כן למען האמת פתחתי פרויקט להחזרת החברים הוותיקים..

כל פעם אני אנסה להחזיר חבר אחר ... התחלנו בורד ואני מקווה שהיא תשאר.. יש לכם עוד הצעות את מי להביא?

בוודאי...

תחזיר את שרון, את רענן, את גלגל, את אדון ז', את נטלי, את קשת 2000, את ויקסן, את מתן, את מיטל, את בוב רוני ואת מורן ונעשה חגיגה כמו פעם יאללה, אתה מוכן להרים את הכפפה ?

קיבלתי הודעה מ-kitkaton

הייתי קצת בתפוז עד ששכחתי מה הססמא שלי אז הגישה נחסמה לי :) אין לי מושג מה קורה עם כולם. חוץ מחלק שאני בקשר רופף איתם.. אבל אני רואה שכלום לא השתנה פה. נשאר קצת זבל... :) מה קורה איתך? שנים.....

איזו מצחיקה...

"הגישה נחסמה לי" אוויישש... תירוץ כל כך טיפוסי בשבילך בכולופן, מ'מצב איתך ?! באמת עברו שנים...

בוודאי...

תחזיר את שרון, את רענן, את גלגל, את אדון ז', את נטלי, את קשת 2000, את ויקסן, את מתן, את מיטל, את בוב רוני ואת מורן ונעשה חגיגה כמו פעם יאללה, אתה מוכן להרים את הכפפה ?

אם אתה מתכוון למורן מורנה אפשר לסדר את זה שתיתן גיחה קטנה

בין כל ההכנות לחתונה

האמת שלא...

התכוונתי למורן אחרת, ולא סתם הזכרתי אותה אחרי בוב רוני אבל תמיד נחמד להתעדכן לגבי מורנה, אנחנו לא ממש בקשר פרט לכל מיני מכתבי שרשרת מדיי פעם

השאלון הגדול של פורום +20

יש לעשות העתק הדבק לשאלון ואז לענות צמוד לשאלה.. ככה יהיה יותר קל לענות ולקרוא. 1. השם שלי: 2. כינוי\ם : 3. ארץ לידה: 5. איך היית רוצה להיקרא: 6. תבלין מועדף: 7. שתיה מועדפת: 8. דאורדורנט/בושם שלי : 9. שמפו וקונדישינר: 10. האם שחית בעירום פעם: 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : 12. צבע מועדף: 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: 14. חברים\ות הכי טובים\ות: 15. כרית אחת או שתיים: 16. חיות מחמד: 17. סרט מועדף: 18.מוזיקה בכללית: 19. מכונית אידיאלית: 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: 21. אוכל מועדף\שנוא: 23. חבר\ה לעתיד: 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: 25. היחסים עם ההורים : 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: 27. ממתק מועדף: 28. נעליים מועדפות: 29. שיר מועדף: 30. אתר מועדף: 31. ספורט מועדף (לצפייה): 32. הספורט המועדף (למשחק): 33. הרגע הכי משפיל בחייך: 34. איזה חג אתה הכי אוהב: 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: 36. אוספים: 37. מה הפחד הכי גדול שלך: 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: 39. ספר מועדף: 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: 42. כמה טיפים מהחיים: 45. חום או קור: 46. מכתב דואר או אי מייל: 47. זמר אהוב : 48. זמרת אהובה: 49. להקות: 50. סרט מצוייר אהוב: 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: 52. אתה שונא אנשים ש..: 53. אתה שונא מקומות ש..: 54. אני אוהב/ת: 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: 57. מה הכי מגעיל אותך: 58. מה את/ה הכי אוהב?: 59. משפטים שלך לסיכום: 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? ותודה לוויפר על השאלון.

יווו פתאום קלטתי שאף פעם לא עניתי על השאלון הזה...אז להלן התשובות:

1. השם שלי: דודיק 2. כינוי\ם : דודיק (חחח... הפך כבר לשם הרגיל, המקורי זה דוד) 3. ארץ לידה: ישראל 5. איך היית רוצה להיקרא: בשום שם אחר... 6. תבלין מועדף: אגוז מוסקט, ראס אל חנוט. 7. שתיה מועדפת: מממממממממממים 8. דאורדורנט/בושם שלי : Hugo Boss הרגיל והנוסטלגי 9. שמפו וקונדישינר: כזה שמקציף 10. האם שחית בעירום פעם: אחד הדברים שלא יודע איך לא עשיתי עדיין... 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : רק כשזה בא בטוב... 12. צבע מועדף: כחול ים כנרת 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: פשע האהבה... חחח... ילד טוב ירושלים 14. חברים\ות הכי טובים\ות: חיים ונושמים 15. כרית אחת או שתיים: 1 ומיוחדת במינה שמעבירה איתי הרבה לילות... 16. חיות מחמד: היום הרבה: כלבה, חתולה, ארנבים, אוגרים, דגים, תוכים, תנינים, קרוקודיל, דינוזאורים. 17. סרט מועדף: "הגרין מייל" 18.מוזיקה בכללית: הכל בכללית 19. מכונית אידיאלית: כזו שיש לה 4 רגליים או 2. 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: 3 נקודות...(אם אפשר להכליל את זה בתור תשובה, חחח...) 21. אוכל מועדף\שנוא: מהההה... מווו... וקוקוריקו... 23. חבר\ה לעתיד: שתהיה ותתבדל לחיים ארוכים 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: פעם אחרונה שהסתכלתי במראה כן 25. היחסים עם ההורים : שימשיכו כך 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: רק בישראל ובבית הילל על הבנייאס אם יסתדר. 27. ממתק מועדף: שוקולד שוקולד ובעיקר שוקולד 28. נעליים מועדפות: סנדלים ו-Birkenshtok 29. שיר מועדף: "תחזור תחזור" של משינה 30. אתר מועדף: וואלה 31. ספורט מועדף (לצפייה): אם משחקי מחשב היו ספורט... 32. הספורט המועדף (למשחק): חחח.... משחקי מחשב וזה כן ספורט למשחק, השרירים שעל האצבעות שזה מפתח. 33. הרגע הכי משפיל בחייך: איזה כיף, לא זוכר אותו... 34. איזה חג אתה הכי אוהב: חג עוגות הגבינה - שבועות 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: רגע הומופובי... התשובה שמור במערכת 36. אוספים: האחרון היה אוסף כרטיסי ביקור 37. מה הפחד הכי גדול שלך: כישלון ואי עמידה בציפיות של עצמי 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: קיים, במקביל ללב, סמל של האינסוף ועליו באלכסון כתר 39. ספר מועדף: הארי פוטר על כל כרכיו וביום ראשון השביעי 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: סמאלוויל 42. כמה טיפים מהחיים: "בכוחה של ציפור לדאות מעלה מעלה, אבל בתנאי שתניע את כנפיה בלי הרף, אם היא מפסיקה לרגע – הרי היא נופלת וצונחת למטה." - רבי ישראל מסלנט 45. חום או קור: קוררררררררר 46. מכתב דואר או אי מייל: ברגיל אי מייל , מכתב כשאוהבים 47. זמר אהוב : רמי קליינשטיין וגידי גוב 48. זמרת אהובה: נורה ג'ונס האחת והיחידה 49. להקות: U2 50. סרט מצוייר אהוב: עידן הקרח, לא יודע אם זה בגלל הסרט עצמו או בגלל הסנאי השרוט הזה... 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: רק 4 מילים? זהו? 52. אתה שונא אנשים ש..: נהנים לפגוע וגורמים לאחרים להרגיש קטנים 53. אתה שונא מקומות ש..: יותר מדי מנותקים מהטבע 54. אני אוהב/ת: כל מה שמעלה לי חיוך 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: אהההה.... מה? 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: הסתגלות לכל דבר 57. מה הכי מגעיל אותך: רוע 58. מה את/ה הכי אוהב?: לאהוב 59. משפטים שלך לסיכום: "מה שעייני רואות אינו אלא קליפה כי העיקר סמוי מן העין" 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? כשהייתי ממש ממש קטן כנראה, לא זוכר מתי ולמה 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? עושה לי מה? 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? כרגע זו אנג'לינה ג'ולי 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? אני 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? אני 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? כשנולדתי 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? בן 36 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? לא להאמין בעקרונות בברכת סקס פרוע וחסר מעצורים דודיק

כן למען האמת פתחתי פרויקט להחזרת החברים הוותיקים..

כל פעם אני אנסה להחזיר חבר אחר ... התחלנו בורד ואני מקווה שהיא תשאר.. יש לכם עוד הצעות את מי להביא?

וואלה

כל הכבוד לך!אמרתי לך תמיד שאני אוהב את ההשקעה שלך כמנהל פורום (ואני לא מלקק חחח) לעצם השאלה תחזיר את מי שאתה יכול או מי שיסכים .
עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר