תנו לי רעיון.....

תנו לי רעיון.....

עוד 10 ימים יש לי יומולדת 15..... אבל אין לי מושג איך לחגוג אותו..... וחוץ מזה אני רוצה להתחיל לעשן... כדאי לי?

לא משנה מה תעשה על תעשןן !!

זה ידפוק לך את החיים מכל זווית שתבחר להסתכל בה. אין בזה שום דבר טוב. תיהיה חכם ..

רוצה לדעת תכל'ס

אוקיי דבר ראשון תעשי מה בראש שלך אבל אלה החיים שלך... אני יביא לך דוגמא עליי אני מעשנת כבר 3 שנים אומנם אני לא בגילך אבל בכל זאת... סיגריות זה שיעולים וכשאת מצוננת קשה לך לצאת מהצינון כי יש לך ברונכית=ליחה ואנטיביוטיקה וזה לא יוצא... ואחרי זה את כל הזמן משתעלת... קיצר אני מתה להפסיק כי הרופא אמר לי אם את לא הולכת להפסיק אז הריאות שלך לא יסבלו את זה ותיהיה "קריסה במערכת" וגם כי זה ממש לא בריא ואיכסה ומלא כסף.... עצה....? צאי מזה כל עוד לא מאוחר מדי...

לא לא ולא....

אם לא התחלת לעשן עד היום אז מה הלחץ???? מתחילים לעשן ואי אפשר להפסיק שגם עכשיו החוק הזה יצא... איך תקני סגריות בדיוק??? בכל העולם הנורמלי מפסיקים לעשן ואת רוצה להתחיל???? לא כדי...

את רוצה להתחיל לעשן לכבוד היומולדת שלך...? עצוב

אני אישית לא רואה בעישון שום דבר טוב... זה רע מכל הבחינות. כל מה שזה זה פוזה של אנשים שאין להם במה להשוויץ אז הם מנסים להיות מאגניבים בזה שהם מעשנים. מה שבעצם יוצא להם מזה זה שהם הורסים לעצמם ת'בריאות. אני מציעה לך להיפגש עם חברות וחברים שלך ולהנות... תזמיני אותם אליך ותראו סרט או שתצאו לאנשהו.. זה יהיה הכי טוב וככה הכי תהני לדעתי :)

כן, כדאי !

זה יעלה לך מלא כסף, ידפוק לך את הגדילה, ידפוק לך ת'שיניים, יוריד לך את הכושר, יעלה את הסיכויים שלך לחלות במחלות לב וראות וסרטן כמובן... אבל לפחות תראי מ'גניבה כשתסתובבי בבית ספר עם סיגריה נובלס מסריחה ביד... בחירה שלך.

דיי עצוב לשאול אנשים אם כדאי לך...

את רוצה לעשן- תתחילי, זה שזה מזיק לבריאות לא יזיז לך אם את באמת תרצי לעשן. לא רוצה לעשן- אל תעשני. תעשי מה שאת רוצה לא מה שאנשים ימליצו לך ויחדשו לך (ובינינו כמה כבר אפשר לחדש) על כמה שזה הורס. לי אישית אין בעיה עם אנשים שמעשנים לידי ואני מעשנת פאסיבית לגמרי אבל לעשן "לא עושה לי את זה" (ובעצם מה זה אמור לעשות..)

כן, כדאי !

זה יעלה לך מלא כסף, ידפוק לך את הגדילה, ידפוק לך ת'שיניים, יוריד לך את הכושר, יעלה את הסיכויים שלך לחלות במחלות לב וראות וסרטן כמובן... אבל לפחות תראי מ'גניבה כשתסתובבי בבית ספר עם סיגריה נובלס מסריחה ביד... בחירה שלך.

תכלס?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר