (בראש , בלב) של רגעים יפים ובילתי נשכחים 37. מה הפחד הכי גדול שלך: לעזוב את העולם מבלי להגשים את כל חלומותיי.../להשאר חסרת אונים מול כח שאין ביכולתי להביס.. 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: ???ואם כבר יש??? שושן על החזה..או קופידון על הכתף השמאלית...כנגד הלב. 39. ספר מועדף: ספרים של רם אורן 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: טלנובלות /ערוץ ויוה 42. כמה טיפים מהחיים: החיים הם במה ואנו שחקנים...תוכיחו לבמאי הראשי שאתם השחקנים הכי מיוחדים והכי מוכשרים....טיפ לחיים??? להציב מטרות ויעדים ולהגשים אותם...לסמוך על האינטואציות שלכם...להקשיב לקול הפנימי ..להנות ולנצל כל רגע בחיים ..לחיות כאילו זה היום האחרון.... לאהוב את אלו שסביבכם לאהוב את עצמכם....בכל יום לעשות דבר חדש 45. חום או קור: לכל אחד מהם יש את היחודיות שלו...בחום ,קיץ , ים ,שמש ,אהבה קייצית...וקור..שוקו חם ,אח בוערת ..אהבה מצונפת ומכורבלת...דביקה יותר... 46. מכתב דואר או אי מייל: דואר...ובכתב יד ...יש יותר עומצה במילים הנכתבות בכתב יד..יש יותר זרימה.. (תלוי למי מיועד המכתב...) 47. זמר אהוב : אנריקה אגלסיאס 48. זמרת אהובה:מריה קארי /וויטני יוסטון (ישנים) 49. להקות: אין משהו מעודף... 50. סרט מצוייר אהוב: הלב..מרקו.. 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: לא מספיקות ארבע מילים (זה ארבע מילים חחחח) 52. אתה שונא אנשים ש..: שקרנים , פוזאיסטים ,שחצנים , גאוותנים (במיוחד כשאין על מה) ,גזעניים בדעותיהם ... 53. אתה שונא מקומות ש..: רועשים ..ורייקים מתוכן ..חשוב לי להיות במקומות שהחיבור הוא לנשמה.. 54. אני אוהב/ת: את עצמי!!! את המשפחה המדהימה שלי , אתכם , לכתוב ..להתפלסף ..וכל מה שקשור לאומנות ויצירה..(שניתן להביע באמצעותה את ניבכי הנשמה ) 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: סודי .. 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: אני נורא ישירה..(בגבול הטעם הטוב)ולעיתים ביקורות ישירות עשויות לפגוע במידה והאדם שכלפיו היא מופנת ..אינו מבין את הכוונות האמיתיות...דבר נוסף: אני מאוד פרפקציוניסטית ..כלומר חשובים לי נורא הפרטים הקטנים ,,שיוצרים את התמונה הגדולה...(בכל תחום) 57. מה הכי מגעיל אותך: חתולים!!! 58. מה את/ה הכי אוהב?: אוי הרבה דברים...ובניהם גם הדברים הקטנים של החיים שמסבים לנו אושר ולעיתים אנו נוטים לא להבחין בהם...ולא לייחס להם חשיבות ראויה 59. משפטים שלך לסיכום: תחייכו חיוך לא עולה כסף...מה שהיה עבר נגמר ולא ישוב , תפיקו לקחים מ"נפילות" ומעידות בחייכם...על מנת ליצור לעצמכם עתיד ורוד יותר... להודות ולהעריך את מה שניתן לכם...לנצור במחשבותיכם את הטוב בלבד...את הרע פשוט למחוק... מהשלא הורג מחשל והעובדה לכך אתם עדיין כאן למרות הכל... 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? דמעות של כאב..?? בלוויה של דוד שלי לפני כשנה...ודמעות של אושר ,כשאחיינית שלי נולדה ונכחתי בלידתה. 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? השאלה מה זה "זה" ..חחחח מתחכמת אני... 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? סמי הורי בעיניי 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? זכרונות שליליים הם לרוב בין הסיבות שעשויות לגרום לאושר לא להיות מושלם...אבל אני פשוט מתעלמת ממה שהיה וממשיכה הלאה...כל יום הוא יום חדש...ובכל בוקר זורחת השמש שוב...והאושר הוא מושג יחסי...רגעי וחולף...הרגעים הקטנים , הפרטים הקטנים הם האושר האמיתי... 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? אני עצמי...!! אני לא מושפעת ..אבל אם הכוונה הייתה ממי אני שואבת אנרגיות חיוביות ..ומי המודל לחיקוי עבורי...הוריי ..!! 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? טוב אני לא אפרט כי מדובר ברגע שלילי ..שאזכור לנצח...מאורע שהשאיר בי את חותמו ואותותיו... 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? מה זאת אומרת מה ארצה להיות??? אני אהיה ללא ספק !! האמת שהעתיד הוא לא ידוע...הכל נתון בידי האל...שתיכנן עבורינו..את ההמשך...לא ניתן לנבא דבר... ואם מדובר ברצון..אז הרצון שלי בעוד 10 שנים להביט אחרונית ולהגיד וואלהה איזו דרך עשיתי...כמה הספקתי...איך השגתי את מטרותיי ויעדיי להביט אחרוה ולהבין שהגשמתי את כל חלומותיי...וכמובן שבעוד 10 שנים יהיו לי עוד שאיפות נוספות אחרות בהתאם למקום אליו אגיע. 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? הערכים והעקרונות עליהם חונכתי ..וגדלתי... בניהם ..לא משנה לאן אגיע ..והייכן אהיה תמיד אזכור את אלו שהיו באמצע הדרך...בדרך לאותה נקודה נוכחית...במילים אחרות לא לשכוח מאיין הגעתי...

- זו הנסיכה שלי,,,שלא תתבלבלו,,,היא אכן כזו!!!,,,,חולה עלייך,,פלספן-no-1!

קיטי, מאמין שזה ירוץ גם אצלנו,,,,בשביל ההיכרות היותר מעמיקה,,,,ובשביל,,,

להעביר את השבת,,,,מי שנמצא בבית,,,,לא רעיון??? אני מאמין שנגלה הרבה דברים , שלא ידענו!

הצטרפה חדשה אלינו ....

מי זאת זאת

איך קוראים לה? מאיפה? פנוייה? נראית טוב? חח..

קיטי, מאמין שזה ירוץ גם אצלנו,,,,בשביל ההיכרות היותר מעמיקה,,,,ובשביל,,,

להעביר את השבת,,,,מי שנמצא בבית,,,,לא רעיון??? אני מאמין שנגלה הרבה דברים , שלא ידענו!

אני אדאג להעביר לשם ...אין מה להפסיד...

ולכל מי ששואל איפה זה אצלנו... לפני כשבוע לקחתי על עצמי את ניהול פורום סודות ווידויים הסמוך.... אז זה "אצלנו"... כל בעלי הלב החזק מוזמנים לבקר ...

מי זאת זאת

איך קוראים לה? מאיפה? פנוייה? נראית טוב? חח..

מאז שסיימת את הפסיכומטרי...

אתה מנסה לצוד נשים ללא הרף.... מה יהיה? חחח

התשובות שליייי

1. השם שלי: יפה 2. כינוי\ם : מתמתוקה 3. ארץ לידה: ישראל 5. איך היית רוצה להיקרא: טל 6. תבלין מועדף: פפריקה אדומה 7. שתיה מועדפת: לגונה כחולה 8. דאורדורנט/בושם שלי : 212 סקסי 9. שמפו וקונדישינר: 10. האם שחית בעירום פעם: חחחח???? 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : מעדיפה שלא.. 12. צבע מועדף: לבן 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: כן בהמון במיוחד על קניות מופרזות 14. חברים\ות הכי טובים\ות: 2 טובות מאד 15. כרית אחת או שתיים: 10 16. חיות מחמד: כלב חתול ארנב 17. סרט מועדף: שודדי הקריביים 18.מוזיקה בכללית: רוק !!! שחור!! 19. מכונית אידיאלית: שברולט מליבו 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: סבבווששש 21. אוכל מועדף\שנוא:פיצהה מממ 23. חבר\ה לעתיד: 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: כן בטח היא אפשר להוריד תעניים..חח!!! 25. היחסים עם ההורים : טובים מאד 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: פריז 27. ממתק מועדף: אפרופו עם גבינה יאאאמממ 28. נעליים מועדפות: יחפה 29. שיר מועדף: בקסטריט אינקומפיט (לא שלם) 30. אתר מועדף: כאילו וואלה 31. ספורט מועדף (לצפייה): כדורגל (בנות) 32. הספורט המועדף (למשחק):כדורעף 33. הרגע הכי משפיל בחייך: 34. איזה חג אתה הכי אוהב: פורימימייםםם 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: לבר רפאליייי! 36. אוספים: בגדיםםם 37. מה הפחד הכי גדול שלך: ווואאו בדידות 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: בגב של 39. ספר מועדף: היומןןן 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: חחח סמלווילל 42. כמה טיפים מהחיים: תחשוב טוב יהיה טוב.. תהיה טוב סביבך יהיה טוב! 45. חום או קור: חום קיץ בילויים חופש קור חורף מתחת לפוך עם שוקו חם 46. מכתב דואר או אי מייל: יונת דואר 47. זמר אהוב : 48. זמרת אהובה: כריסטינה אגילר 49. להקות: אוונסנס, סינרגיה בקסטירט 50. סרט מצוייר אהוב: אנסטסיהה 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: וואוו זה מאד קשה (4מילים) 52. אתה שונא אנשים ש..: אכזריים שונאת 53. אתה שונא מקומות ש..: ששקטים מידי 54. אני אוהב/ת: לאהוב 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: שמחת חיים אופטמיות 57. מה הכי מגעיל אותך: 58. מה את/ה הכי אוהב?: להעניק 59. משפטים שלך לסיכום: 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? וואאא זה היה מזמן לא זוכרת 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? קלארק קנט... 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? סיפורים עצובים אמיתיים שקורים בעולם 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? אבשלי הוא מאד חכם 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? תחילת עבודה זה נורא משכל ומבגר 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? 67:מה העיקרון הכי חזק שלך?תמיד לחייך להיות שמחה ועודד ולחזק כשצריך

אמרו שזה מפיג שעמום..צדקו

1. השם שלי: בת-חן 2. כינוי\ם : אותו שם רק בצעקה 3. ארץ לידה: ישראל (לפחות זה מה שסיפרו לי מגיל קטן) 5. איך היית רוצה להיקרא: 6. תבלין מועדף: כול מה שדוחפים לרוטב של ההמבוגר במקדונלס 7. שתיה מועדפת: קולה (כלומר דיאט קולה בכול זאת בחורה) 8. דאורדורנט/בושם שלי : שנל 5 9. שמפו וקונדישינר: כל מה שיש לספר אני לא אוהבת לחפוף לבד אז אני לא חופפת שבוע. 10. האם שחית בעירום פעם: לא! אני מפחדת להפחיד את הדגים. 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : כול המהות שלי בחיים 12. צבע מועדף: טורקיז 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: לא הצליחו להוכיח את זה אף פעם 14. חברים\ות הכי טובים\ות: יש לי חברה אחת טובה וכול השאר זה סתם בשביל להעביר את הזמן 15. כרית אחת או שתיים: 4 (מיטה זוגית תמיש צריך 2 ועוד 2 בצדדים שאני ידע שהגעתי לסוף ולא התגלגל מהמיטה) 16. חיות מחמד: רק חבר שלי (בבון מצוי) 17. סרט מועדף: מלך האריות 18.מוזיקה בכללית: הכול אבל הכול חוץ ממזרחית 19. מכונית אידיאלית: 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: וואלה (חח פירסומת סמוייה) 21. אוכל מועדף\שנוא: כול האוכ זבל שקיים" שנוא סלטים למינהן 23. חבר\ה לעתיד: לא הבנתי? 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: חמודה + 25. היחסים עם ההורים : כול פעם שאני רעבה אני מגיעה לאימא אז דיי טוב (אני גרה עם אבא) 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: אוסטליה 27. ממתק מועדף: שוקולד (קידנר בואנו) 28. נעליים מועדפות: יש לי מחלה לפומה 29. שיר מועדף: 30. אתר מועדף: 31. ספורט מועדף (לצפייה): wwe 32. הספורט המועדף (למשחק): 33. הרגע הכי משפיל בחייך: ואיי יש מלא 34. איזה חג אתה הכי אוהב: פסח ככה יש פעמיים חופש מהעבודה 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: אם הייתי לסבית הייתי עושה טובה לכול בלונדינים עם חזה גדול ואילמת שתרצה (האילמת מאוד חשוב לי) 36. אוספים: יש 37. מה הפחד הכי גדול שלך: 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: יש כבר 2 קעקועים 39. ספר מועדף: שרה אנג'ל הכול...וכן היא כותבת מאוד עממי אבל זה מושך וזה מה שעושה אותה לסופרת גדולה. 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: סימסון וכמעט כול תוכנית מצויירת 42. כמה טיפים מהחיים: 45. חום או קור: תלוי איפה ועם מי. 46. מכתב דואר או אי מייל: אי מייל ברור 47. זמר אהוב : 48. זמרת אהובה: 49. להקות: 50. סרט מצוייר אהוב: מלך האריות 1 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: כשמי כן אני. (נקודה זאת מילה?) 52. אתה שונא אנשים ש..: 53. אתה שונא מקומות ש..: 54. אני אוהב/ת: 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: כול מי שאני מסתובבת איתו 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: 57. מה הכי מגעיל אותך: כלום חבר שלי מפליץ לידי ואני סבבה לגמרי עם זה. 58. מה את/ה הכי אוהב?: לאכול 59. משפטים שלך לסיכום: 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"?: חיוך 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך?: 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? אותו דבר (כלומר בלי קמטים) 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? לא עניתי על הכול

עבור לעמוד
, , , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר