אשמח לקבל תשובה כנה בנושא מכל מי שחושב/ת שמבין/ה בנושא....

אוקיי אז העיניין הוא כזה.... אני לא ישעמם אותכם עם כל הפרטים אז אני רק יגיד את מה שחשוב לפני חצי שנה פגשתי את הבחורה שאני יודע בוודאות שהיא תלווה אותי כל החיים וההרגשה הזאת הדדית ואני לא איזה ילד קטן שמאוהב בפעם הראשונה בחיים שלו סך הכל אני בחור בן 22 עם טיפה ניסיון כמו גם החברה שלי.. בכל אופן לפני כמה ימים במהלך "אקט מיני" סוער ושיכרון חושים לפתע נפלט לחברה שלי את שמו של אחד הידידים שלה אותי זה הכניס קצת לשוק וקיבלתי את זה דיי קשה בהתחלה אבל החברה שיש בינינו אמון מלא וקשר יוצא דופן ניסתה להסביר את זה כטעות והיא נשבעה שהיא לא חשבה עליו, היא לא חשבה על אף אחד ובמצב תת הכרתי פשוט קפץ השם שלו לראש שלה אולי בגלל שאפילו היינו אצלו באותו הערב וזאת באמת היתה טעות תמימה ואני היחיד שיש לה בראש..... עכשיו אני יודע שהסיפור קצת באויר אבל אני מאוד הייתי רוצה חיזוקים בנושא ודעה של בחורות שונות מנקודת מבט חיצונית.... תודה מראש...

גם לי זה קרה פעם

כשהייתי פעם עם מישהו, בטעות קראתי לו באמצע ה... בשם של החבר שלי לשעבר שאיתו אני כמעט ולא בקשר. למה? - אין לי מושג, זה פשוט ניפלט, וזה לאו דווקא אומר משהו

תגובה לתגובה

במקרה שלך יש לזה הסבר או סיבה וזה בדיוק מה שחסר לי....לך היה חבר, בטח גם הרבה זמן ולפעמים הרגלים נשארים ודבר כזה יכול לקרות אולי באמת בגלל כוחו של הרגל אבל במקרה שלי לחברה אף פעם לא היה קשר רציני רק דברים מזדמנים ולועמת זאת אני עזבתי את חברה לשעבר שלי שהייתי איתה שנתיים וחצי בשבילה לכן אני אומר שהלוואי וזה היה המצב גם אצלי פשוט משהו פה חסר... תודה על היחס בכל אופן

אוקיי אז העיניין הוא כזה.... אני לא ישעמם אותכם עם כל הפרטים אז אני רק יגיד את מה שחשוב לפני חצי שנה פגשתי את הבחורה שאני יודע בוודאות שהיא תלווה אותי כל החיים וההרגשה הזאת הדדית ואני לא איזה ילד קטן שמאוהב בפעם הראשונה בחיים שלו סך הכל אני בחור בן 22 עם טיפה ניסיון כמו גם החברה שלי.. בכל אופן לפני כמה ימים במהלך "אקט מיני" סוער ושיכרון חושים לפתע נפלט לחברה שלי את שמו של אחד הידידים שלה אותי זה הכניס קצת לשוק וקיבלתי את זה דיי קשה בהתחלה אבל החברה שיש בינינו אמון מלא וקשר יוצא דופן ניסתה להסביר את זה כטעות והיא נשבעה שהיא לא חשבה עליו, היא לא חשבה על אף אחד ובמצב תת הכרתי פשוט קפץ השם שלו לראש שלה אולי בגלל שאפילו היינו אצלו באותו הערב וזאת באמת היתה טעות תמימה ואני היחיד שיש לה בראש..... עכשיו אני יודע שהסיפור קצת באויר אבל אני מאוד הייתי רוצה חיזוקים בנושא ודעה של בחורות שונות מנקודת מבט חיצונית.... תודה מראש...

נראה כאילו זו...

פליטה פרוידנית... (תרתי משמע), מעניין מה פסיכולוגיים היו אומרים על זה בכל מקרה, לדעתי לא צריך לעשות מכל זה סיפור גדול [מקסימום תעשו אורגיה עם תימניה ;) ]

אני לא חושבת...

שיש לך מה לדאוג. אולי פעם היא רצתה שיהיה לה משהו עם אותו ידיד? זה לא אומר כלום. אני חושבת שאתה צריך לסמוך עליה, ואם בכל זאת זה מחשיד אותך- תשים לב כיצד היא מתייחסת אליו, ואל תמהר להסיק מסקנות.

תגובה לתגובה

במקרה שלך יש לזה הסבר או סיבה וזה בדיוק מה שחסר לי....לך היה חבר, בטח גם הרבה זמן ולפעמים הרגלים נשארים ודבר כזה יכול לקרות אולי באמת בגלל כוחו של הרגל אבל במקרה שלי לחברה אף פעם לא היה קשר רציני רק דברים מזדמנים ולועמת זאת אני עזבתי את חברה לשעבר שלי שהייתי איתה שנתיים וחצי בשבילה לכן אני אומר שהלוואי וזה היה המצב גם אצלי פשוט משהו פה חסר... תודה על היחס בכל אופן

אל תפסול ואל תקבל כמובן מאליו

שליש מהנשואים מתגרשים.תמיד טוב להזהר ולבדוק צא איתה לפחות שנתיים אחרי זה תהיה הרבה יותר חכם.בניגוד לכתוב בפורום נכבד זה מוזר בעיני שהיו לה הרבה קשרים מזדמנים.מה היא תחנת רכבת.תזהר ותבדוק.תזהר ותבדוק. אף פעם אל תפסול מראש.

לדעתי

פשוט תגיד תודה שהיא מספיק מתלהבת כדי שיפלטו לה דברים באמצע הסקס ואל תחפור בדברים מיותרים. אם תשמע אותה צועקת את השם שלו כשאתה לא בחדר - זה הזמן להתחיל לחשוש.

חייבת להגיב !!!!

תקשיב האמת אם היו עושים לי את זה הייתי נכנסת לסרטים וגורמת לבחור להצטער על כך כל ימי חיו אבל לפני כמה זמן זה קרה לי וכשהייתי עם החלאה שלי שבו אני מאוהבת נפלט לי שם של ידיד שלי (במקרה גם שמו של האקס) וזה ממש היה בלי לחשוב ובלי כוונות וזה רק בגלל שדיברתי איתו באותו היום והוא היה לי בתת מודע ... אני כמובןרציתי לבלוע את עצמי ולא דיברתי עם החלאה כמה דקות מרוב בושה רציתי למות !!!! אבל אני נשבעת בכל היקר לי שממש לא הייתה לי כוונות וזה ממש נפלט בטעות!! והייתי רוצה שיסלח לי אם היה כועס( אבל לא מזיז לו הרבה) אז אולי זה באמת הייתה פליטה שלא יקרה שוב !! אל תיכנס לסרטים!!

תגובה לתגובה

תראה

זו בעצם בעיה של שניכם. אתה טוען שעזבת בשבילה חברות של שנתיים וחצי. לכן אתה עכשיו בוחן בקפדנות את הקשר. מצד שני לה היו הרבה מזדמנים וידידים, ולכן היא יותר קלילה ויתכן שעדיין לא הפנימה את העניין שעכשיו יש מישהו קבוע. הספקות שלך במקום. תצטרך לבחון אם באמת עובר עליה שינוי והיא מבינה ומקבלת שהמצב שונה עכשיו מהמצבים שהכירה.

פעם הבאה

שים לה משהו על הפה..

זה קצת פוגע באגו,אין מה לעשות

אבל מערכת יחסים חייבת להיבנות על אמון. כדאי לחשוב מה היה קורה לו המצב היה הפוך.היית רוצה שהיא "תחליק את זה",במידה וזה היה נפלט לך במקרה. תמשיכו לאהוב, וזה מה שחשוב.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר