שאלה קצת מטומטמת...

מישהי נכנסה אלינו לסופר היום והתלוננה שהבן שלה מפונק כי הוא לא מוכן לאכול מקוטג' פתוח-ז"א שמישהו אחר אכל לפניו.אז אמרתי לה שגם אני ככה.אין לי בעיה לאכול ממשהו אחר-אבל מקוטג' פתוח אני לא יכולה לאכול.ועמד שם עוד מישהו שגם הוא אמר את אותו הדבר.אז השאלה היא האם גם אצלכם זה ככה או שזו איזה דפיקות מסויימת בקרית אתא רבתי?

לין

אני מאמין שכן! בכל מה שקשור לקריות יש שם איזה דפיקות מסויימת שגורמת לכם לחשוב שטויות..(דוגמאת חן ) אני מציע לכם להרגע קצת ..זה מתי שהוא יעבור לכם ואתם תחזרו להיות רגילים ... ועכשיו ברצינות ...זה לפי דעתי סה"כ עיניין של הרגל ..לא יותר מזה ... יום נעים

שי זה מהכימיקלים באוויר

קוטג',, הוא בסדר רק משטראוס[סליחה לא התכווני לפרסם פשוט המוצרים שלהם יותר טעימים] ות'אמת גם אני אוהב סגור...

לי דווקא אין בעיה עם קוטג' פתוח...

אבל יש לי בעיה עם בחורים מאשדוד...

חן לא יפה מצידך...

מה יש לך נגד שירלי????

איזה קטע..גם לי יש בעיה עם בחורים מאשדוד

אבל רק כאלו שקוראים להם שי..

שי זה מהכימיקלים באוויר

קוטג',, הוא בסדר רק משטראוס[סליחה לא התכווני לפרסם פשוט המוצרים שלהם יותר טעימים] ות'אמת גם אני אוהב סגור...

תמיר אני רוצה להבין...

מה גם אתה נגדי???? לא מספיק לי את חן ולינדה ???.

הכוונה הייתה כימיקלים מאזור התעשיה בחיפה ליד הקריות

אZ אתה לא נגדי..??

יששש צדיק אחד בסדום...חחחחחח

חן לא יפה מצידך...

מה יש לך נגד שירלי????

דבר ראשון- אמרתי "בחורים"

וכל עוד לא יוכח לי אחרת שירלי היא בחורה. ודבר שני- היא נטשה אותנו אז לא אכפת לי לתקוף אותה קצת...

שאלה קצת מטומטמת...

מישהי נכנסה אלינו לסופר היום והתלוננה שהבן שלה מפונק כי הוא לא מוכן לאכול מקוטג' פתוח-ז"א שמישהו אחר אכל לפניו.אז אמרתי לה שגם אני ככה.אין לי בעיה לאכול ממשהו אחר-אבל מקוטג' פתוח אני לא יכולה לאכול.ועמד שם עוד מישהו שגם הוא אמר את אותו הדבר.אז השאלה היא האם גם אצלכם זה ככה או שזו איזה דפיקות מסויימת בקרית אתא רבתי?

אצל חבר שלי זה ככה....

ולמען האמת, לא ממש הבנתי מה הקטע. אבל היום,במקרה ממש,הוצאתי קופסא פתוחה,ואכן, הוא לא נראה כתמול שלשום .

שיוו

גם אצלנו בחדרה יש אותה בעיה. אולי צריך להציע להם לעשות קופסאות ביס. כאלה שנגמרות מיד ואז פותחים חדשה?

חחחח יודעים מה נראה לי

לי נראה שפשוט תנובה "דופקת" את הצפונים ..נותנת להם קוטג לא עמיד...חחחח את כל השאריות של הדרום אורזים מחדש..ושולחים לצפון יאלה בתאבון חחח

אZ אתה לא נגדי..??

יששש צדיק אחד בסדום...חחחחחח

שי,אחרי שיחה ארוכה לתוך הלילה עם תמיר

הוא עבר לצד של הטובים אין יותר צדיקים בסדום...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר