השאלון הגדול של פורום +20

יש לעשות העתק הדבק לשאלון ואז לענות צמוד לשאלה.. ככה יהיה יותר קל לענות ולקרוא. 1. השם שלי: 2. כינוי\ם : 3. ארץ לידה: 5. איך היית רוצה להיקרא: 6. תבלין מועדף: 7. שתיה מועדפת: 8. דאורדורנט/בושם שלי : 9. שמפו וקונדישינר: 10. האם שחית בעירום פעם: 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : 12. צבע מועדף: 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: 14. חברים\ות הכי טובים\ות: 15. כרית אחת או שתיים: 16. חיות מחמד: 17. סרט מועדף: 18.מוזיקה בכללית: 19. מכונית אידיאלית: 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: 21. אוכל מועדף\שנוא: 23. חבר\ה לעתיד: 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: 25. היחסים עם ההורים : 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: 27. ממתק מועדף: 28. נעליים מועדפות: 29. שיר מועדף: 30. אתר מועדף: 31. ספורט מועדף (לצפייה): 32. הספורט המועדף (למשחק): 33. הרגע הכי משפיל בחייך: 34. איזה חג אתה הכי אוהב: 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: 36. אוספים: 37. מה הפחד הכי גדול שלך: 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: 39. ספר מועדף: 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: 42. כמה טיפים מהחיים: 45. חום או קור: 46. מכתב דואר או אי מייל: 47. זמר אהוב : 48. זמרת אהובה: 49. להקות: 50. סרט מצוייר אהוב: 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: 52. אתה שונא אנשים ש..: 53. אתה שונא מקומות ש..: 54. אני אוהב/ת: 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: 57. מה הכי מגעיל אותך: 58. מה את/ה הכי אוהב?: 59. משפטים שלך לסיכום: 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? ותודה לוויפר על השאלון.

השאלון הגדול !!

וואו - אני כל כך גאה בעצמי הצלחתי להעתיק את השאלון להודעה שלי - כבוד .. לא היה לי מושג קודם שאפשר לעשות את זה אפילו !! טוב, אחרי כל ההתלהבות העצמית הזו אני פשוט אענה . מוזמנים להגיב . צ'או : . השם שלי: מיכל 2. כינוי\ם : מיכל 3. ארץ לידה: ישראל 5. איך היית רוצה להיקרא: מיכלי 6. תבלין מועדף: ציפורן וקינמון 7. שתיה מועדפת: מים , בירה 8. דאורדורנט/בושם שלי : פלז'ר... אסתי לאודר 9. שמפו וקונדישינר: הכי זול שיש ... וככה זה גם נראה . סתאאאם ! 10. האם שחית בעירום פעם: כן .. 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : לא ממש. עדיף איתם, בחיבה, כך שגם הם נהנים ולא נעלבים 12. צבע מועדף: כחול 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: לא . עדיין לא ... 14. חברים\ות הכי טובים\ות: אמממ... עובדים על זה. לכומר- קצת חסרים כאלו 15. כרית אחת או שתיים: תלוי לאיזו פעילות ... 16. חיות מחמד: חתולה !!! מקסימה ! 17. סרט מועדף: משפחת הקיסרים, ציפורים נודדות, עד כלות הנשמה, אביב קיץ סתיו חורף ואביב, נפלאות התבונה ויש עוד .....! 18.מוזיקה בכללית: קלאסית, היפ-הופ, ביורק, ביסטי בויז, רד הוט צ'ילי פפרס, חווה אלברשטיין, ועוד עודו... מגוון 19. מכונית אידיאלית: שבאה עם נהג צמוד שגם יודע לתקן מה שמתקלקל. זה הכול @#$% 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: 21. אוכל מועדף\שנוא: לא נוגעת בבשר בקר שונאת ממתקים , אבל ... הבעיה היא שאת כל השאר אני ממש אוהבת ... והרבה ! והמבין יבין 23. חבר\ה לעתיד: ד - ח - ו - ף 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: כן 25. היחסים עם ההורים : על הפרצוף.... קטסטרופה . בכלל עם המשפחה 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: בארץ - הגליל והגולן {שלא יעיזו להחזיר אותו!} ובחו"ל - קנדה . 27. ממתק מועדף: קרטיב נחשב ?? 28. נעליים מועדפות: סנדלים 29. שיר מועדף: ??? יש כמה ... 30. אתר מועדף: פורומים של וואלה 31. ספורט מועדף (לצפייה): כדורסל , התעמלות נשים 32. הספורט המועדף (למשחק): משחקי ילדים (כן, כן), שחייה, אירובי, הליכה בטבע 33. הרגע הכי משפיל בחייך: או... בחירה קשה. היו הרבה 34. איזה חג אתה הכי אוהב: את כולם! חוץ מל"ג בעומר שמבחינתי הוא לא חג בכלל ולא צריך להיות 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: אנג'לינה ג'ולי 36. אוספים: גלויות של חתולים ממקומות שונים, בעיקר יוון 37. מה הפחד הכי גדול שלך: להישאר בודדה וענייה, לא להגשים את עצמי ולא לתרום לחברה 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: ביד, בגב, נראה ... 39. ספר מועדף: שתהיי לי הסכין / דויד גרוסמן {אולי עמוס עוז??? - אוי פאדיחה...} 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: CSI חוק וסדר ועוד 42. כמה טיפים מהחיים: לא לפחד כלל 45. חום או קור: קור !!! 46. מכתב דואר או אי מייל: גם וגם אבל יותר מיוחד דואר רגיל 47. זמר אהוב : כל מיני 48. זמרת אהובה: כנ"ל 49. להקות: כנ"ל... [למוסיקה אפשר להקדיש מקום נרחב נפרד] 50. סרט מצוייר אהוב: מי הפליל את רוג'ר רביט 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: ישרה אמיצה רגישה אכפתית 52. אתה שונא אנשים ש..: משקרים, צבועים, מתנשאים, מנצלים וכו' 53. אתה שונא מקומות ש..: צפוף בהם 54. אני אוהב/ת: את הטבע האדיר שברא לנו האלוקים הגדול והמופלא !! ואת החתולה שלי, אחת מהיצירות המופלאות של הבריאה 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: איתיאל , אורן 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: עצבנות, לחץ, איבוד עשתונות במצבים מסויימים 57. מה הכי מגעיל אותך: 58. מה את/ה הכי אוהב?: חופש, חירות, מזג אוויר נעים, חברה נעימה, להיות עם החתולה שלי 59. משפטים שלך לסיכום: הכול יהיה בסדר . גם עכשיו בסדר אבל יהיה עוד יותר. זה עניין של החלטה ומסירות ליישם אותה 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? לפני כמה דקות. בגלל כלמיני דברים... פעם אחרת 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? אנשים כנים ואמיתיים שעושים דברים בדרך שלהם, שיש בהם תבונה ושנינות ואהבת מסעות כמוני 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? ...... 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? התלות שלי כרגע בהוריי, העובדה שעוד לא בניתי לי קשרים חברתיים משמעותיים בירושלים, שאני עוד לא עוסקת בדברים שבהם אני מוכשרת , וכו'... אבל בסך הכול אני מאושרת גם ככה, עם הסבל שיש כרגע ועם העובדה שזו תקופת ביניים ושהרבה דברים לא לגמרי מתאימים ומהנים. יהיה טוב 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? אני הכי משפיעה על עצמי 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? אירוע די טראומטי שעברתי בגיל 22 ופתח בבת אחת את כל תיבת הפנדורה של הבעיות שלי בחיים. זו הייתה הצפה סוערת שאני עדיין מתמודדת איתה, כמה שנים אחרי 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? לחיות בקהילה טובה באזור כפרי עם מזג אוויר נעים וקריר יחסית, אחרי תואר ראשון לפחות אם לא יותר, עוסקת בעבודה שמרתקת אותי, עובדת בהתנדבות גם למען אוכלוסייה במצוקה - גם בני אדם וגם חיות, עם בן זוג אוהב ושותף אמיתי, מוקפת חבורה של אנשים שהם כמו משפחה שנייה בשבילי, במצב סביר מבחינה כלכלית 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? לעשות. לא להחזיק בעקרונות מסורסים. אם יש משהו שחשוב לך - תעשה מה שאתה יכול בנדון. אדישות היא אלימות לשמה. תודה למי שהכין את השאלון . הוא יפה ואפילו רק לענות עליו זה סוג של תענוג . מיכל

אנייי עונהההה

1. השם שלי: סיון 2. כינוי\ם : סיבן, סיוי, סיב 3. ארץ לידה: ישראל 5. איך היית רוצה להיקרא: סיוני 6. תבלין מועדף: פפריקה מתוקה 7. שתיה מועדפת: מיץ חמוציות 8. דאורדורנט/בושם שלי : ליידי ספיד סטיק/212 סקסי 9. שמפו וקונדישינר: האד אנד שולדרס ומרכך הוואי ילדים. 10. האם שחית בעירום פעם: לא.. 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : קצת.. |-: 12. צבע מועדף: צהוב 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: לא 14. חברים\ות הכי טובים\ות: חןף שרית, דניאל ונתנאל 15. כרית אחת או שתיים: 3 16. חיות מחמד: קייסי 17. סרט מועדף: המסור 18.מוזיקה בכללית: 80'S 19. מכונית אידיאלית: אוודי A3 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: תנוחי, את לא בריאה 21. אוכל מועדף\שנוא: מתה על פיצה 23. חבר\ה לעתיד: סיון קלינאיות תקשורת. 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: כן 25. היחסים עם ההורים : אחלה 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: ישראל 27. ממתק מועדף: במבה 28. נעליים מועדפות: כפכפי אצבע 29. שיר מועדף: מלאך שלי-שלומי שבת 30. אתר מועדף: וואלה 31. ספורט מועדף (לצפייה): - 32. הספורט המועדף (למשחק): תופסת 33. הרגע הכי משפיל בחייך: שמור במערכת 34. איזה חג אתה הכי אוהב: פסח 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: נועה תשבי 36. אוספים: אבנים 37. מה הפחד הכי גדול שלך: לאבד מישהו יקר או לאבד רגשות.. 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: פרפר ליד המפשעה 39. ספר מועדף: שעות מתות 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: כן, גם אני נסחפתי.. האלופה. 42. כמה טיפים מהחיים: לא כל מה שנוצץ הוא זהב 45. חום או קור: חום 46. מכתב דואר או אי מייל: דואר 47. זמר אהוב : שלומי שבת 48. זמרת אהובה: מירי מסיקה 49. להקות: אתניקס 50. סרט מצוייר אהוב: נלך האריות 1 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: אני בן אדם טוב 52. אתה שונא אנשים ש..: משקרים 53. אתה שונא מקומות ש..: יש בהם יותר מדיי אנשים 54. אני אוהב/ת: את החבר שלי 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: אין 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: רגישה מדיי 57. מה הכי מגעיל אותך: אדישות 58. מה את/ה הכי אוהב?: שמגדגים אותי 59. משפטים שלך לסיכום: הלוואי והיה מישהו שהיה מכיר אותי ככה.. 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? אתמול ביומולדת שלי.. מהתרגשות.. 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? הפרצוף של החבר שלי שאני מנשקת אותו.. 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? נתנאל 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? חוסר תקשורת 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? אמא שלי 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? הצבא 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? מאושרת, עשירה עם בן ובת 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? להגיד רק את האמת.. מישהו קורא את זה בכלל?!

כן, אני קראתי

והתרשמתי מאוד מחלק מהדברים. זה עושה חשק להכיר עוד .

התשובות שלי

1. השם שלי: אמיר 2. כינוי\ם : אמירי 3. ארץ לידה: ישראל 5. איך היית רוצה להיקרא: כמו שאני 6. תבלין מועדף: זעתר 7. שתיה מועדפת: וויסקי [גלנפידך, גלנליווט, ג'יימסון, ג'וני ווקר - בלק לייבל] 8. דאורדורנט/בושם שלי: ז'אן פול גוטיה 9. שמפו וקונדישינר: הוואי [נראה לי...] 10. האם שחית בעירום פעם: ברור 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים: מדיי פעם 12. צבע מועדף: כחול 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: כן, פושע שכמותי... עבירות תנועה זניחות (חניה וכו') 14. חברים\ות הכי טובים\ות: מה איתם ? 15. כרית אחת או שתיים: אחת 16. חיות מחמד: יש לי כלבה קטנה 17. סרט מועדף: ספרות זולה 18.מוזיקה בכללית: הכל חוץ ממזרחית 19. מכונית אידיאלית: פורשה 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: מ'צעמם אחשלו 21. אוכל מועדף\שנוא: הכל חוץ מדגים 23. חבר\ה לעתיד: יש מועמדים ?! 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: יה בייבי 25. היחסים עם ההורים: יש עליות וירידות 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: איי שם בגליל 27. ממתק מועדף: שוקולד 28. נעליים מועדפות: נעלי ספורט 29. שיר מועדף: אין משהו מיוחד 30. אתר מועדף: וואלה! 31. ספורט מועדף (לצפייה): כדורגל/כדורסל 32. הספורט המועדף (למשחק): כדורגל/כדורעף 33. הרגע הכי משפיל בחייך: היו כל כך הרבה, אני לא יודע מה לבחור 34. איזה חג אתה הכי אוהב: ל"ג בעומר 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: באמת שאני לא רוצה לחשוב על זה אפילו 36. אוספים: בקבוקי אלכוהול 37. מה הפחד הכי גדול שלך: להזדקן 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: כבר יש לי 2, והשלישי... כנראה ברגל או בצלעות [למרות שזה יכאב לאללה!] 39. ספר מועדף: רודף העפיפונים 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: השיר שלנו [הצילו, התמכרתי...] 42. כמה טיפים מהחיים: רק בריאות 45. חום או קור: חום 46. מכתב דואר או אי מייל: אימייל 47. זמר אהוב: אהוד בנאי 48. זמרת אהובה: נינט 49. להקות: היהודים 50. סרט מצוייר אהוב: עידן הקרח 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: 4 מילים זה לא מספיק... 52. אתה שונא אנשים ש..: צבועים 53. אתה שונא מקומות ש..: עושים סלקציה רצחנית 54. אני אוהב/ת: שוקולד, ועוגות גבינה... 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: אממ.. אין 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: שאני טוב מדיי לפעמים 57. מה הכי מגעיל אותך: חולדות 58. מה את/ה הכי אוהב?: המון דברים קטנים שלפעמים עושים את כל ההבדל 59. משפטים שלך לסיכום: תודה להורי שהביאוני עד הלום 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? אממ... לא זוכר 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? עיניים בהירות אצל בחורות 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? אנג'לינה (ג'ולי, לא הדרוזית הזאת...) 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? מאושרת ? זה שיש לי איבר מין שלא מאפשר לי להיות מאושרת 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? ההורים שלי 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? המוות של סבא שלי 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? במצב צבירה נוזלי 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? כנות ואמינות

וואו איזה מותק

של תשובות ... אהבתי . שנון ואמיתי . יש לנו כמה דברים במשותף אבל גם כמה הפכים שכאלה ... מעניין. מיכל

פעם ראשונה כאן, ואיך נתחיל אם לא בגדול...

1. השם שלי:רתם 2. כינוי\ם :תותי, רתם-רתם, אותינקה, צ'ורי 3. ארץ לידה: ישראל 5. איך היית רוצה להיקרא: דווקא נחמד לי רתם 6. תבלין מועדף: קינמון 7. שתיה מועדפת: מיץ תפוחים או צ'אי 8. דאורדורנט/בושם שלי : אוהבת את הקרם של ג'ונסון(כן,כן,זה של התינוקות...) 9. שמפו וקונדישינר: נקה 7 10. האם שחית בעירום פעם: רק בבריכה של המושב 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : צוחקים איתך לא עלייך!! 12. צבע מועדף: לבן, לבנבן, כל דבר צחור... 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: נמנום יתר 14. חברים\ות הכי טובים\ות: נשארים בעילום שם 15. כרית אחת או שתיים: בהתחלה המון, בלילה בלי... 16. חיות מחמד: אוגר, חמוס, סנאי, סמור, כל סוג של מכרסם... 17. סרט מועדף: הלהקה 18.מוזיקה בכללית: רוק ישראלי 19. מכונית אידיאלית: אחת שנוסעת 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: ש-ו-ק 21. אוכל מועדף\שנוא: מתה על קוסקוס של אמא 23. חבר\ה לעתיד: העתיד הוא ההווה 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: וודאי!! 25. היחסים עם ההורים : יש 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: מקום עם ים 27. ממתק מועדף: שוקולד לבן,שוקולד עם נוגט, ובל נשכח... דובונים!!! 28. נעליים מועדפות:רק לא אלה עם השפיץ... 29. שיר מועדף: הילדה הכי יפה בגן 30. אתר מועדף: אמממ... טרם החלטתי 31. ספורט מועדף (לצפייה): נולד לרקוד 32. הספורט המועדף (למשחק): שינה! 33. הרגע הכי משפיל בחייך: מידע מסווג 34. איזה חג אתה הכי אוהב: זה עם הסופגניות 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: ל.. אפרת רייטן!36. אוספים: אקסים 37. מה הפחד הכי גדול שלך: לאבד את חוש הטעם 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: אל תבלבלו לי המוח, אף אחד לא אוהב מחטים!! 39. ספר מועדף:"קודם כל תירגעי", שירי צוק 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: כמה קיטשי... friends... 42. כמה טיפים מהחיים:החיים הם כמו אופניים, אם קשה לך, סימן שאתה בעלייה... 45. חום או קור: חם-לוהט-אש!! 46. מכתב דואר או אי מייל: יונה 47. זמר אהוב : ירמי 48. זמרת אהובה: אני במקלחת 49. להקות: מופע הארנבות של ד"ר קספר 50. סרט מצוייר אהוב: המומינים! 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: בשמלה אדומה ושתי צמות 52. אתה שונא אנשים ש..: אומרים כאילו כל הזמן 53. אתה שונא מקומות ש..: קר לי בהם 54. אני אוהב/ת: שוקולד ועוגות גבינה, וארטיק וסוכריות,ותות גינה. אני אוהבת ימי הולדת ושקיות עם דברים טובים. ואת השמש ואת הירח, וגם כמה כוכבים. 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: הכלב של השכנים 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: יכולה להירדם בכל מקום 57. מה הכי מגעיל אותך: אנשים שלא עוצרים לטרמפיסטים חביבים 58. מה את/ה הכי אוהב?: להתעורר בבוקר בבאסה, ואז לגלות שיש לי עוד שעה לישון :) 59. משפטים שלך לסיכום: לה לה ללה לה לההה!!!! 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? בוכה כל יום 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? שמיכות פליז 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? הרס"ר שהיה לי בבסיס 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? חוסר שעות שינה 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? לא עולה לי לראש 65:מה המאורע שהכי השפיע עד כה על החיים שלך? השחרור!! 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? בחיים 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? עוד לא הבנתם?? לישון!! אז שלום!!!!

זה היה מצחיק וחביב ... נהניתי

התשובות

טובות 2. כינוי\ם :אשרק 3. ארץ לידה: כאן 5. איך היית רוצה להיקרא: בשקט 6. תבלין מועדף: אהבה 7. שתיה מועדפת: נס קפה 8. דאורדורנט/בושם שלי : בצל ירוק 9. שמפו וקונדישינר: למה? 10. האם שחית בעירום פעם: כן 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : כן 12. צבע מועדף: דם 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: נגד האנושות 14. חברים\ות הכי טובים\ות: פיונה והחמור 15. כרית אחת או שתיים: 2 16. חיות מחמד: חתול/כלב 17. סרט מועדף: עידן הקרח1 18.מוזיקה בכללית: פסוקו של יום 19. מכונית אידיאלית: האמר 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: או שכן או שלא 21. אוכל מועדף\שנוא: אוהב הכל/שונא-רגל קרושה 23. חבר\ה לעתיד: אי.טי. 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: מאוד 25. היחסים עם ההורים :קומסי קומסה 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: לונדון 27. ממתק מועדף: עוף בגריל 28. נעליים מועדפות: יחף 29. שיר מועדף: הוטל קליפורניה 30. אתר מועדף: אתר החרמון 31. ספורט מועדף (לצפייה): בדמינגטון 32. הספורט המועדף (למשחק): דוק 33. הרגע הכי משפיל בחייך:פורים שפיל 34. איזה חג אתה הכי אוהב: חג כחיל ביפו 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: קיילי מינו 36. אוספים: אוסף שנים ומקווה להגיע מעבר ל120 37. מה הפחד הכי גדול שלך: שאפסיק לפחד 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: עיניים בראש מאחור 39. ספר מועדף: "יש ילדים זיגזג"/דוד גרוסמן 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: היו היה 42. כמה טיפים מהחיים: אף פעם אל תתן טיפים 45. חום או קור: קור 46. מכתב דואר או אי מייל: דיבור ישיר 47. זמר אהוב : שלמה ארצי 48. זמרת אהובה: בן ארצי 49. להקות:עם שוט 50. סרט מצוייר אהוב: רוד ראנר 51. תאר את עצמך ב-4 מילים:רגיש,ספונטני,לא אני 52. אתה שונא אנשים ש..: גורמים לי ל/שנוא אותם 53. אתה שונא מקומות ש..: עדיין לא ביקרתי בהם 54. אני אוהב/ת: שוקולד ועוגות גבינה... 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: לא מאמין באפלטוניות 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: שאין לי עמוד שדרה 57. מה הכי מגעיל אותך: סיגרה 58. מה את/ה הכי אוהב?: לאהוב 59. משפטים שלך לסיכום: if u have to shoot'shoot/ dont talk !!! 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? לפני הגירושין 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? תמימות ויושר 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעיניך? זה שאוהב אותי 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? ניתוח לשינוי מין ולכן אני מאושר. 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? אני 65:מה המאורע שהכי השפיע עד כה על החיים שלך? המפץ הגדול 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? צעיר ב 10 שנים 67:מה העיקרון הכי חזק שלך?לא להיצמד לעקרונות

מעניין, שנון, מצחיק . נהניתי

יש לעשות העתק הדבק לשאלון ואז לענות צמוד לשאלה.. ככה יהיה יותר קל לענות ולקרוא. 1. השם שלי: 2. כינוי\ם : 3. ארץ לידה: 5. איך היית רוצה להיקרא: 6. תבלין מועדף: 7. שתיה מועדפת: 8. דאורדורנט/בושם שלי : 9. שמפו וקונדישינר: 10. האם שחית בעירום פעם: 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : 12. צבע מועדף: 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: 14. חברים\ות הכי טובים\ות: 15. כרית אחת או שתיים: 16. חיות מחמד: 17. סרט מועדף: 18.מוזיקה בכללית: 19. מכונית אידיאלית: 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: 21. אוכל מועדף\שנוא: 23. חבר\ה לעתיד: 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: 25. היחסים עם ההורים : 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: 27. ממתק מועדף: 28. נעליים מועדפות: 29. שיר מועדף: 30. אתר מועדף: 31. ספורט מועדף (לצפייה): 32. הספורט המועדף (למשחק): 33. הרגע הכי משפיל בחייך: 34. איזה חג אתה הכי אוהב: 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: 36. אוספים: 37. מה הפחד הכי גדול שלך: 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: 39. ספר מועדף: 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: 42. כמה טיפים מהחיים: 45. חום או קור: 46. מכתב דואר או אי מייל: 47. זמר אהוב : 48. זמרת אהובה: 49. להקות: 50. סרט מצוייר אהוב: 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: 52. אתה שונא אנשים ש..: 53. אתה שונא מקומות ש..: 54. אני אוהב/ת: 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: 57. מה הכי מגעיל אותך: 58. מה את/ה הכי אוהב?: 59. משפטים שלך לסיכום: 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? ותודה לוויפר על השאלון.

אוי איך שפעם היה הפורום

אני מתגעגע לכל המשתתפים שנעלמו ולא כותבים כאן

השאלון הגדול !!

וואו - אני כל כך גאה בעצמי הצלחתי להעתיק את השאלון להודעה שלי - כבוד .. לא היה לי מושג קודם שאפשר לעשות את זה אפילו !! טוב, אחרי כל ההתלהבות העצמית הזו אני פשוט אענה . מוזמנים להגיב . צ'או : . השם שלי: מיכל 2. כינוי\ם : מיכל 3. ארץ לידה: ישראל 5. איך היית רוצה להיקרא: מיכלי 6. תבלין מועדף: ציפורן וקינמון 7. שתיה מועדפת: מים , בירה 8. דאורדורנט/בושם שלי : פלז'ר... אסתי לאודר 9. שמפו וקונדישינר: הכי זול שיש ... וככה זה גם נראה . סתאאאם ! 10. האם שחית בעירום פעם: כן .. 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : לא ממש. עדיף איתם, בחיבה, כך שגם הם נהנים ולא נעלבים 12. צבע מועדף: כחול 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: לא . עדיין לא ... 14. חברים\ות הכי טובים\ות: אמממ... עובדים על זה. לכומר- קצת חסרים כאלו 15. כרית אחת או שתיים: תלוי לאיזו פעילות ... 16. חיות מחמד: חתולה !!! מקסימה ! 17. סרט מועדף: משפחת הקיסרים, ציפורים נודדות, עד כלות הנשמה, אביב קיץ סתיו חורף ואביב, נפלאות התבונה ויש עוד .....! 18.מוזיקה בכללית: קלאסית, היפ-הופ, ביורק, ביסטי בויז, רד הוט צ'ילי פפרס, חווה אלברשטיין, ועוד עודו... מגוון 19. מכונית אידיאלית: שבאה עם נהג צמוד שגם יודע לתקן מה שמתקלקל. זה הכול @#$% 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: 21. אוכל מועדף\שנוא: לא נוגעת בבשר בקר שונאת ממתקים , אבל ... הבעיה היא שאת כל השאר אני ממש אוהבת ... והרבה ! והמבין יבין 23. חבר\ה לעתיד: ד - ח - ו - ף 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: כן 25. היחסים עם ההורים : על הפרצוף.... קטסטרופה . בכלל עם המשפחה 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: בארץ - הגליל והגולן {שלא יעיזו להחזיר אותו!} ובחו"ל - קנדה . 27. ממתק מועדף: קרטיב נחשב ?? 28. נעליים מועדפות: סנדלים 29. שיר מועדף: ??? יש כמה ... 30. אתר מועדף: פורומים של וואלה 31. ספורט מועדף (לצפייה): כדורסל , התעמלות נשים 32. הספורט המועדף (למשחק): משחקי ילדים (כן, כן), שחייה, אירובי, הליכה בטבע 33. הרגע הכי משפיל בחייך: או... בחירה קשה. היו הרבה 34. איזה חג אתה הכי אוהב: את כולם! חוץ מל"ג בעומר שמבחינתי הוא לא חג בכלל ולא צריך להיות 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: אנג'לינה ג'ולי 36. אוספים: גלויות של חתולים ממקומות שונים, בעיקר יוון 37. מה הפחד הכי גדול שלך: להישאר בודדה וענייה, לא להגשים את עצמי ולא לתרום לחברה 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: ביד, בגב, נראה ... 39. ספר מועדף: שתהיי לי הסכין / דויד גרוסמן {אולי עמוס עוז??? - אוי פאדיחה...} 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: CSI חוק וסדר ועוד 42. כמה טיפים מהחיים: לא לפחד כלל 45. חום או קור: קור !!! 46. מכתב דואר או אי מייל: גם וגם אבל יותר מיוחד דואר רגיל 47. זמר אהוב : כל מיני 48. זמרת אהובה: כנ"ל 49. להקות: כנ"ל... [למוסיקה אפשר להקדיש מקום נרחב נפרד] 50. סרט מצוייר אהוב: מי הפליל את רוג'ר רביט 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: ישרה אמיצה רגישה אכפתית 52. אתה שונא אנשים ש..: משקרים, צבועים, מתנשאים, מנצלים וכו' 53. אתה שונא מקומות ש..: צפוף בהם 54. אני אוהב/ת: את הטבע האדיר שברא לנו האלוקים הגדול והמופלא !! ואת החתולה שלי, אחת מהיצירות המופלאות של הבריאה 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: איתיאל , אורן 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: עצבנות, לחץ, איבוד עשתונות במצבים מסויימים 57. מה הכי מגעיל אותך: 58. מה את/ה הכי אוהב?: חופש, חירות, מזג אוויר נעים, חברה נעימה, להיות עם החתולה שלי 59. משפטים שלך לסיכום: הכול יהיה בסדר . גם עכשיו בסדר אבל יהיה עוד יותר. זה עניין של החלטה ומסירות ליישם אותה 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? לפני כמה דקות. בגלל כלמיני דברים... פעם אחרת 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? אנשים כנים ואמיתיים שעושים דברים בדרך שלהם, שיש בהם תבונה ושנינות ואהבת מסעות כמוני 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? ...... 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? התלות שלי כרגע בהוריי, העובדה שעוד לא בניתי לי קשרים חברתיים משמעותיים בירושלים, שאני עוד לא עוסקת בדברים שבהם אני מוכשרת , וכו'... אבל בסך הכול אני מאושרת גם ככה, עם הסבל שיש כרגע ועם העובדה שזו תקופת ביניים ושהרבה דברים לא לגמרי מתאימים ומהנים. יהיה טוב 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? אני הכי משפיעה על עצמי 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? אירוע די טראומטי שעברתי בגיל 22 ופתח בבת אחת את כל תיבת הפנדורה של הבעיות שלי בחיים. זו הייתה הצפה סוערת שאני עדיין מתמודדת איתה, כמה שנים אחרי 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? לחיות בקהילה טובה באזור כפרי עם מזג אוויר נעים וקריר יחסית, אחרי תואר ראשון לפחות אם לא יותר, עוסקת בעבודה שמרתקת אותי, עובדת בהתנדבות גם למען אוכלוסייה במצוקה - גם בני אדם וגם חיות, עם בן זוג אוהב ושותף אמיתי, מוקפת חבורה של אנשים שהם כמו משפחה שנייה בשבילי, במצב סביר מבחינה כלכלית 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? לעשות. לא להחזיק בעקרונות מסורסים. אם יש משהו שחשוב לך - תעשה מה שאתה יכול בנדון. אדישות היא אלימות לשמה. תודה למי שהכין את השאלון . הוא יפה ואפילו רק לענות עליו זה סוג של תענוג . מיכל

חחח מיכלי איזה תשובות יש לך בשאלון חחחחח

שתיהי בריאה

אוי איך שפעם היה הפורום

ויש שיר יפה של שלמה ארצי שאומר...

"הייתה תקופה כזאת שהאושר בה בזעם... צחקנו מהכל שרפנו את מה שבה ליד..." מקווה שהתקופה היפה של פעם תחזור בחזרה ...

כמה שאלות ?? מרגישה באף בי איי

1. השם שלי: ריקי 2. כינוי\ם : ריקושט, בקי , בלונד , ירדן 3. ארץ לידה:דרום אפריקה 5. איך היית רוצה להיקרא:בקי 6. תבלין מועדף:אגוז מוסקט 7. שתיה מועדפת: קולה , גזוז פתל וסודה 8. דאורדורנט/בושם שלי : הוגו בוס חדש לנשים 9. שמפו וקונדישינר: כיף 10. האם שחית בעירום פעם: כן 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : לפעמים 12. צבע מועדף: שחור 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: כן אהבה 14. חברים\ות הכי טובים\ות: 3 15. כרית אחת או שתיים: 4 16. חיות מחמד: כלבה ז"ל 17. סרט מועדף: שר הטבעות,ועוד הרבה 18.מוזיקה בכללית: רומנטי , שנות ה- 80 ף מייקל ג'קסון , שחורה בקיצור הכל חוץ מטראנס זה לערסים 19. מכונית אידיאלית: פיזו גג נפתח , מה ךלעשות יכולתי לבחור קורבט אבל אני צנועה ! 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: מאמי , טוב , למה ? לא זוכרת 21. אוכל מועדף\שנוא: מעודף - פסטות / סטייק , שנוא - כל דבר לא מוכר 23. חבר\ה לעתיד: חלאה שלי - על מי אני עובדת ? אהיה רווקה בת 80 עם 4 כלבים 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: כן אבל מה לעשות שאני מחשיבה את עצמי ככזאת?, רוצים המלצות?? 25. היחסים עם ההורים : אמא - החיים שלי, אבי - לא בחיים שלי. 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: רעננה , בישראל 27. ממתק מועדף:שוקולד 28. נעליים מועדפות: עקבים 29. שיר מועדף: כרגע השיר החדש של דנה "הכל זה לטובה" 30. אתר מועדף:וואלה ברור!!! 31. ספורט מועדף (לצפייה): אין 32. הספורט המועדף (למשחק): לזפזפ בשלט נחשב?? 33. הרגע הכי משפיל בחייך: להגיב לאהבת חיי "אני אוהבת אותך " והוא עונה "תודה זה מחמיא " - סליחה לוקחת חזרה הרגע הכי משפיל היה כשגיליתי שלקח בחורה אחרת לחתונה של אחותו במקום אותי!!!!!! וכן אהבה נשאר אני סתומה! 34. איזה חג אתה הכי אוהב: פורים 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה:דנה אינטרנשיונל , שירי מיימון 36. אוספים: מייקל ג'קסון - למרות שעברתי את השלב , שנות ה- 80 , בוייזון ! רונן קיטינג חתיך - מה לעשות ההורמונים בגיל ההתבגרות השתלטו עליי - לא היה הגיון ! 37. מה הפחד הכי גדול שלך: לא למצוא זוגיות טובה 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: נמר שחור, בבטן התחתונה , קו תחתונים. 39. ספר מועדף: "למה גברים אוהבים ביציות "- מה לעשות אני לא קוראת הרבה מסתבר שאני גם לא מפנימה - סתומה כבר אמרנו?? 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: הכל , אנטומיה של גריי , עקרות בית נואשת , גיבורים נמלטים - הכל !!!! הטלוויזה היא חיי !! 42. כמה טיפים מהחיים: אם הייתי יודעת היה הרבה יותר טוב! 45. חום או קור: לא זה ולא זה! 46. מכתב דואר או אי מייל: אי מייל - התקמתי לשנות ה-2000 47. זמר אהוב : נראה לי שעדיין שומרת אמונים למייקל 48. זמרת אהובה: דנה אינטרנשיונל למרות שאפשר לרשום אותה גם בזמר!!! 49. להקות: אין 50. סרט מצוייר אהוב: שרק- נו ברור!! 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: בלונדינית, מלאת אמביציה , רוצה להתקדם , אוהבת , קנאית 52. אתה שונא אנשים ש..: אין להם טיפה של נימוס או הגיון מינימלי , שחשובים שהם על גג העולם והם שולטים , שחשובים שהם יותר טובים מכ אחד אחר ! 53. אתה שונא מקומות ש..:שונאים יהודים 54. אני אוהב/ת: את החלאה שלי ! 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: כגבר? אגיד ידידים שלי שאותם אוהבת כחברות ! 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: רגישות יתר 57. מה הכי מגעיל אותך: אדישים 58. מה את/ה הכי אוהב?: חיבה , אהבה , נחמדות כבוד כנות 59. משפטים שלך לסיכום: כל כך הרבה שאלות יצאת עייפה!!!!!!! השבק יודע עליי פחות!! 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? כל יום - רע לי ! 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? הרבה ! 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? מרקוס דסקוס , שוק קונרי , גט לי! 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? זוגיות 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? משפחה שלי - הכי חשובים לי 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? כל 4 שהנים בהאחרונות , הכי השפיע עליי זה הבילויים בשפיים כי שינו אותי ! 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? נשואה + 2, בעלת תואר בקרימינולוגיה! 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? אם אוהבים מספיק חזק אפשר להצליח בהכל ! ותודה לוויפר על השאלון. - כן תודה רבה באמת !!!

מעניין, שנון, מצחיק . נהניתי

תודה תודה

אוי איך שפעם היה הפורום

היה באמת כיף

אני רואה שאתה עוד שורד פה, תמיר...

חמודה איפה את ?

פתאום צצת משום מקום חחחח אני יכול לנחש שרובכם בתפוז?

השאלון שלי..

. השם שלי: עדן 2. כינוי\ם :ענבי 3. ארץ לידה:ישראל 5. איך היית רוצה להיקרא:שום שם. 6. תבלין מועדף: פפריקה 7. שתיה מועדפת:רק אחד? אני אוהבת ספריט, לימונדה ומיץ פטל. אבל אם אני צריכה לבחור אז מיץ פטל (לא לצחוק!- זה גם של מבוגרים, זה טעים..) 8. דאורדורנט/בושם שלי : חאלבין- ללא אלומנים- בנות בבקשה תימנעו משימוש באלומניום זה מגביר משמעותית את סרטן השד!(אני אכתובאת זה בפורום בהזדמנות) 9. שמפו וקונדישינר: אין לי העדפה מסוית השיער שלי נראה אותו דבר והאמת שהוא נראה אחלה. 10. האם שחית בעירום פעם:ואוו.. לא.. 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : כן מ-א-ו-ד אבל כמובן בלי לפגוע- רק אם הם מרשים! 12. צבע מועדף: סגול 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע:לא 14. חברים\ות הכי טובים\ות: הילוש ואלה מחכה כבר לחבר שיהיה החברה הכי טובה שלי! 15. כרית אחת או שתיים: אחת.. 16. חיות מחמד: לדעתי יש סתירה בין חיות לבין מחמד.. למרות שתמיד אני מרחמת על חתולי רחוב ונותנת להם לאכול.. 17. סרט מועדף: אוי זה כזה קיטשי- 50 דיטים ראשונים. 18.מוזיקה בכללית: ה-כ-ל ובעיקר פופ. 19. מכונית אידיאלית: שברולט. 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד:הי, בי, יהיה טוב, 21. אוכל מועדף\שנוא: מועדף- שוקלד שנוא- סלט מטבוחה 23. חבר\ה לעתיד: מתי?? 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: כן, אבל לא תמיד אני מרגישה ככה.. אני מניחה שיש לי חוסר בטחון מסוים כמעט כמו לרוב הנשים, לא? אבל בכללי- כן 25. היחסים עם ההורים : בסדר אבל בכנות- אם היתי יכולה לבחור היתי בוחרת אחר כי ה"בסדר" הזה הוא קשר מורכב ומסובך עם רגעים של אושר. 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: אין לי מושג.. 27. ממתק מועדף: שוקלד 28. נעליים מועדפות:נוחות אבל אני מתה גם נעלי עקב 29. שיר מועדף:we belong togther מריה קארי 30. אתר מועדף: באינטרנט- ynet אתר בארץ- בניאס 31. ספורט מועדף (לצפייה): התעמלות קרקע ואומנותית. 32. הספורט המועדף (למשחק): כדורגל- מתה על זה1 משחקת עם אח שלי, בן 29. 33. הרגע הכי משפיל בחייך:ברגע שהבנתי שמי שאני מאוהבת בו- לא מעונין בי באמת. 34. איזה חג אתה הכי אוהב: חנוכה בגלל הסופגניות.. 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: לידיד שלי 36. אוספים:נשאר מילדות אלבום של בולים 37. מה הפחד הכי גדול שלך: מה שקורה בארץ- לחשוב לאן זה הולך להידרדר.. 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: קצת מעל הישבן, בצד שמאל 39. ספר מועדף: שבעת המנעולים. 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: חברים 42. כמה טיפים מהחיים: כל דבר שקורה לך בחיים הוא התנסות ללמוד דבר חדש שלא ידעת קודם על עצמך או על אחרים. 45. חום או קור: קור 46. מכתב דואר או אי מייל: משתמשת באחותי, צריכה לעשות משלי 47. זמר אהוב : 48. זמרת אהובה: בסדר הזה מריה קארי, סלין דיון,שירי מימון 49. להקות: בית הבובות-מדהימים! 50. סרט מצוייר אהוב:אוף, שכחתי את השם.. משהו כמו מדסקר 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: חמודה,רגישה,עמוקה ונוטה למצבי רוח (בגלל הרגישות מה שכן יש לי טקט ואני לא מוציאה את זה על אחרים..),יפה אופס זה כבר 5.. 52. אתה שונא אנשים ש..: שיש בהם רוע 53. אתה שונא מקומות ש..: אני לא מרגישה נוח ושיית בהם. 54. אני אוהב/ת: אלוקים,חברי לעתיד 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: קשר נפשי עמוק וכן יש גם מתח מיני אלא אם אחד מהצדדים הומו/לסבית. 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: רגישות,לטוב ולרע.. 57. מה הכי מגעיל אותך: להכיר ולראות בן-אדם אחרי שאני יודעת שהוא בוגד.. 58. מה את/ה הכי אוהב?: כרגע בחיי לשמוע מוזיקה, כשיהיה לי מישהו יהיה לי דבר אחר לעשות.. 59. משפטים שלך לסיכום: אני לא כזו חשובה בשביל משפטי סיכום .. 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? אתמול, לא זוכרת.. 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? ואוו, מאיפה להתחיל?! לא יודעת מה הכי.. 62.מי הבן אדם הכי סקסי בעינייך? יועד- אדם יקר שאני מכירה הוא סקסי מכל הבחינות ויש בו את כל הדברים שבת היתה רוצה.. 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? אני, עצמי. 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? אמא שלי 65:מה המאורע שהכי השפיעה עד כה על החיים שלך? זה אישי מדי.. 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? עם משכורת טובה שתאפשר לי לבנות את בית חלומתי, זמרת-זה חלום שלי אבל אם לא אז משהו אחר שאני אוהבת וכן גם ילדים לגדל עם אהבת חיי, הלוואי שזה יתגשם 67:מה העיקרון הכי חזק שלך?אני בן אדם שמקשיב לאמת הפנימית שלו אני מעריכה את "העקרון" הזה מאוד... זהו,היה נחמד. שב ת שלום וסופשבוע נעים

האם שחית בעירום : ברור כולם שחו בעירום

באמבטיה חחח סתאם... את יודעת אם תיהיה לי בת אקרא לה עדן שם יפה

נעים להכיר... (שוב...)

[העתקתי והדבקתי, עניתי על השאלון הזה לפני שנה בערך.. ובטח שאין לי כוח נפשי לענות עליו שוב... מי שהחזיר בטח רוצה לדעת עליי קצת אז, החזרתי את התשובות שלי..] 1. השם שלי: !I can tell you, but after I must kill you 2. כינוי\ם : טאז.. זאפי... ועוד כאלו שירמזו על שמי, וחבל שאני יהרוג אתכם.. 3. ארץ לידה: ארץ הקודש (ישראל) 5. איך היית רוצה להיקרא: בשם שלי.. [רק חבל שאתם לא יודעים אותו!! ) 6. תבלין מועדף: קנביס, זה סוג של תבלין ?! 7. שתיה מועדפת: גולדסטאר חצי, תודה. 8. דאורדורנט/בושם שלי : הבושם שלי, זה 212 כחול.. אממ.. ולפעמים גם דולצ'ה גוואנה.. 9. שמפו וקונדישינר: שמפו הד-אנד שלודרס בריח לימון (כי זה חוסך, זה גם לראש וגם לכתפיים!!) וקונדישנר... נראה לכם שאני משתמש בקונדישנר?! 10. האם שחית בעירום פעם: כן.. גם קיימתי יחסי-מין באחד המעיינות בארץ ובים, אבל סתם שתדעו שזו מצווה לתבול (ערום כביום היוולדך) במעיינות. 11. האם אתה נהנה לצחוק על אנשים : לפעמים... אין מה לעשות, העולם מצחיק אז צוחקים.. 12. צבע מועדף: אמממ... נראה לי שכחול (כהה) 13. האם נמצאת אשם באיזה שהוא פשע: מהירות ?! 14. חברים\ות הכי טובים\ות: יש תודה.. 15. כרית אחת או שתיים: אחת, השניה לאורחת.. 16. חיות מחמד: כלב, למרות שכרגע אין לי... 17. סרט מועדף: כחול, סתם.. סתם.. מועדון-קרב ->צריך לראות מספר פעמים!! 18.מוזיקה בכללית: רוק [מספיק כללי?!] 19. מכונית אידיאלית: א ו פ נ ו ע !!!! 20. משפטים או מילים שאתה מרבה להגיד: יש הרבה מזתומרת?! אין לבנאדם משפטים קבועים שהוא אומר.. אבל, אם אתם מתעקשים, אז: "אחי...." 21. אוכל מועדף\שנוא: מועדף - ספגטי (עם רוטב אדום עדיף..) ואני לא ממש שונא אוכל.. אבל זה לא אומר שאני אוכל בהגזמה.. 23. חבר\ה לעתיד: בר רפאלי או שבעצם ההיא מהמורדים (והפרסומת של כייף.. -אני אפילו אלמד ספרדית בשבילה...) 24. האם את/ה מחשיב את עצמך סקסי: אני זכר משובח! , רק בנות הן יכולות להיות סקסיות. 25. היחסים עם ההורים : בסדר 26. העיר\ארץ שבה היית רוצה לחיות: ארץ הקודש, מה זותומרת?! 27. ממתק מועדף: דוריטוס (חמוץ-חריף), פרינגלס ירוק וקצפת במקומות מסוימים... 28. נעליים מועדפות: כאלו שהולכים איתן... 29. שיר מועדף: יש מלאא שירים זה לא פייר לבחור רק אחד, אבל במקרה הזה, זה starway to heaven-led zepplin 30. אתר מועדף: וואלה 31. ספורט מועדף (לצפייה): כדורגל ולפעמים אקסטרימים למינהים, וריצת 100 מטר! 32. הספורט המועדף (למשחק): כדורגל ולפעמים משחק הנקרא "מקדים".. 33. הרגע הכי משפיל בחייך: אויי... אממ... זה דיי משפיל.. הלכתי ולא הסתכלתי קדימה, ונכנסתי עם הראש בשלט שהיה במקום.. כמובן שזה כאב, והצחיק את מי שהיה בסביבה.. 34. איזה חג אתה הכי אוהב: בבית-ספר זה היה פסח, כי היה חופש גדול.. עכשיו זה עדיין ניתן לשינויי.. 35. אם היית לסבית\הומו למי היית עושה טובה: 36. אוספים: דיסקים.. לא יודע אם יש עוד.. 37. מה הפחד הכי גדול שלך: אין שום פחד. באמת. 38:אם הייית עושה קעקוע בגוף אז איזה ואיפה: אם הייתי עושה, זה רק משהו משמעותי ממש שיוכל להיות חרוט עלי לנצח, עדיין לא מצאתי שום דבר, לכן אני גם לא עשיתי שום קעקוע, ואם אני יעשה, זה יהיה בגב, על הכתף אני חושב.. אבל, בנות, תעשו בגב, מעל הטוסיק... 39. ספר מועדף: מלך החומוס ומלכת האמבטיה ! 41. סדרת טלוויזיה מועדפת: איש משפחה (זאת סדרת טלוויזיה מצויירת שלא נראה לי שהיא משודרת בארץ..) 42. כמה טיפים מהחיים: פטגם סיני עתיק אומר: "כשאין לך מה להגיד, תומאר פטגם סיני עתיק.." 45. חום או קור: חום, אבל בלי לחות.. 46. מכתב דואר או אי מייל: מכתב בדואר! קצת שמרנות אף פעם לא הזיקה 47. זמר אהוב : בוב דילן 48. זמרת אהובה: אלאניס מוריסט 49. להקות: רד הוט צ'ילי פפרס, גאנס אנד רוזס, פינק-פלוייד, נירוונה, בלינק 182, גרין-דיי, סיסטם אוף א-דאון, הווראסנס, היהודים, משינה, שוטי הנבואה, הדג-נחש, כנסיית השכל, וכמובן לד-זפלין.. ועוד מלא טובים אחרים שלא עלו לי בראש כרגע.. 50. סרט מצוייר אהוב: סימפסון (סדרת טלוויזיה) סרט, זה מפלצות בע"מ 51. תאר את עצמך ב-4 מילים: (1)אי (2)אפשר (3)בארבע (4)מילים! 52. אתה שונא אנשים ש..: שואלים יותר מידי שאלות בפורום באינטרנט.. 53. אתה שונא מקומות ש..:יש בהם הרבה בני-דודים.. 54. אני אוהב/ת: "את השבת..." 55. מיהו\י האהבה האפלטונית שלך: קודם-כל שתהיה יפה וסקסית, ודבר שני, שתאהב לטייל, לראות איתי סרטים, לצאת, לצחוק.. לעשות אהבה (והרבה..) 56:מה התכונה שאתה הכי אוהב/שונא אצלך: חכם (בשניהם!) 57. מה הכי מגעיל אותך: אנשים שלא מתקלחים 58. מה את/ה הכי אוהב?: את המין השני... 59. משפטים שלך לסיכום: הצטיירתי כאן ממש חרמן, אז זה לא כלכך נכון.. פשוט זה מה שעלה לי בראש.. בעצם לא איכפת לי כל-כך איך הצטיירתי לכם.. אתם לא מכירים אותי! 60.מתי הפעם האחרונה שבכית ולמה? לא רוצה להגיד. 61.מה הדבר שהכי "עושה לך את זה"? שמלקקים לי באוזן ובצוואר וב... 62.מי הבת אדם הכי סקסית בעינייך? ההיא מהמורדים והפרסומת לכייף.. 63.מה הדבר שמונע בעדך להיות מאושרת? [אם הייתם שואלים.. הייתי עונה] מי שלא הבין זה מוסח בלשון נקבה.. 64. מי הבן אדם שהכי משפיע עליך ולמה? אני על עצמי.. כי ככה זה בחיים, כל מה שתעשה, ישפיע עלייך, לטובה ולרעה.. 65:מה המאורע שהכי השפיע עד כה על החיים שלך? נולדתי 66:באיזה מצב היית רוצה להיות בעוד 10 שנים? עם הרבה כסף, תואר (או אפילו 2...) כבר גמור, ומלאא כוסיות שמסתובבות בדירה שלי ערומות.. 67:מה העיקרון הכי חזק שלך? להאמין במי שאני. שתהיה לכולכם קריאה מהנה, אני הולך לשחרר את הידיים מכל מה שכתבתי פה, כמובן שזה אחרי שאני אקיא..

חמודה איפה את ?

פתאום צצת משום מקום חחחח אני יכול לנחש שרובכם בתפוז?

קיבלתי הודעה מ-kitkaton

הייתי קצת בתפוז עד ששכחתי מה הססמא שלי אז הגישה נחסמה לי :) אין לי מושג מה קורה עם כולם. חוץ מחלק שאני בקשר רופף איתם.. אבל אני רואה שכלום לא השתנה פה. נשאר קצת זבל... :) מה קורה איתך? שנים.....
עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר