את asherek ??

הכוונה הייתה לסרט "שרק" מממ... לא משנה.. שבת שלום

הייי חדשה פה..

1. השם שלי:אורטל 2. כינוי\ם : אורטי,טולי,תות 3. ארץ לידה:ישראל 5. איך היית רוצה להיקרא:יסמין 6. תבלין מועדף:אין 7. שתיה מועדפת: nestea 8. דאורדורנט/בושם שלי : היפנוטיק 9. שמפו וקונדישינר: נקה 7 הורוד 10. האם שחית בעירום פעם: ממ לאא 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : חח תלויי לא סתם סתם לצחוק איתם 12. צבע מועדף: אדוםם 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע:ממש לא אני ילדה טובה.. 14. חברים\ות הכי טובים\ות:אחותי ועוד חברה מכיתה ט' 15. כרית אחת או שתיים: אחת אבל מנופחת 16. חיות מחמד: כלב דולפין וגמל 17. סרט מועדף:חולת סרטים אין משהו מועדף 18.מוזיקה בכללית:לטינית 19. מכונית אידיאלית:לא מבינה במכוניות אבל כמה שיותר חדשה וגדולה חח 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: מממ "תנוחיי" 21. אוכל מועדף\שנוא:אוכל מועדף?? שוקולד נחשב..?..שנוא - בשרים למינהם 23. חבר\ה לעתיד:??..ממ כרגע אין 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: יאא בטח 25. היחסים עם ההורים : מממ קרציות חח לא סתם סבבה לגמרי.. 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות:איטליהה ואם לא..אז באיזה אי בודד ורחוקקק 27. ממתק מועדף:שוקולד 28. נעליים מועדפות:עקב דק 29. שיר מועדף:הרבה..אבל אחד באנגלית שחרשתי אותו השבוע המון 30. אתר מועדף: shayne ward - no promises 31. ספורט מועדף (לצפייה): לא חובבנית של ספורט אבל אם כבר החלקה על קרח 32. הספורט המועדף (למשחק):אולי שחיהה 33. הרגע הכי משפיל בחייך:חחחח שהקאתי תנשמה מול כל הכיתה בחזרות טקס הסיום של כיתה ו חחחח 34. איזה חג אתה הכי אוהב:בימי בי"ס את פסח כי זה החופש הכי ארוך חחח אבל עכשיו מממ לא יודעת 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: מממ תאמת לא חשבתי על זה אין לי מושגג 36. אוספים: לאא 37. מה הפחד הכי גדול שלך: מוות של מישהו קרוב.. 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה:חיחי כבר יש לי קעקוע כבר חצי שנה מעל התחת 39. ספר מועדף:וואיי היה איזה ספר אבל שכחתי תשם שלו ספר מרגש על חייה של אישה בפקיסטן..או אפגניסטן חח לא זוכרת אבל ספר חבל"ז. 41. סדרת טלוויזיה מועדפת:מרחק נגיעה... 42. כמה טיפים מהחיים:כמה שתנסי להבין גבר לא תצליחי אף פעם..אז אל תנסי להבין מהתחלהה 45. חום או קור:קור מתה על חורף אבל רק עם בן זוג.. כרגע אני לבד אז אני מעדיפה קיץץ 46. מכתב דואר או אי מייל:אי מייל 47. זמר אהוב :משפה פרץ עידן יניב לואיס פונסי דוד ביסבל (לטינים) 48. זמרת אהובה: שאקירה (לא אוהבת אותה אוהבת תשירים שלה..) 49. להקות:ממ לא נראה לי 50. סרט מצוייר אהוב: חחח המומינים 51. תאר את עצמך ב-4 מילים:מממ "אין עוד כמוני בעולם"..חח נחשב?? 52. אתה שונא אנשים ש..:משקריםם 53. אתה שונא מקומות ש..: מלוכלכים 54. אני אוהב/ת:לבזבז 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: איןן 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: אוהבת- עקשנית שונאת - קנאית 57. מה הכי מגעיל אותך:חוסר כבוד 58. מה את/ה הכי אוהב?:ממ כבר שאלתם לבזבז וכמה שיותר חחח רק שיש 59. משפטים שלך לסיכום:.... 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה?השבוע..נזכרתי באקס 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? מבטים 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? ממ דודי בלסר?.. 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? מחשבות.. 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? אפשר להגיד שחבר לשעבר כי הפרידה עדיין טריה 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך?חסויי 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? וואיי לחיות בפנטהאוז עם בריכה להיות מישהי חשובה עם המון כסף ומשרתים מכל עבר חחחחחחחח סתם רק להיות מאושרת עם הבנאדם שיהיה הכי חשוב לי בחיים 67:מה העיקרון הכי חזק שלך?לדעת לעמוד על שלך ולדעת כשמנצלים אותך

ברוכה הבאה אורטל

התשובות

טובות 2. כינוי\ם :אשרק 3. ארץ לידה: כאן 5. איך היית רוצה להיקרא: בשקט 6. תבלין מועדף: אהבה 7. שתיה מועדפת: נס קפה 8. דאורדורנט/בושם שלי : בצל ירוק 9. שמפו וקונדישינר: למה? 10. האם שחית בעירום פעם: כן 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : כן 12. צבע מועדף: דם 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: נגד האנושות 14. חברים\ות הכי טובים\ות: פיונה והחמור 15. כרית אחת או שתיים: 2 16. חיות מחמד: חתול/כלב 17. סרט מועדף: עידן הקרח1 18.מוזיקה בכללית: פסוקו של יום 19. מכונית אידיאלית: האמר 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: או שכן או שלא 21. אוכל מועדף\שנוא: אוהב הכל/שונא-רגל קרושה 23. חבר\ה לעתיד: אי.טי. 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: מאוד 25. היחסים עם ההורים :קומסי קומסה 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: לונדון 27. ממתק מועדף: עוף בגריל 28. נעליים מועדפות: יחף 29. שיר מועדף: הוטל קליפורניה 30. אתר מועדף: אתר החרמון 31. ספורט מועדף (לצפייה): בדמינגטון 32. הספורט המועדף (למשחק): דוק 33. הרגע הכי משפיל בחייך:פורים שפיל 34. איזה חג אתה הכי אוהב: חג כחיל ביפו 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: קיילי מינו 36. אוספים: אוסף שנים ומקווה להגיע מעבר ל120 37. מה הפחד הכי גדול שלך: שאפסיק לפחד 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: עיניים בראש מאחור 39. ספר מועדף: "יש ילדים זיגזג"/דוד גרוסמן 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: היו היה 42. כמה טיפים מהחיים: אף פעם אל תתן טיפים 45. חום או קור: קור 46. מכתב דואר או אי מייל: דיבור ישיר 47. זמר אהוב : שלמה ארצי 48. זמרת אהובה: בן ארצי 49. להקות:עם שוט 50. סרט מצוייר אהוב: רוד ראנר 51. תאר את עצמך ב-4 מילים:רגיש,ספונטני,לא אני 52. אתה שונא אנשים ש..: גורמים לי ל/שנוא אותם 53. אתה שונא מקומות ש..: עדיין לא ביקרתי בהם 54. אני אוהב/ת: שוקולד ועוגות גבינה... 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: לא מאמין באפלטוניות 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: שאין לי עמוד שדרה 57. מה הכי מגעיל אותך: סיגרה 58. מה את/ה הכי אוהב?: לאהוב 59. משפטים שלך לסיכום: if u have to shoot'shoot/ dont talk !!! 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? לפני הגירושין 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? תמימות ויושר 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעיניך? זה שאוהב אותי 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? ניתוח לשינוי מין ולכן אני מאושר. 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? אני 65:מה המאורע שהכי השפיע עד כה על החיים שלך? המפץ הגדול 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? צעיר ב 10 שנים 67:מה העיקרון הכי חזק שלך?לא להיצמד לעקרונות

השאלון הגדול של פורום +20

יש לעשות העתק הדבק לשאלון ואז לענות צמוד לשאלה.. ככה יהיה יותר קל לענות ולקרוא. 1. השם שלי: 2. כינוי\ם : 3. ארץ לידה: 5. איך היית רוצה להיקרא: 6. תבלין מועדף: 7. שתיה מועדפת: 8. דאורדורנט/בושם שלי : 9. שמפו וקונדישינר: 10. האם שחית בעירום פעם: 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : 12. צבע מועדף: 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: 14. חברים\ות הכי טובים\ות: 15. כרית אחת או שתיים: 16. חיות מחמד: 17. סרט מועדף: 18.מוזיקה בכללית: 19. מכונית אידיאלית: 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: 21. אוכל מועדף\שנוא: 23. חבר\ה לעתיד: 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: 25. היחסים עם ההורים : 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: 27. ממתק מועדף: 28. נעליים מועדפות: 29. שיר מועדף: 30. אתר מועדף: 31. ספורט מועדף (לצפייה): 32. הספורט המועדף (למשחק): 33. הרגע הכי משפיל בחייך: 34. איזה חג אתה הכי אוהב: 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: 36. אוספים: 37. מה הפחד הכי גדול שלך: 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: 39. ספר מועדף: 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: 42. כמה טיפים מהחיים: 45. חום או קור: 46. מכתב דואר או אי מייל: 47. זמר אהוב : 48. זמרת אהובה: 49. להקות: 50. סרט מצוייר אהוב: 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: 52. אתה שונא אנשים ש..: 53. אתה שונא מקומות ש..: 54. אני אוהב/ת: 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: 57. מה הכי מגעיל אותך: 58. מה את/ה הכי אוהב?: 59. משפטים שלך לסיכום: 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? ותודה לוויפר על השאלון.

1. השם שלי: גידי 2. כינוי\ם :המפנק/בדרן/חצי מנה/ 3. ארץ לידה: ישראל 5. איך היית רוצה להיקרא: כמו שאני 6. תבלין מועדף: יש הרבה וכולם מעודפים 7. שתיה מועדפת: מחיה(ערק)קולה 8. דאורדורנט/בושם שלי : דולצ'ה 9. שמפו וקונדישינר: הוואי 10. האם שחית בעירום פעם: רק טבילה 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים :ממש לא 12. צבע מועדף: אין מיוחד 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: מרוך ה' לא 14. חברים\ות הכי טובים\ות: מס'1 אסף וקשה לפרט את השאר 15. כרית אחת או שתיים: שתיים לפני השינה ואח"כ אחד 16. חיות מחמד: כלבים,נחשים, בעיקר. 17. סרט מועדף: שוטרים ללא הפסקה 18.מוזיקה בכללית: הכל חוץ מרוק כבד 19. מכונית אידיאלית: גולף 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: "במיה חמוצים תכף ומיד" מה יש פה חתונה" " תענוג" 21. אוכל מועדף\שנוא: אוכל הכל 23. חבר\ה לעתיד: מה שנכתב מלמעלה 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: לא מגיב 25. היחסים עם ההורים : הכי טוב בעולם כפרה עליהם 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: ישראל לגבי העיר עוד לא החלטתי 27. ממתק מועדף: לא ממש מחבב ממתקים 28. נעליים מועדפות: ספורט אלגנט 29. שיר מועדף:הכל 30. אתר מועדף: 31. ספורט מועדף (כדור רגל ,שוורים,זירות.לצפייה): 32. הספורט המועדף סגריות(למשחק): 33. הרגע הכי משפיל בחייך :אין תגובה 34. איזה חג אתה הכי אוהב: פורים 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: לא רוצה לחשוב על זה 36. אוספים:אמא,אבא. 37. מה הפחד הכי גדול שלך:להפסיק לחייך 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: לא אוהב 39. ספר מועדף: 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: בידור והומור 42. כמה טיפים מהחיים: הבריאות הכי חשובה בחיים שלנו בשביל לחיות חיים ארוכים על תפסיקו לחייך "חיוך מונע מחלות בקרבך והסובבים אותך" 45. חום או קור: קור 46. מכתב דואר או אי מייל: אי מיל 47. זמר אהוב :בריין אדמס 48. זמרת אהובה: סיון (מסבלימנאל) 49. להקות: אין מיוחד 50. סרט מצוייר אהוב:בולי קטן 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: אין מילים בפי... 52. אתה שונא אנשים ש..:שקרנים,עצלנים,גאוותנים,סגורים,נצלנים... 53. אתה שונא מקומות ש..:יש שם את האנשים האלה 54. אני אוהב/ת:לבשל,לנגן,להצחיק,ןלחייך כמובן.. 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך:ההורים שלי 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך:חיוך,ספונטני.. 57. מה הכי מגעיל אותך:עצבות 58. מה את/ה הכי אוהב?: את ההורים שלי,מוסיקה,בישול ,וצחוקים (כמובן שצריך רצינות היא קיימת) 59. משפטים שלך לסיכום: הלוואי שכולנו נרים כוסית לחיים ולא נידע צרות בארצנו רק שמחה את תחייכו חברים 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? קשה לומר 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? מבט 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? שכואב לאחרים שלא מחייכים 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? אין 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך?קשה לומר 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? כמו שהיום עם משפחה מאושרת 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? לא להפסיק לחייך, ותודה לוויפר על השאלון

יש פה צפונים??

אסף רק אני ואתה נלחמים לבוא לכאן מהצפון

יש לעשות העתק הדבק לשאלון ואז לענות צמוד לשאלה.. ככה יהיה יותר קל לענות ולקרוא. 1. השם שלי: 2. כינוי\ם : 3. ארץ לידה: 5. איך היית רוצה להיקרא: 6. תבלין מועדף: 7. שתיה מועדפת: 8. דאורדורנט/בושם שלי : 9. שמפו וקונדישינר: 10. האם שחית בעירום פעם: 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : 12. צבע מועדף: 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: 14. חברים\ות הכי טובים\ות: 15. כרית אחת או שתיים: 16. חיות מחמד: 17. סרט מועדף: 18.מוזיקה בכללית: 19. מכונית אידיאלית: 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: 21. אוכל מועדף\שנוא: 23. חבר\ה לעתיד: 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: 25. היחסים עם ההורים : 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: 27. ממתק מועדף: 28. נעליים מועדפות: 29. שיר מועדף: 30. אתר מועדף: 31. ספורט מועדף (לצפייה): 32. הספורט המועדף (למשחק): 33. הרגע הכי משפיל בחייך: 34. איזה חג אתה הכי אוהב: 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: 36. אוספים: 37. מה הפחד הכי גדול שלך: 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: 39. ספר מועדף: 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: 42. כמה טיפים מהחיים: 45. חום או קור: 46. מכתב דואר או אי מייל: 47. זמר אהוב : 48. זמרת אהובה: 49. להקות: 50. סרט מצוייר אהוב: 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: 52. אתה שונא אנשים ש..: 53. אתה שונא מקומות ש..: 54. אני אוהב/ת: 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: 57. מה הכי מגעיל אותך: 58. מה את/ה הכי אוהב?: 59. משפטים שלך לסיכום: 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? ותודה לוויפר על השאלון.

טוב נו ...גם אני

1.השם שלי: שי 2.כינוי\ם : שייקה,שיוש,נשנש, בובי,(וואו איזה גילויי) 3.ארץ לידה: ישראל 5.איך היית רוצה להיקרא: שי 6.תבלין מועדף: כמו שרשמה סמדר...כל מה שמתחבר לאכול 7.שתיה מועדפת: מיים 8.דאורדורנט/בושם שלי : 212 ו-BLACK 9.שמפו וקונדישינר: אין לי כוח לקום ולבדוק. 10.האם שחית בעירום פעם: באמבטיה זה נחשב? 11.האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : אף פעם לא! 12.צבע מועדף: כחול ים 13.האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: לא! 14.חברים\ות הכי טובים\ות: לאט לאט אני מגלה שאין כאלה 15.כרית אחת או שתיים: כמובן 2 16.חיות מחמד: הלוואי והייתי יכול לגדל... 17.סרט מועדף: ארמגדון 18.מוזיקה בכללית: שקטה בעיקר 19.מכונית אידיאלית: פיאט מראה 20.משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: לא יודע 21.אוכל מועדף\שנוא: כל מה שמתקשר לאכול מעודף 23.חבר\ה לעתיד: בעזרת השם 24.האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: לא מחשיב את עצמי 25.היחסים עם ההורים : קיים יחס 26.העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: אשדוד 27.ממתק מועדף: אני 28.נעליים מועדפות: נוחות 29.שיר מועדף: כל שיר מאחר ואני מאוד אוהב מוסיקה 30.אתר מועדף: וואלה כמובן 31.ספורט מועדף (לצפייה): כדורגל/סל 32.הספורט המועדף (למשחק): כדורגל 33.הרגע הכי משפיל בחייך: שאמרו לי שאני רע 34.איזה חג אתה הכי אוהב: לא אוהב חגים 35.אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: לא הייתי 36.אוספים: אוסף את השברים 37.מה הפחד הכי גדול שלך: לדעת מה הוא ! 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: לא עושה 39.ספר מועדף: אין כזה 41.סדרת טלוויזיה מועדפת: נישואים פלוס כמובן ! ! 42.כמה טיפים מהחיים:תאמין בעצמך כי אף אחד לא יאמין בך 45.חום או קור: חום 46.מכתב דואר או אי מייל: דואר כמו פעם 47.זמר אהוב : אביב גפן 48.זמרת אהובה: ריטה 49.להקות: יש הרבה 50.סרט מצוייר אהוב: הקטקטיפ,דרדסים,יש מלאאאא 51.תאר את עצמך ב-4 מילים: תשאלו כל אחד אחר 52.אתה שונא אנשים ש..: שונא אנשים רעים 53.אתה שונא מקומות ש.: שיש בהם את האנשים מהשאלה 54.אני אוהב/ת: לאהוב,לתת,ליצור 55.מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: לא שונא 57.מה הכי מגעיל אותך: דברים מגעילים 58.מה את/ה הכי אוהב?: **** ***** (מצונזר) 59.משפטים שלך לסיכום: קשה לחשוב בשלב הזה.. 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? שסבא שלי נפטר 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? אף אחד לא עושה לי 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? החתול שמיל 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושר/ת? החוסר אושר 64.מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? לצערי אני על עצמי 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? שנולדתי 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים?לחיות באושר 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? להאמין שהכל אפשרי בחיים.

היי אורטל רוצה לדבר? אני בת 17 וחצי וקצת חדשה

הייושש מה קורה??..איך קוראים לך..דרך אגב אני בת 20 וקצת

ברוכה הבאה אורטל

טנקססס

פעם ראשונה כאן, ואיך נתחיל אם לא בגדול...

1. השם שלי:רתם 2. כינוי\ם :תותי, רתם-רתם, אותינקה, צ'ורי 3. ארץ לידה: ישראל 5. איך היית רוצה להיקרא: דווקא נחמד לי רתם 6. תבלין מועדף: קינמון 7. שתיה מועדפת: מיץ תפוחים או צ'אי 8. דאורדורנט/בושם שלי : אוהבת את הקרם של ג'ונסון(כן,כן,זה של התינוקות...) 9. שמפו וקונדישינר: נקה 7 10. האם שחית בעירום פעם: רק בבריכה של המושב 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : צוחקים איתך לא עלייך!! 12. צבע מועדף: לבן, לבנבן, כל דבר צחור... 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: נמנום יתר 14. חברים\ות הכי טובים\ות: נשארים בעילום שם 15. כרית אחת או שתיים: בהתחלה המון, בלילה בלי... 16. חיות מחמד: אוגר, חמוס, סנאי, סמור, כל סוג של מכרסם... 17. סרט מועדף: הלהקה 18.מוזיקה בכללית: רוק ישראלי 19. מכונית אידיאלית: אחת שנוסעת 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: ש-ו-ק 21. אוכל מועדף\שנוא: מתה על קוסקוס של אמא 23. חבר\ה לעתיד: העתיד הוא ההווה 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: וודאי!! 25. היחסים עם ההורים : יש 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: מקום עם ים 27. ממתק מועדף: שוקולד לבן,שוקולד עם נוגט, ובל נשכח... דובונים!!! 28. נעליים מועדפות:רק לא אלה עם השפיץ... 29. שיר מועדף: הילדה הכי יפה בגן 30. אתר מועדף: אמממ... טרם החלטתי 31. ספורט מועדף (לצפייה): נולד לרקוד 32. הספורט המועדף (למשחק): שינה! 33. הרגע הכי משפיל בחייך: מידע מסווג 34. איזה חג אתה הכי אוהב: זה עם הסופגניות 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: ל.. אפרת רייטן!36. אוספים: אקסים 37. מה הפחד הכי גדול שלך: לאבד את חוש הטעם 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: אל תבלבלו לי המוח, אף אחד לא אוהב מחטים!! 39. ספר מועדף:"קודם כל תירגעי", שירי צוק 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: כמה קיטשי... friends... 42. כמה טיפים מהחיים:החיים הם כמו אופניים, אם קשה לך, סימן שאתה בעלייה... 45. חום או קור: חם-לוהט-אש!! 46. מכתב דואר או אי מייל: יונה 47. זמר אהוב : ירמי 48. זמרת אהובה: אני במקלחת 49. להקות: מופע הארנבות של ד"ר קספר 50. סרט מצוייר אהוב: המומינים! 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: בשמלה אדומה ושתי צמות 52. אתה שונא אנשים ש..: אומרים כאילו כל הזמן 53. אתה שונא מקומות ש..: קר לי בהם 54. אני אוהב/ת: שוקולד ועוגות גבינה, וארטיק וסוכריות,ותות גינה. אני אוהבת ימי הולדת ושקיות עם דברים טובים. ואת השמש ואת הירח, וגם כמה כוכבים. 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: הכלב של השכנים 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: יכולה להירדם בכל מקום 57. מה הכי מגעיל אותך: אנשים שלא עוצרים לטרמפיסטים חביבים 58. מה את/ה הכי אוהב?: להתעורר בבוקר בבאסה, ואז לגלות שיש לי עוד שעה לישון :) 59. משפטים שלך לסיכום: לה לה ללה לה לההה!!!! 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? בוכה כל יום 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? שמיכות פליז 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? הרס"ר שהיה לי בבסיס 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? חוסר שעות שינה 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? לא עולה לי לראש 65:מה המאורע שהכי השפיע עד כה על החיים שלך? השחרור!! 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? בחיים 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? עוד לא הבנתם?? לישון!! אז שלום!!!!

הי את...ברוכה הבאה..

תודה אסף! שבוע טוב!

פעם ראשונה כאן, ואיך נתחיל אם לא בגדול...

1. השם שלי:רתם 2. כינוי\ם :תותי, רתם-רתם, אותינקה, צ'ורי 3. ארץ לידה: ישראל 5. איך היית רוצה להיקרא: דווקא נחמד לי רתם 6. תבלין מועדף: קינמון 7. שתיה מועדפת: מיץ תפוחים או צ'אי 8. דאורדורנט/בושם שלי : אוהבת את הקרם של ג'ונסון(כן,כן,זה של התינוקות...) 9. שמפו וקונדישינר: נקה 7 10. האם שחית בעירום פעם: רק בבריכה של המושב 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : צוחקים איתך לא עלייך!! 12. צבע מועדף: לבן, לבנבן, כל דבר צחור... 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: נמנום יתר 14. חברים\ות הכי טובים\ות: נשארים בעילום שם 15. כרית אחת או שתיים: בהתחלה המון, בלילה בלי... 16. חיות מחמד: אוגר, חמוס, סנאי, סמור, כל סוג של מכרסם... 17. סרט מועדף: הלהקה 18.מוזיקה בכללית: רוק ישראלי 19. מכונית אידיאלית: אחת שנוסעת 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: ש-ו-ק 21. אוכל מועדף\שנוא: מתה על קוסקוס של אמא 23. חבר\ה לעתיד: העתיד הוא ההווה 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: וודאי!! 25. היחסים עם ההורים : יש 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: מקום עם ים 27. ממתק מועדף: שוקולד לבן,שוקולד עם נוגט, ובל נשכח... דובונים!!! 28. נעליים מועדפות:רק לא אלה עם השפיץ... 29. שיר מועדף: הילדה הכי יפה בגן 30. אתר מועדף: אמממ... טרם החלטתי 31. ספורט מועדף (לצפייה): נולד לרקוד 32. הספורט המועדף (למשחק): שינה! 33. הרגע הכי משפיל בחייך: מידע מסווג 34. איזה חג אתה הכי אוהב: זה עם הסופגניות 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: ל.. אפרת רייטן!36. אוספים: אקסים 37. מה הפחד הכי גדול שלך: לאבד את חוש הטעם 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: אל תבלבלו לי המוח, אף אחד לא אוהב מחטים!! 39. ספר מועדף:"קודם כל תירגעי", שירי צוק 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: כמה קיטשי... friends... 42. כמה טיפים מהחיים:החיים הם כמו אופניים, אם קשה לך, סימן שאתה בעלייה... 45. חום או קור: חם-לוהט-אש!! 46. מכתב דואר או אי מייל: יונה 47. זמר אהוב : ירמי 48. זמרת אהובה: אני במקלחת 49. להקות: מופע הארנבות של ד"ר קספר 50. סרט מצוייר אהוב: המומינים! 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: בשמלה אדומה ושתי צמות 52. אתה שונא אנשים ש..: אומרים כאילו כל הזמן 53. אתה שונא מקומות ש..: קר לי בהם 54. אני אוהב/ת: שוקולד ועוגות גבינה, וארטיק וסוכריות,ותות גינה. אני אוהבת ימי הולדת ושקיות עם דברים טובים. ואת השמש ואת הירח, וגם כמה כוכבים. 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: הכלב של השכנים 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: יכולה להירדם בכל מקום 57. מה הכי מגעיל אותך: אנשים שלא עוצרים לטרמפיסטים חביבים 58. מה את/ה הכי אוהב?: להתעורר בבוקר בבאסה, ואז לגלות שיש לי עוד שעה לישון :) 59. משפטים שלך לסיכום: לה לה ללה לה לההה!!!! 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? בוכה כל יום 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? שמיכות פליז 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? הרס"ר שהיה לי בבסיס 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? חוסר שעות שינה 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? לא עולה לי לראש 65:מה המאורע שהכי השפיע עד כה על החיים שלך? השחרור!! 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? בחיים 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? עוד לא הבנתם?? לישון!! אז שלום!!!!

ברוכה הבאה אני!

יש פה צפונים??

צפונים או "כאילו,,צפוניים""????

תשובות שלי

1. השם שלי:באתי לבד חחחח 2. כינוי\ם : יש לי המון 3. ארץ לידה: נולדתי במאדים 5. איך היית רוצה להיקרא:רק בשמות שחבר שלע קורא לי בהם. 6. תבלין מועדף: אין 7. שתיה מועדפת: לאחרונה אני מתה על המיץ הזה של מממ...לא זוכרתץ איך קוראים לו 8. דאורדורנט/בושם שלי :מרינה דה בונבון הבושם מעולה ממליצה עליו בחום. 9. שמפו וקונדישינר: חחח ברח לי הראש שלי לא חושב 10. האם שחית בעירום פעם: לא 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : לא 12. צבע מועדף: ורוד כחול 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: לא 14. חברים\ות הכי טובים\ות: חבריקו שלי 15. כרית אחת או שתיים: 2 ברור. שהייתי חולה מאוד איזה חודש ישנתי על ארבע אח"כ שהבראתי לא הבנתי איך יכולתי בכלל אבל יושנת על שתיים. 16. חיות מחמד: כלב 17. סרט מועדף: סרט של פעם גב דוטפאייר 18.מוזיקה בכללית: מוסיקה רוסית 19. מכונית אידיאלית: b/m/w חחחח 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: לא,אולי,לא יודעת חחחח 21. אוכל מועדף\שנוא: לא מתה על אוכל. 23. חבר\ה לעתיד: הלוואי וזה יהיה חברשלי. 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי:לא 25. היחסים עם ההורים : לא משהו 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: אוסטרליה או קמדה פראג שוויץ 27. ממתק מועדף: כנארה שבמבה או השוקולד הזה עם האגוז בפנים לא זוכרת חחחח 28. נעליים מועדפות: נעליים על עקב סקסי אבל תלוי איזה. אין חברה מועדפת. 29. שיר מועדף: יש הרבה 30. אתר מועדף: 31. ספורט מועדף (לצפייה):ריקודים 32. הספורט המועדף (למשחק):ריקודים 33. הרגע הכי משפיל בחייך: שדלת האוטובוס נסגרה לי על הרגל היו עוד כמה כל האנשים הסתכלו היה ממש פדיחה ארבל כואב. 34. איזה חג אתה הכי אוהב: חחח יום אהבה 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: מממ... 36. אוספים:מדבקות מהילדות כנארה חחח 37. מה הפחד הכי גדול שלך: למות או לחיות כיום בלי לדעת מה יקרה מחר או בעוד 5 שניות מעכשיו. 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: לא הייתי עושה קודם כל כואב דבר שני למה אין לי חיים לצייר על הגוף שלי משהו שלא ירד אף פעם. 39. ספר מועדף: 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: קטי המכוערת בערוץ ישראל פלוס 42. כמה טיפים מהחיים: 45. חום או קור: באמצע אויר של ים 46. מכתב דואר או אי מייל: במייל לא מקבלים תמיד אז בדואר כנארה. 47. זמר אהוב : לא תכירו כי הוא רוסי 48. זמרת אהובה: יש המון גם זמרות אמריקאיות 49. להקות: 50. סרט מצוייר אהוב: מומינים חחחחחח 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: יש המון מילים לתאר טת עצמי. 52. אתה שונא אנשים ש..: משקרים חושבים את עצמם יותר מדי יורדים על אחרים. 53. אתה שונא מקומות ש..: יש מוסיקה חזקה. 54. אני אוהב/ת: את חבר שלי מאוד מאוד מאוד וגם לרקוד זה הפאן שלי. רוקדת כל יום כל היום. 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: חבר שלי 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: הכי שונאת חחחח מה זה ריאיון עבודה חחחחח באמת אשכרה חחחחח שונאת שאני לא מצליחה לרדת במשקל חחחח ואוהבת זה שאני סבלנית אלגנטית לא חושבת את עצמי יותר מדי וגם לא אוהבת להחמיא לעצמי אז אני יפסיק עכשיו. 57. מה הכי מגעיל אותך: זה אותה שאלה מה אני הכי שונאת מגעיל אותי שלאנשים אין כבוד לאחרים 58. מה את/ה הכי אוהב?: 59. משפטים שלך לסיכום: שאלון יש פה בשאלות אחרות אותה הכוונה הייתי מתקנת. וגם מממ... לא יודעת... 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? מממ...זה היה ניראה לי לפני שבעו ולא משנה למה. 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? למה לי לגלות. 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? חבר שלי 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? ניראה לי הפחד לחיות ולהתאכזב ממשהו. 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? אני עצמי כי אני צריכה לחשוב לעצמי מה יהיה לי טוב. 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? חכמה יותר נשואה עם ילד תואר שני עבודה טובה לחיות במקום טוב. 67:מה העיקרון הכי חזק שלך?................ והשמפו הוא פינוק חחחחח
עבור לעמוד
, , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר