לכל הבנות הלא בתולות שניסו לעזור לי...

חמודות שלי אני לא יודעת ממה הגוף שלכן עשוי אבל אתמול ניסיתי ,יותר נכון אני וחבר שלי ניסינו לשכב סוף סוף,אבל זה ממש ממש כאב משהו רצח ולא יכולתי להמשיך!!!איזה עצבים זה אלוהים!עד שסוף סוף אני הייתי מוכנה אז זה היה צריך להתבטל בגלל כאבי תופת.....

מה עד כדי כך כאב לך?

חמודה...

תביני שאת לא יכולה לצפות שמישהי תמליץ לך על כל מיני דברים וזה באמת יעבוד... הגוף שלך הוא ייחודי ואצל כל אחת זה אחרת.. אני זוכרת שלי נתנו טיפים (אז כשהיינו צעירים ובתוליים) וזה לא עזר בכלל.. כי הגוף שלי הוא אינדיבידואלי וגם שלך... וכן זה כאב לי ממש וזה היה נוראי מבחינתי וכבר חשבתי שיותר בחיים אף אחד לא יתקרב לשם ... אבל פשוט את צריכה לתת לעצמך זמן .. ונסי שוב..ותראי שבפעם הבאה זה יהיה קל יותר ואת תיהי משוחררת יותר. וכמה שתנסי שוב ושוב את תראי שזה כבר לא כואב יותר.. אולי בפעם הבאה שתנסי כן תרגשי משהו מוזר אבל לא כאב.. כנראה.. שיהיה בהצלחה!

מה עד כדי כך כאב לך?

תגידי, הכינוי שלך... יש מאחוריו משמעות ? את מתאגרפת ?

תשובה לשאלתך... + תמונה

כן מאחורי הכינוי שלי יש משמעות רבה בעייני וזה הדבר הכי מתוק וחמוד שיכול להיות... הכלבה שלי... מסוג boxer.... אני כל כך אוהבת אותה שחשבתי שכדי לקרוא לעצמי על שמה.. והרבה שואלים אותי על זה... אים אני מתאגרפת או אם זה קשור איך שהוא לתחתונים... אז.... כלבה... ונכון שהכלבה שלי חמודה?

זה לפני כמה חודשים שהיא הייתה יותר קטנה... נכון מאמי?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר