"בוקר טוב עולם, יש ברבורים באגם ... "

וואי, שנים - ממש שנים! התגעגעתי לכולם! (לאלה שאני מכיר כמובן, ואלה שלא- אני משה נעים מאוד!) אלה ---> נו מתי הכושר קרבי שלך יבוא לביטוי? (בעברית פשוטה- מתי את מתגייסת? ) אפרת -> מזל"ט על ההצטרפות לשרשרת המנהלים של הקהילה. לא דפדפתי בפורום בכלל, לא ראיתי מי עוד פה - אז מי עוד פה שאני מכיר ??? הא אורצי! כמובן איך שכחתי... :) ספרו לי מה חדש, מה קורה, מה הולך. אוהב תמיד משה או cupid

מה המצב?:)

תודה רבה:)

מה קורה איתך? כמה זמן לסוף?

אהלן אהלן...

זוכר אותי? aileen ... או פיצקלה .. הייתי כאן בכינויים כל מיני.. מה שלומך?? אם את לא זוכר אז לא נורא יעבור לך ;) אלה התגייסה כבר.. ואני... באפריל .. מה אצלך? איך הצבא? כמה זמן נשאר לך מר בחור ?

יואו משהההההההההה!

מתי אני מוכיחה ת'צמי? דצמבר דצמבר.... אבל נראה לי שכל הדיבורים שהזרמתי השנתיים האלה פשוט יגרמו לי להראות נורא בעייני כל אלה שהקשיבו להם... דיי פספסתי מלא אופציות (גיבוש לוחמות, הדרכות חיל חינוך, נהגת האמר-ג'וב שזכיתי בו זכות ולא בחסד) רק בגלל שהובטח לי ע"י קצין השלישות של עוקץ (יחידת הכלבנים) שאני נכנסת לשם מתוך זה שאחי היה שם אז ממה שהבנתי אם בא לי-מגיע לי! בעיקרון הוא ביקש שאחי יחזור אליו כחודש לפני הגיוס המנייאק הודיע שסגרו להם ת'הקצאות :( 14.12 גיוס כלל צהלי אני יכולה לקבל משו טוב (או שלא... בעיקרון הדבר היחיד טוב שקיים לי במנילה בחלק של ה-לא דורש מיונים זה חיילת משטרה ובקרית גבולות ו...משקית חינוך- זה כאילו הכי נורמאלי) כנראה שכולם חוץ ממני חשבו שאשקיע בקטע של ה-דורשי מיונים טרום גיוס אז הם פשוט פיצצו לי ת'חלק הזה בכל טוב :-/ פספוס רצחני נקווה שיעשו עימי חסד:( אבל עזוב אותי מה איתך? בחופש קיימנו פגישה בעזריאלי, אכלתי בגללך סרטים עבר לידי מישהו כל כך דומה לךך אבל כל כך !!!! והוא בהה אבל אז המשיך הייתי בטוחה שיצאת זבל ונמנעת מלהגיד שלום בסוף אחרי שרדפנו אחריו הסתבר שיש לו עיניים בהירות, והרי אתה- לא כזה יפה...(ברור שכן) דבר איתי, בכיף :-P

אני כאן..... לא ממש נכנסת בזמן האחרון........

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר