השאלון הגדול של פורום +20

יש לעשות העתק הדבק לשאלון ואז לענות צמוד לשאלה.. ככה יהיה יותר קל לענות ולקרוא. 1. השם שלי: 2. כינוי\ם : 3. ארץ לידה: 5. איך היית רוצה להיקרא: 6. תבלין מועדף: 7. שתיה מועדפת: 8. דאורדורנט/בושם שלי : 9. שמפו וקונדישינר: 10. האם שחית בעירום פעם: 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : 12. צבע מועדף: 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: 14. חברים\ות הכי טובים\ות: 15. כרית אחת או שתיים: 16. חיות מחמד: 17. סרט מועדף: 18.מוזיקה בכללית: 19. מכונית אידיאלית: 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: 21. אוכל מועדף\שנוא: 23. חבר\ה לעתיד: 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: 25. היחסים עם ההורים : 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: 27. ממתק מועדף: 28. נעליים מועדפות: 29. שיר מועדף: 30. אתר מועדף: 31. ספורט מועדף (לצפייה): 32. הספורט המועדף (למשחק): 33. הרגע הכי משפיל בחייך: 34. איזה חג אתה הכי אוהב: 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: 36. אוספים: 37. מה הפחד הכי גדול שלך: 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: 39. ספר מועדף: 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: 42. כמה טיפים מהחיים: 45. חום או קור: 46. מכתב דואר או אי מייל: 47. זמר אהוב : 48. זמרת אהובה: 49. להקות: 50. סרט מצוייר אהוב: 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: 52. אתה שונא אנשים ש..: 53. אתה שונא מקומות ש..: 54. אני אוהב/ת: 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: 57. מה הכי מגעיל אותך: 58. מה את/ה הכי אוהב?: 59. משפטים שלך לסיכום: 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? ותודה לוויפר על השאלון.

התשובות שלי

1. השם שלי: מרינה 2. כינוי\ם : גוזל, גוזי, גוז, גוזלית 3. ארץ לידה: בריה"מ 5. איך היית רוצה להיקרא: ככה סבבה לי 6. תבלין מועדף: אורגנו 7. שתיה מועדפת: מיץ לימון סחוט-כמה שיותר חמוץ 8. דאורדורנט/בושם שלי : דאו של דאב ובושם תפוח 9. שמפו וקונדישינר: "הד & שולדרס" 10. האם שחית בעירום פעם: לא בדיוק שחיתי... 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : הומור טוב 12. צבע מועדף: ורוד 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: גניבה של טרולים בחנות צעצועים 14. חברים\ות הכי טובים\ות: לא מאמינה בזה 15. כרית אחת או שתיים: אחת גדולה ואחת קטנה 16. חיות מחמד: לא אוהבת 17. סרט מועדף: אלכס חולה אהבה 18.מוזיקה בכללית: בכללי- לא רועשת מדי 19. מכונית אידיאלית: חדשה 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: מאמי.. (לחבר שלי) 21. אוכל מועדף\שנוא: אוהבת עוף שונאת ירקות מבושלים (כרובית) 23. חבר\ה לעתיד: ????? 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: כן !! 25. היחסים עם ההורים : כרגע לא משהו 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: ארץ הפלאות 27. ממתק מועדף: שוקולד ופירות יבשים 28. נעליים מועדפות: נוחות 29. שיר מועדף: Here Without you 30. אתר מועדף: וואלה 31. ספורט מועדף (לצפייה): ריקודים סלוניים 32. הספורט המועדף (למשחק): ריקודים סלוניים 33. הרגע הכי משפיל בחייך: למה להיזכר בזה...? 34. איזה חג אתה הכי אוהב: פורים 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: 36. אוספים: תוויות של בגדים (זה עם המחיר) 37. מה הפחד הכי גדול שלך: להישאר חסרת אונים 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: כבר עשיתי 39. ספר מועדף: "ציפורים מתות בסתר" 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: ---- 42. כמה טיפים מהחיים: לחיות את היום ולחשוב על מחר 45. חום או קור: באמצע 46. מכתב דואר או אי מייל: גם וגם, תלוי במצב 47. זמר אהוב : שלמה ארצי 48. זמרת אהובה: cristina aguilera 49. להקות: Take That 50. סרט מצוייר אהוב: בוב ספוג 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: אווייייששש.. זה מעט מדי 52. אתה שונא אנשים ש..: אני לא "שונאת".. אבל כאלה שלא מטפחים את עצמם בכלל.. 53. אתה שונא מקומות ש..: לא נקיים עם אווירה לא נעימה 54. אני אוהב/ת: את עצמי 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: יש אחד.. והוא יודע 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: רגישות - אוהבת ושונאת יחד 57. מה הכי מגעיל אותך: עכברים ועכברושים 58. מה את/ה הכי אוהב?: אין משהו ספציפי 59. משפטים שלך לסיכום: אבל זה עוד לא הסוף... 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? היום בבוקר-רבתי עם אמא 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"?ממממ.. לא מגלה 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? כרגע? החבר שלי !! 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? כל הדברים שאני "חייבת" לעשות ולא באמת רוצה 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? אני עצמי 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? הלידה שלי- משם הכל התחיל 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? במצבטוב (נפשי ובריאותי-הכי חשוב) 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? צדק

. השם שלי: חסוי 2. כינוי\ם : תותי/תות 3. ארץ לידה: ישראל 5. איך היית רוצה להיקרא: בשם שלי.... 6. תבלין מועדף: אורגנו 7. שתיה מועדפת: מים 8. דאורדורנט/בושם שלי : הוגו פיור פרפל 9. שמפו וקונדישינר: פינוק 10. האם שחית בעירום פעם: ברור!! 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : ממש לא 12. צבע מועדף: ורוד 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: לאאא!! 14. חברים\ות הכי טובים\ות: קיטקטון... 15. כרית אחת או שתיים: שלוש 16. חיות מחמד: כלב 17. סרט מועדף: גרין מייל, גברים עם כבוד 18.מוזיקה בכללית: ה כ ל 19. מכונית אידיאלית: פיג'ו 407 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: לא רוצה.... 21. אוכל מועדף\שנוא: תותים, תותים, תותים... 23. חבר\ה לעתיד: ? 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: ברור!! 25. היחסים עם ההורים : מעולים! 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: אירלנד 27. ממתק מועדף: שוקולד 28. נעליים מועדפות: שפיץ ועקב... 29. שיר מועדף: הכאב הזה- עפרה חזה 30. אתר מועדף: וואלה.... 31. ספורט מועדף (לצפייה): כדורסל 32. הספורט המועדף (למשחק): כדורסל 33. הרגע הכי משפיל בחייך: ? 34. איזה חג אתה הכי אוהב: חנוכה 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה:אנג'לינה ג'ולי... 36. אוספים:? 37. מה הפחד הכי גדול שלך: שיקרה משהו רע למי שאני אוהבת 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: תות במפשעה.. (יש כבר...) 39. ספר מועדף: הארי פוטר- 1 2 3 4 5 6 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: נמלטים 42. כמה טיפים מהחיים: חיה ותן לחיות!! 45. חום או קור:חום 46. מכתב דואר או אי מייל: אי מייל 47. זמר אהוב : עברי לידר 48. זמרת אהובה: מירב סימן טוב 49. להקות: pussicat dolls 50. סרט מצוייר אהוב: פו הדב וחבריו 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: אוהבת לחיות על הקצה 52. אתה שונא אנשים ש..: משקרים!! 53. אתה שונא מקומות ש..: לא מכבדים אחד את השני 54. אני אוהב/ת: תותים!! 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: ?? 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: רגישות 57. מה הכי מגעיל אותך: תותים רקובים 58. מה את/ה הכי אוהב?: מה, עוד הפעם?? 59. משפטים שלך לסיכום: מה זה השאלון הזה ולמה אני עושה אותו?? 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? לפני שבועיים כשאבא שלי היה בבי"ח במצב קשה. 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? ידיים גבריות... 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? קיאנו ריבס?? 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? שום דבר!!! 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? אבא שלי כי הוא הכי חכם בעולם!! 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? אתם לא רוצים לדעת... 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? משיכלה, עם עבודה מסודרת, בית ילד ובעל... 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? להיות חזק ולהתמודד עם כל מה שקורה, גם אם קשה.

תותי

ראשונה... ? (משעמם בעבודה לפעמים)

1. השם שלי: שמרית 2. כינוי\ם : שים, מישמיש ועוד... 3. ארץ לידה: ישראל 5. איך היית רוצה להיקרא: פעם רציתי שיקראו לי טל.. 6. תבלין מועדף:קטשופ נחשב תבלין...? 7. שתיה מועדפת:תפוזים/ מידורי סאוור 8. דאורדורנט/בושם שלי : היפנוטיק פויזן וונילה פצ'ולי.. ישן אבל הכי טוב.. 9. שמפו וקונדישינר: פאנטן 10. האם שחית בעירום פעם: לא 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : לא לצחוק, סתם להסתלבט לפעמים... 12. צבע מועדף: גווני חום ואדום בורדו 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: לא 14. חברים\ות הכי טובים\ות: 4 הכי הכי טובים... 15. כרית אחת או שתיים: אחת- נוצות.. 16. חיות מחמד: אין 17. סרט מועדף: אין ספציפי, אבל אין על אלכס חולה אהבה... 18.מוזיקה בכללית: החולשה שלי.. אוהבת הכל חוץ ממזרחית.. 19. מכונית אידיאלית: האוטו שלי.. דיהטסו אפלאוז 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: 21. אוכל מועדף\שנוא: אורז ושניצל תירס/ שנוא: קבב ושוקולד.. נחשב לאוכל..? 23. חבר\ה לעתיד: מה ז"א לעתיד? אין כרגע לצערי.. 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: אמממ... אני לא אובייקטיבית... 25. היחסים עם ההורים : טובים 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: קליפורניה... מי לא? 27. ממתק מועדף: לא אוהבת ממתקים.. אם כבר אז תפוצ'יפס.. 28. נעליים מועדפות: אין מועדף, חולה על נעליים.. 29. שיר מועדף: הנעימת חמת חלילים (hevia-busindre reel) משרה רוגע 30. אתר מועדף: וואלה! (משוחדת) 31. ספורט מועדף (לצפייה): כדורסל אם כבר 32. הספורט המועדף (למשחק):לא אוהבת.. 33. הרגע הכי משפיל בחייך: לא קרה לי עדיין לשמחתי 34. איזה חג אתה הכי אוהב:פורים ופסח שווה בשווה... :-) 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה:עכשיו שאני חושבת על זה באמת.. אולי מורן אטיאס.. היא יפיפיה.. 36. אוספים: תיקים ונעליים נחשב? 37. מה הפחד הכי גדול שלך:להזדקן לבד או למות בתאונה כלשהי.. 38:אם היית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: פיה ספציפית שאני אוהבת, על השכם 39. ספר מועדף: שעות מתות/ אורי אדלמן ושאר הספרים של רם אורן 41. סדרת טלוויזיה מועדפת:חברים 42. כמה טיפים מהחיים:בלי להתחייב לא מתקדמים בחיים.. טיפ מאחי.. :-) 45. חום או קור: קור 46. מכתב דואר או אי מייל: גם וגם 47. זמר אהוב:יש הרבה 48. זמרת אהובה:יש הרבה 49. להקות: משינה ללא ספק והקרנבריז 50. סרט מצוייר אהוב: שרק 51. תאר את עצמך ב-4 מילים:ילדה שובבה מבית טוב. 52. אתה שונא אנשים ש..:משקרים וצבועים 53. אתה שונא מקומות ש..: מפוצצים מדיי או משעממים מדיי 54. אני אוהב/ת:הרבה דברים.. מוזיקה בעיקר... 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך:אין לי כזה כרגע 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: ספונטנית וחוש הומור שונאת: פרפקציוניסטית מדיי לפעמים ורגשנית. 57. מה הכי מגעיל אותך:אנשים לא הגיינים ואסתטיים... 58. מה את/ה הכי אוהב?: שאלתם כבר.. לא? 59. משפטים שלך לסיכום:כל מה שכתבנו פה, זה על קצה המזלג 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? אתמול... כי התעצבנתי שלא הסתדר לי משהו... 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? זיפים (תלוי למי), זה סקסי 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך?יישמע בנלי אבל יהודה לוי 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? שאני עם עדשות.. מחכה ללייזר.. 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? אחי הגדול.. 65:מה המאורע שהכי השפיע עד כה על החיים שלך? לא לפורום.. 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? בעלת קריירה, בעל וילד.. 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? לא מתפשרת על כנות ויושר, ולא שתנה בשביל אף אחד.. יקבלו אותי כמו שאני (עם הטוב ועם הרע..)

שמרית!

עכשיו אני יודע שיש לי חולשה אלייך! עד שתחליפי בושם!!!!!!!! אני פשוט מכור לריח של ההיפנוטיק!!

מה יהיה שי?????????????

. השם שלי: חסוי 2. כינוי\ם : תותי/תות 3. ארץ לידה: ישראל 5. איך היית רוצה להיקרא: בשם שלי.... 6. תבלין מועדף: אורגנו 7. שתיה מועדפת: מים 8. דאורדורנט/בושם שלי : הוגו פיור פרפל 9. שמפו וקונדישינר: פינוק 10. האם שחית בעירום פעם: ברור!! 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : ממש לא 12. צבע מועדף: ורוד 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: לאאא!! 14. חברים\ות הכי טובים\ות: קיטקטון... 15. כרית אחת או שתיים: שלוש 16. חיות מחמד: כלב 17. סרט מועדף: גרין מייל, גברים עם כבוד 18.מוזיקה בכללית: ה כ ל 19. מכונית אידיאלית: פיג'ו 407 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: לא רוצה.... 21. אוכל מועדף\שנוא: תותים, תותים, תותים... 23. חבר\ה לעתיד: ? 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: ברור!! 25. היחסים עם ההורים : מעולים! 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: אירלנד 27. ממתק מועדף: שוקולד 28. נעליים מועדפות: שפיץ ועקב... 29. שיר מועדף: הכאב הזה- עפרה חזה 30. אתר מועדף: וואלה.... 31. ספורט מועדף (לצפייה): כדורסל 32. הספורט המועדף (למשחק): כדורסל 33. הרגע הכי משפיל בחייך: ? 34. איזה חג אתה הכי אוהב: חנוכה 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה:אנג'לינה ג'ולי... 36. אוספים:? 37. מה הפחד הכי גדול שלך: שיקרה משהו רע למי שאני אוהבת 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: תות במפשעה.. (יש כבר...) 39. ספר מועדף: הארי פוטר- 1 2 3 4 5 6 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: נמלטים 42. כמה טיפים מהחיים: חיה ותן לחיות!! 45. חום או קור:חום 46. מכתב דואר או אי מייל: אי מייל 47. זמר אהוב : עברי לידר 48. זמרת אהובה: מירב סימן טוב 49. להקות: pussicat dolls 50. סרט מצוייר אהוב: פו הדב וחבריו 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: אוהבת לחיות על הקצה 52. אתה שונא אנשים ש..: משקרים!! 53. אתה שונא מקומות ש..: לא מכבדים אחד את השני 54. אני אוהב/ת: תותים!! 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: ?? 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: רגישות 57. מה הכי מגעיל אותך: תותים רקובים 58. מה את/ה הכי אוהב?: מה, עוד הפעם?? 59. משפטים שלך לסיכום: מה זה השאלון הזה ולמה אני עושה אותו?? 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? לפני שבועיים כשאבא שלי היה בבי"ח במצב קשה. 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? ידיים גבריות... 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? קיאנו ריבס?? 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? שום דבר!!! 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? אבא שלי כי הוא הכי חכם בעולם!! 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? אתם לא רוצים לדעת... 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? משיכלה, עם עבודה מסודרת, בית ילד ובעל... 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? להיות חזק ולהתמודד עם כל מה שקורה, גם אם קשה.

מתי ניתן לראות הקעקוע?

ראשונה... ? (משעמם בעבודה לפעמים)

1. השם שלי: שמרית 2. כינוי\ם : שים, מישמיש ועוד... 3. ארץ לידה: ישראל 5. איך היית רוצה להיקרא: פעם רציתי שיקראו לי טל.. 6. תבלין מועדף:קטשופ נחשב תבלין...? 7. שתיה מועדפת:תפוזים/ מידורי סאוור 8. דאורדורנט/בושם שלי : היפנוטיק פויזן וונילה פצ'ולי.. ישן אבל הכי טוב.. 9. שמפו וקונדישינר: פאנטן 10. האם שחית בעירום פעם: לא 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : לא לצחוק, סתם להסתלבט לפעמים... 12. צבע מועדף: גווני חום ואדום בורדו 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: לא 14. חברים\ות הכי טובים\ות: 4 הכי הכי טובים... 15. כרית אחת או שתיים: אחת- נוצות.. 16. חיות מחמד: אין 17. סרט מועדף: אין ספציפי, אבל אין על אלכס חולה אהבה... 18.מוזיקה בכללית: החולשה שלי.. אוהבת הכל חוץ ממזרחית.. 19. מכונית אידיאלית: האוטו שלי.. דיהטסו אפלאוז 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: 21. אוכל מועדף\שנוא: אורז ושניצל תירס/ שנוא: קבב ושוקולד.. נחשב לאוכל..? 23. חבר\ה לעתיד: מה ז"א לעתיד? אין כרגע לצערי.. 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: אמממ... אני לא אובייקטיבית... 25. היחסים עם ההורים : טובים 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: קליפורניה... מי לא? 27. ממתק מועדף: לא אוהבת ממתקים.. אם כבר אז תפוצ'יפס.. 28. נעליים מועדפות: אין מועדף, חולה על נעליים.. 29. שיר מועדף: הנעימת חמת חלילים (hevia-busindre reel) משרה רוגע 30. אתר מועדף: וואלה! (משוחדת) 31. ספורט מועדף (לצפייה): כדורסל אם כבר 32. הספורט המועדף (למשחק):לא אוהבת.. 33. הרגע הכי משפיל בחייך: לא קרה לי עדיין לשמחתי 34. איזה חג אתה הכי אוהב:פורים ופסח שווה בשווה... :-) 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה:עכשיו שאני חושבת על זה באמת.. אולי מורן אטיאס.. היא יפיפיה.. 36. אוספים: תיקים ונעליים נחשב? 37. מה הפחד הכי גדול שלך:להזדקן לבד או למות בתאונה כלשהי.. 38:אם היית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: פיה ספציפית שאני אוהבת, על השכם 39. ספר מועדף: שעות מתות/ אורי אדלמן ושאר הספרים של רם אורן 41. סדרת טלוויזיה מועדפת:חברים 42. כמה טיפים מהחיים:בלי להתחייב לא מתקדמים בחיים.. טיפ מאחי.. :-) 45. חום או קור: קור 46. מכתב דואר או אי מייל: גם וגם 47. זמר אהוב:יש הרבה 48. זמרת אהובה:יש הרבה 49. להקות: משינה ללא ספק והקרנבריז 50. סרט מצוייר אהוב: שרק 51. תאר את עצמך ב-4 מילים:ילדה שובבה מבית טוב. 52. אתה שונא אנשים ש..:משקרים וצבועים 53. אתה שונא מקומות ש..: מפוצצים מדיי או משעממים מדיי 54. אני אוהב/ת:הרבה דברים.. מוזיקה בעיקר... 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך:אין לי כזה כרגע 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: ספונטנית וחוש הומור שונאת: פרפקציוניסטית מדיי לפעמים ורגשנית. 57. מה הכי מגעיל אותך:אנשים לא הגיינים ואסתטיים... 58. מה את/ה הכי אוהב?: שאלתם כבר.. לא? 59. משפטים שלך לסיכום:כל מה שכתבנו פה, זה על קצה המזלג 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? אתמול... כי התעצבנתי שלא הסתדר לי משהו... 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? זיפים (תלוי למי), זה סקסי 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך?יישמע בנלי אבל יהודה לוי 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? שאני עם עדשות.. מחכה ללייזר.. 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? אחי הגדול.. 65:מה המאורע שהכי השפיע עד כה על החיים שלך? לא לפורום.. 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? בעלת קריירה, בעל וילד.. 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? לא מתפשרת על כנות ויושר, ולא שתנה בשביל אף אחד.. יקבלו אותי כמו שאני (עם הטוב ועם הרע..)

היא אוהבת אותי!!!

יש לעשות העתק הדבק לשאלון ואז לענות צמוד לשאלה.. ככה יהיה יותר קל לענות ולקרוא. 1. השם שלי: 2. כינוי\ם : 3. ארץ לידה: 5. איך היית רוצה להיקרא: 6. תבלין מועדף: 7. שתיה מועדפת: 8. דאורדורנט/בושם שלי : 9. שמפו וקונדישינר: 10. האם שחית בעירום פעם: 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : 12. צבע מועדף: 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: 14. חברים\ות הכי טובים\ות: 15. כרית אחת או שתיים: 16. חיות מחמד: 17. סרט מועדף: 18.מוזיקה בכללית: 19. מכונית אידיאלית: 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: 21. אוכל מועדף\שנוא: 23. חבר\ה לעתיד: 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: 25. היחסים עם ההורים : 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: 27. ממתק מועדף: 28. נעליים מועדפות: 29. שיר מועדף: 30. אתר מועדף: 31. ספורט מועדף (לצפייה): 32. הספורט המועדף (למשחק): 33. הרגע הכי משפיל בחייך: 34. איזה חג אתה הכי אוהב: 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: 36. אוספים: 37. מה הפחד הכי גדול שלך: 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: 39. ספר מועדף: 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: 42. כמה טיפים מהחיים: 45. חום או קור: 46. מכתב דואר או אי מייל: 47. זמר אהוב : 48. זמרת אהובה: 49. להקות: 50. סרט מצוייר אהוב: 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: 52. אתה שונא אנשים ש..: 53. אתה שונא מקומות ש..: 54. אני אוהב/ת: 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: 57. מה הכי מגעיל אותך: 58. מה את/ה הכי אוהב?: 59. משפטים שלך לסיכום: 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? ותודה לוויפר על השאלון.

קפצתי לבקר מפורום סמוך חחחח

1. השם שלי:שירה 2. כינוי\ם :שירי, שיר 3. ארץ לידה: נראית רוסיה אבל ישראל 5. איך היית רוצה להיקרא: שירה כמה מפליאא 6. תבלין מועדף:שום..(לא להתרחק..חחח) 7. שתיה מועדפת: מנגו,אפרסק,קוקה קולה 8. דאורדורנט/בושם שלי : תפוח(הירוק של דונה קארן) ודוידוף.דאודראנט זה של דאב יש ריח חדש סוףף של מלפפונים ותמצית תה ירוק כמה הזויייי 9. שמפו וקונדישינר:מה שאמא קונה 10. האם שחית בעירום פעם: פחחחח לאאא... 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : אממ... איתם לא עליהם 12. צבע מועדף: שחור ואדום 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: לא נמצאתי אשמה, אבל ביצעתי כמה.. 14. חברים\ות הכי טובים\ות:ענבלוש' המאמי שלי, מורן, ועוד.. 15. כרית אחת או שתיים: עכשיו אחת, מחכה לעוד אחד חחחח 16. חיות מחמד: בעעעע 17. סרט מועדף:טיטאניק,מיזרי 18.מוזיקה בכללית: עברי לידר המאמי שליייי,הזמר הכי הכי שווה, שלמה ארצי,אביב גפן, יהודה פוליקר, ועוד.. 19. מכונית אידיאלית:קודם נעשה רישיון 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד:'דונ'ט וורי סמי הורי','סוף העולם ימינה/שמאלה/סוף הארץ ימינה' תלוי במצב רוח חחחח אין מצבב 21. אוכל מועדף\שנוא: ארטישוק במילוי בשר של אמא מממ יאמי 23. חבר\ה לעתיד: יבוא בעזרת ה' 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: בטח 25. היחסים עם ההורים : רגיל.. לפעמים טוב לפעמים גרוע חחח 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: עברתי אולי 5 דירות בחיי, ככה שאין לי העדפות.. גם ככה הייתי בכל הארץ.. 27. ממתק מועדף: שוקולדדד כאילו דהה 28. נעליים מועדפות: עקב יפה כזה עם חצאית קצרה(לא יותר מדיי) 29. שיר מועדף:'יותר טוב כלום מכמעט','זה לא אותו דבר'-שיר מהממםם של עברי שלי, 30. אתר מועדף:וואלה, תפוז,לאזה של הקריוקי 31. ספורט מועדף (לצפייה): לא אוהבת.. 32. הספורט המועדף (למשחק):הליכה, בעיקר בטיולים חח 33. הרגע הכי משפיל בחייך: לא משפיל אבל מביך..ראיתי אוטו פתוח ואמרתי לעצמי:'למה אבא חסר אחריות להשאיר ת'אוטו פתוח עם מפתחות בפנים..!! נעלתי ת'אוטו (זה דומה בולל לאוטו של אבא),הלכתי לעשות קניות,חזרתי, וגיליתי שזה היה האוטו של השכן החתיך הורס.. 34. איזה חג אתה הכי אוהב: פורים כמובן, אפשר להתחפש 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: אנה ארונוב(רוקדים עם כוכבים),אנג'לינה, אבל נראה לי שאשאר אצל הסטרייטים 36. אוספים:שירים שכתבתי.. 37. מה הפחד הכי גדול שלך: מוות 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: של לב אדום, בגב,קצת מעל הטוסיק..חחח קיבלתי השראה 39. ספר מועדף: לא קוראת 41. סדרת טלוויזיה מועדפת:נולד לרקוד,השיר שלנו 42. כמה טיפים מהחיים:לכבד אנשים מבוגרים, מחר אנחנו נהיה כאלה 45. חום או קור: חום, שונאת קור 46. מכתב דואר או אי מייל:מכתב, כאמור אני אוהבתתת לכתוב, שירים, סיפורים, ומתה על מכתבים 47. זמר אהוב : עברי שלייי, 48. זמרת אהובה: מירי מסיקה, מאיה בוסקילה 49. להקות:קווין,אניגמה,משינה 50. סרט מצוייר אהוב:פשושון אוהב לישון על הכרית הענקית,מומינים,הקוסם מארץ עוץ 51. תאר את עצמך ב-4 מילים:אוהבת לחיות את החיים 52. אתה שונא אנשים ש..:צבועים 53. אתה שונא מקומות ש..:אין בהם אנשים 54. אני אוהב/ת:את אמא שלי, אין כמו אמא.. 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: ידידים אצלי זה אפלטוני לגמרי ואין שום כוונה מעבר(אצלם בד"כ יש..) 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: אוהבת:אכפתיות,חברות אמיתית שונאת:עקשנות 57. מה הכי מגעיל אותך:אתם מכירים ת'שבלולים האלה החומים שיוצאים בלילה ודורכים עליהם בטעות,דביקים ומסריחים כאלה?.. כמו מין חילזון גדול וחום בלי בית..! יפההה כן היצור המגעיל והדביק הזה, דרכתי עליו כמה פעמים איכססס 58. מה את/ה הכי אוהב?:את עברי לידר שלי, כבר אמרתי? 59. משפטים שלך לסיכום: אני יודעת מה עשיתם בקיץ האחרון 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? אולי שלשום, כי נזכרתי במישהו(לא אפלטוני..) 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? גובה..! גבר גבוה, רזה ונאה חחח לא שעיר חחח 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? איזה שחקן אמריקאי שכחתי את שמו.. 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? אני מאושרת.. 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? אמא, כי זאת אמא 65:מה המאורע שהכי השפיע עד כה על החיים שלך? לא מגלה 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? נשואה באושר עם 2 ילדים חמודים בן ובת 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? לשמור על עצמי..לא להיות מושפעת

עוד חודש בת 21..

הניק נם כבר לא עדכני.. (shi19 )

הייי חדשה פה..

1. השם שלי:אורטל 2. כינוי\ם : אורטי,טולי,תות 3. ארץ לידה:ישראל 5. איך היית רוצה להיקרא:יסמין 6. תבלין מועדף:אין 7. שתיה מועדפת: nestea 8. דאורדורנט/בושם שלי : היפנוטיק 9. שמפו וקונדישינר: נקה 7 הורוד 10. האם שחית בעירום פעם: ממ לאא 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : חח תלויי לא סתם סתם לצחוק איתם 12. צבע מועדף: אדוםם 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע:ממש לא אני ילדה טובה.. 14. חברים\ות הכי טובים\ות:אחותי ועוד חברה מכיתה ט' 15. כרית אחת או שתיים: אחת אבל מנופחת 16. חיות מחמד: כלב דולפין וגמל 17. סרט מועדף:חולת סרטים אין משהו מועדף 18.מוזיקה בכללית:לטינית 19. מכונית אידיאלית:לא מבינה במכוניות אבל כמה שיותר חדשה וגדולה חח 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: מממ "תנוחיי" 21. אוכל מועדף\שנוא:אוכל מועדף?? שוקולד נחשב..?..שנוא - בשרים למינהם 23. חבר\ה לעתיד:??..ממ כרגע אין 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: יאא בטח 25. היחסים עם ההורים : מממ קרציות חח לא סתם סבבה לגמרי.. 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות:איטליהה ואם לא..אז באיזה אי בודד ורחוקקק 27. ממתק מועדף:שוקולד 28. נעליים מועדפות:עקב דק 29. שיר מועדף:הרבה..אבל אחד באנגלית שחרשתי אותו השבוע המון 30. אתר מועדף: shayne ward - no promises 31. ספורט מועדף (לצפייה): לא חובבנית של ספורט אבל אם כבר החלקה על קרח 32. הספורט המועדף (למשחק):אולי שחיהה 33. הרגע הכי משפיל בחייך:חחחח שהקאתי תנשמה מול כל הכיתה בחזרות טקס הסיום של כיתה ו חחחח 34. איזה חג אתה הכי אוהב:בימי בי"ס את פסח כי זה החופש הכי ארוך חחח אבל עכשיו מממ לא יודעת 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: מממ תאמת לא חשבתי על זה אין לי מושגג 36. אוספים: לאא 37. מה הפחד הכי גדול שלך: מוות של מישהו קרוב.. 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה:חיחי כבר יש לי קעקוע כבר חצי שנה מעל התחת 39. ספר מועדף:וואיי היה איזה ספר אבל שכחתי תשם שלו ספר מרגש על חייה של אישה בפקיסטן..או אפגניסטן חח לא זוכרת אבל ספר חבל"ז. 41. סדרת טלוויזיה מועדפת:מרחק נגיעה... 42. כמה טיפים מהחיים:כמה שתנסי להבין גבר לא תצליחי אף פעם..אז אל תנסי להבין מהתחלהה 45. חום או קור:קור מתה על חורף אבל רק עם בן זוג.. כרגע אני לבד אז אני מעדיפה קיץץ 46. מכתב דואר או אי מייל:אי מייל 47. זמר אהוב :משפה פרץ עידן יניב לואיס פונסי דוד ביסבל (לטינים) 48. זמרת אהובה: שאקירה (לא אוהבת אותה אוהבת תשירים שלה..) 49. להקות:ממ לא נראה לי 50. סרט מצוייר אהוב: חחח המומינים 51. תאר את עצמך ב-4 מילים:מממ "אין עוד כמוני בעולם"..חח נחשב?? 52. אתה שונא אנשים ש..:משקריםם 53. אתה שונא מקומות ש..: מלוכלכים 54. אני אוהב/ת:לבזבז 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: איןן 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: אוהבת- עקשנית שונאת - קנאית 57. מה הכי מגעיל אותך:חוסר כבוד 58. מה את/ה הכי אוהב?:ממ כבר שאלתם לבזבז וכמה שיותר חחח רק שיש 59. משפטים שלך לסיכום:.... 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה?השבוע..נזכרתי באקס 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? מבטים 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? ממ דודי בלסר?.. 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? מחשבות.. 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? אפשר להגיד שחבר לשעבר כי הפרידה עדיין טריה 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך?חסויי 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? וואיי לחיות בפנטהאוז עם בריכה להיות מישהי חשובה עם המון כסף ומשרתים מכל עבר חחחחחחחח סתם רק להיות מאושרת עם הבנאדם שיהיה הכי חשוב לי בחיים 67:מה העיקרון הכי חזק שלך?לדעת לעמוד על שלך ולדעת כשמנצלים אותך

מה המצב אורטל...?

אני לא יודע אם אני יכול לומרלך ברוך הבא כי גם אני די דנדש אבל בכל זאת..

שמרית!

עכשיו אני יודע שיש לי חולשה אלייך! עד שתחליפי בושם!!!!!!!! אני פשוט מכור לריח של ההיפנוטיק!!

נחמד לשמוע... ומתי נראה את התשובות שלך פה??

היא אוהבת אותי!!!

נחמד לשמוע... ומתי נראה את התשובות שלך פה??

מצטער על הבורות

איך אני רושם את התשובות?

הסבר קצרצר

על ההודעה של קיטקטון הראשונה אתה מעתיק את השאלות (מסמן הכל ואז לחצן ימני "ועהתק") אח"כ לוחץ על "תגובה" ובלחצן ימני "הדבק" וזה מדביק את כל השאלות ופשוט תענה אחד אחד.. כמו שראית שענו בשאלונים של אחרים אני יודעת שזה הסבר מפורט מאוד (לחצן ימני וכאלה), אני לא יודעת עד כמה אתה לא יודע.. סורי.. מחכה לתשובות שלך..
עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר