כתבה בmsn

כתבה בmsn

קיראו כתבה הקוראת לרווקות לחפש סטוצים.לעשות חיים משוגעים ולגוון.בעקבות זאת כתבתי הודעה שאם לגוון למה לא עד הסוף.יש עובדי שטחים.יש עובדים זרים.סינים פיליפינים רומנים וכושים מגאנה.ואם כבר לחגוג למה בחינם--כל אחד שיתרום קצת מה יש הם לא נהנים מהחגיגה?.הודעה זאת צונזרה בmsn נראה שרק הודעות שמתאימות לרוח ההנהלה עולות שם לאויר.כמי שמשכיר דירות סטודיו נתקלתי בתופעות כאלה ולזה מובילה המתירנות הסטוצים והחגיגות.הודעה זאת תופץ בפורומים שאינם בmsn נראה אם יצליחו לסתום לי את הפה.

וואלה

לא הבנתי מה אתה רוצה להגיד.. מה רע בסטוצים? מה הקשר בין סטוצים ומהגרים? ולמה -אני- צריך לשלם על משהו?! אולי יש סתימת פיות, אבל אולי גם יש להתאים את התגובה לפורום המיועד.

כדאי לך לקרוא את

הכתבה "רגע לפני החתונה" בmsn ואז תבין למה התכוונתי.להציע לרווקות צעירות לחפש סטוצים ולגוון יכול להוביל למה שכתבתי כאן.מאחר ותקפתי בmsn את הכתבה צינזרו אותי.מענין שבפורום 20 פלוס בmsn לא צינזרו אותי כנראה הנהלה אחרת.

כמי שמשכיר דירות סטודיו

נפגשתי עם נערות שגרות עם עובדים זרים. עם עובדי שטחים וכל שכתבתי לקוח מהחיים.ההתדרדרות מתחילה עם סטוצים כאשר סטוץ להבנתי הינו קיום יחסי מין למשך לילה או שניים ללא כל כוונה מראש שזה יהיה יותר מזה.סטוצים מובילים לכל מה שכתבתי.

איש, תשקיע קצת ותפנק אותי

תשלח לינק.. סטוץ הוא מפגש מיני בהסכמת שני הצדדים שנפגשים לצורך סקס בלבד, יכול לקחת 5 דק' (מה לעשות, יש גם כאלה), שעה (רק משחק מקדים) והמשקיענים נשארים לכול הלילה! יכול להיות שבגלל שהמוח שלי ספג היום הרבה שטויות עוד לא הצלחתי להבין את הקשר בין סטוץ, דירה להשכיר, ומהגרים.. אתה אולי עושה פה איזה קישור להתחלה של זנות.. סטוץ זה לא זנות.

נכון --אבל הדרך להתדרדרות

לא רחוקה.זה מתחיל בסטוץ פה סטוץ שם אחר כך אורגיות. אחר כך כל השאר. אתה כגבר לא נפגע מכך אצל נשים זה יותר מסובך.אחרי הסטוץ השלישי או הרביעי מתחילים השמועות.מיום ליום זה יותר גרוע וההתדרדרות מהירה.

עד כאן!

קודם הטפת נגד סטוצים, עכשיו אתה גם לוקח לי את האורגיות?!?!? עכשיו אני מבין למה צינזרו אותך! :)))) האדם הוא יצור חופשי ורציונלי תן לכול אחד לבחור מה שמתאים לו. (ותחת זה לא נכללת שום עבירה על החוק ו/או ניצול)

אתה צודק---הכל מותר

יפה, אחד הצלחתי

עכשיו אתה רק צריך לעבור בכול הפורומים שיש באינטרנט ולהפיץ את המסר החדש: "סטוץ בלי מיצמוץ, אורגיה עם תימניה!"

נכון --אבל הדרך להתדרדרות

לא רחוקה.זה מתחיל בסטוץ פה סטוץ שם אחר כך אורגיות. אחר כך כל השאר. אתה כגבר לא נפגע מכך אצל נשים זה יותר מסובך.אחרי הסטוץ השלישי או הרביעי מתחילים השמועות.מיום ליום זה יותר גרוע וההתדרדרות מהירה.

ומה תגיד על ...

אנשים שהתנסו באורגיות עוד לפני שבכלל נכנסו לסטוץ? התדרדרות? לא רואה שום דבר רע מבחינה מוסרית, לא בסטוץ ולא באורגיות. בסה"כ דרך נוספת להנאה מינית, שלא אמורה לפגוע באף אחד.

יפה, אחד הצלחתי

עכשיו אתה רק צריך לעבור בכול הפורומים שיש באינטרנט ולהפיץ את המסר החדש: "סטוץ בלי מיצמוץ, אורגיה עם תימניה!"

חחחח......

אין , אין עליך. שתהיה בריא, הרסת אותי מצחוק כרגע..

ומה תגיד על ...

אנשים שהתנסו באורגיות עוד לפני שבכלל נכנסו לסטוץ? התדרדרות? לא רואה שום דבר רע מבחינה מוסרית, לא בסטוץ ולא באורגיות. בסה"כ דרך נוספת להנאה מינית, שלא אמורה לפגוע באף אחד.

הכל מותר זה נכון---אבל ככה גם היה בסדום ועמורה

אז בעצם השאלה היא מי יהפוך לנציב המלח הפעם ?!

מישהו מתנדב להיות שפן הניסיונות ?? בעצם, אולי שפנפנה ?! שפנפנת פלייבוי...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
20 פלוס
בחר
בחר