מה לעשות ?!?!?!?

מה לעשות ?!?!?!?

אני בן 22 ומשוחרר כבר כמה חודשים מהצבא אני נראה בן-אדם ממוצע ואולי אף יותר (גבוה ושרירי) אבל אין לי ניסיון עם בנות בכלל, ואם אתם שואלים למה אז בגלל היותי ביישן חרוני אני לא רק ביישן אני גם חסר ביטחון מוחלט, בן-אדם סגור מאוד וכו. במהלך שירותי הצבאי התחילו איתי מספר בנות את כולם דחיתי על הסף רק אם האחרונה שבהן הגענו למצב של מספר שיחות טלפון (אני יודע זה כלום). אחרי הצבא החלטתי שפעם הבא שאני מגיע למצב כזה אני חייב להתעשת ולעשות משהו אחרת אני הולך לבלות את כל חיי בתור אדם בודד מאוד, תראו כמה המצב שלי לא מאיר פנים כי אני אפילו לא מדבר על יוזמה מצידי להתחיל משהו... על כל פנים אחרי כמעט חצי שנה סוף סוף זה קורה, לפני יומיים נודע לי מחבר ואחותה של אותה אחד שאני ממש מוצא חן בעיניה, לתדהמתי הרבה היא אחת היפות שאני מכיר היא כל כך יפה ונחמדה שבכלל לא העלתי על דעתי אפשרות כזאת, אכשיו שאני מסתכל אחורה זה נראה לי די ברור שהיא מחבבת אותי ושאני פשוט הייתי ממש אהבל גדול שלא שמתי לב, אכשיו כבר אמרתי לחבר המשותף ולאחותה שאני הולך להזמין אותה ואפילו אין בי פחד מפני זה גם עם תסרב (שלא נראה לי כל-כך סביר) הפחד שלי זה שהיא תתעכזב ממני זה עלול לשבור אותי כליל. מצד אחד אני מרגיש שאני חייב לעשות את זה ומצד שני אני מרגיש שאין בי מספיק בשביל לרצות אותה. עוד דבר שגורם לי להתמעמע זה העובדה שהיא לא סטאם מישהי בשבילי, היא הבת של הבוס שלי, שהבוס מאוד אוהב ומבסוט ממני... גם על המבט והחיוך המקסים שלה היום הבנתי שכנראה שהיא יודעת שאני הולך להזמין אותה, אני רוצה לעשות את זה מחר ואני בטח לא ישן הרבה הלילה. אבקש את עזרתכם, פשוט תגידו את מה שאתם חושבים ואם יש בידכם איזו שהיא דרך לחזק את נפשי כרגע אנא עשו זאת, גם עם אפשר לקבל טיפים לדייט ראשון זה מבורך (עוד לא היה לי אף-פעם דייט ראשון).

ת'שמע!

אתה חייב לקחת את עצמך בידיים, כי כמו שאמרת- אתה תישאר לבד אם תמשיך לתת לביישנות להשתלט עליך!!! אתה חייב לאזור אומץ וליזום שיחות, שלא לדבר על פגישות... אני שמחה לשמוע שאכן החלטת להזמין את אותה בחורה- כל הכבוד! אבל גם אם לא ייצא מזה משהו גדול- אתה חייב להתנסות גם פעמים נוספות בפגישות ובקשרים אם אתה רוצה קשר רציני. קח את הבחורה, שב איתה איפשהו, תנסה להיות פתוח, תדבר, תפתח שיחה, אני בטוחה שהיא תגיב ותזרום. נצל את העובדה שהיא מחבבת אותך כבר- זה יתרון, כך שלא כל כך משנה על מה תדברו (העיקר שלא תדבר שטויות), אתה לא צריך לחשוב יותר מדיי מה להגיד כדי שתמצא חן בעיניה... הכי חשוב- תהיי אתה אבל גם בנסיון להתגבר על הביישנות שלך, כי זו ביישנות שלא מובילה ולא נותנת להתקדם לשום מקום... שיהיה בהצלחה!

זה אולי קטנוני מצדי...

אבל אני פשוט נחרדתי מכמות "שגיעוט הקטיו" שלך, בנאדם. "חרוני" צ"ל כרוני "אכשיו" צ"ל עכשיו "גם עם תסרב" צ"ל גם אם תסרב "תתעכזב" צ"ל תתאכזב "להתמעמע" צ"ל להתמהמה "סטאם" צ"ל סתם

אני מסכימה

דבר ראשון- אם התחילו איתך בחורות אז כנראה שיש בך משהו שרק אתה לא רואה... תחשוב על זה. דבר שני- תצא איתה, תהיה אתה (כי אתה כבר יודע שהיא מחבבת אותך וזה מצוין). זה בסה"כ דייט ראשון, מגששים קצת, זורמים ויהיה בסדר. וגם אם לא- תסתכל על כל העניין כעל תרגול בשבילך, צבירת ניסיון בדייטים. הכי חשוב זה לא להלחץ. באמת שאין ממה (ואני לא אומרת את זה בתור מישהי עם ניסיון גדול בדייטים. כי אין לי...). שיהיה בהצלחה!

זה אולי קטנוני מצדי...

אבל אני פשוט נחרדתי מכמות "שגיעוט הקטיו" שלך, בנאדם. "חרוני" צ"ל כרוני "אכשיו" צ"ל עכשיו "גם עם תסרב" צ"ל גם אם תסרב "תתעכזב" צ"ל תתאכזב "להתמעמע" צ"ל להתמהמה "סטאם" צ"ל סתם

חחח גם אני בדיוק חשבתי רק על זה,טוב לא רק...[על השגיאות כתיב]

הערה לא במקום בכלל

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר