רוצה..לא רוצה..רוצה מאוד !

שלום אנשים.. אני חדשה פה ואני צריכה קצת עזרה- מקווה שתוכלו לעזור. <מבטיחה להישאר פה ולענות גם לאחרים :)> אז ככה.. יש לי ידיד שאני מכירה בערך שנה, דרך חברים. הוא אדם ממש חמוד.. לפני 3 חודשים בערך ידיד שלי שהוא חבר שלו אמר לי שהוא רוצה אותי <נקרא לו א'>. בקיצור, באותה התקופה(3-4 חודשים) לא ממש הכרתי את א' וגם לא ממש חשבתי עליו כמישו בתור בן זוג. באותה התקופה הוא נעשה חבר של איזו מישי ובערך אחרי שבוע וחצי-שבועים מאז שהם היו ביחד, היינו כולנו בהופעה והוא הוציא אותי החוצה ואמר לי שהוא לא אוהב את אותה הילדה ויש מישי אחרת שהוא ממש רוצה.. לא גרמתי לו להגיד מי זו אבל הבנתי שהילדה הזו היא אני !!..אמרתי לו שינסה להיות עם חברה שלו עוד כמה זמן ואז יחליט מה נסגר. מאז עברו כמה חודשים... והתחיל הביצפר וא' איתי באותה הכיתה ! לאט לאט אני מתחילה לראות כמה הוא חמוד.. אדם שאפשר לדבר איתו שעות..להרגיש כלפיו משהו אמיתי אבללל-הוא נשאר חבר של ההיא... עכשיו פתאום אני "נזכרתי" שאני רוצה אותו.. לא יודעת מה לעשות... אני מסתכלת עליו הרבה בשיעורים (חברה שלו נמצאת בבצפר אחר).. והוא קלט את המבטים כמה פעמים.. לפעמים נראה כאילו גם אצלו יש עדיין משהו.. אבל אני לא בטוחה.. מה לעשות? לדבר איתו?? להגיד לו מה אני מרגישה? להשאיר את זה ככה?.. אשמח לקבל תשובות ותודה לכל מי שקרא =) לילה טוב

ברוכה הבאה!!

מה המצב? אני עמרי בן 17 מירושלים....וברוכה הבאה לפורום.... אני אומר שכדי לך לדבר איתו כמה שיותר מוקדם.....אין לך מה להפסיד....מקסימום לא יצא..... בכל מיקרה בהצלחה!!

וואי אני ככ מבינה אותך!!

גם לי קרה משהו דומה לה שקרה לך... עכשיו אני ואותו הבנאדם בקושי מדברים... אסור שזה יקרה לך... במיוחד אם את מרגישה עכשיו שאת מחמיצה הזדמנות... אז לפי דעתי פשוט תגידי לו מה שאת חושבת עליו, בלי שום ציפיות, יענו אל תבקשי ממנו שיעזוב את חברה שלו, רק תבהירי לו שחשוב לך שהוא ידע מה את מרגישה אליו.. ככה לפחות תדעי שעשית משהו ולא ישבת בצד בשקט וחיכית שאולי משהו יקרה... אני מקווה שעזרתי לך!!

ברוכה הבאה!!

מה המצב? אני עמרי בן 17 מירושלים....וברוכה הבאה לפורום.... אני אומר שכדי לך לדבר איתו כמה שיותר מוקדם.....אין לך מה להפסיד....מקסימום לא יצא..... בכל מיקרה בהצלחה!!

מסכים עם שני התגובות שמעליי.

ברור המקרים אני ממליץ על הדיבור כדרך הטובה ביותר לפתור בעיה כזאת... באמת כדאי לך לדבר איתו. להיפתח, להגיד מה את מרגישה. וכמו שאמרו יפה לפני - בלי וותר מידיי ציפיות. תגידי לו את זה רק כדי שזה ייאמר. לא למטרה מסויימת. ואם ייצא מזה משהו כמו שרצית - מה טוב. שיהיה לך הרבה בהצלחה!

רוצה..לא רוצה..רוצה מאוד !

שלום אנשים.. אני חדשה פה ואני צריכה קצת עזרה- מקווה שתוכלו לעזור. <מבטיחה להישאר פה ולענות גם לאחרים :)> אז ככה.. יש לי ידיד שאני מכירה בערך שנה, דרך חברים. הוא אדם ממש חמוד.. לפני 3 חודשים בערך ידיד שלי שהוא חבר שלו אמר לי שהוא רוצה אותי <נקרא לו א'>. בקיצור, באותה התקופה(3-4 חודשים) לא ממש הכרתי את א' וגם לא ממש חשבתי עליו כמישו בתור בן זוג. באותה התקופה הוא נעשה חבר של איזו מישי ובערך אחרי שבוע וחצי-שבועים מאז שהם היו ביחד, היינו כולנו בהופעה והוא הוציא אותי החוצה ואמר לי שהוא לא אוהב את אותה הילדה ויש מישי אחרת שהוא ממש רוצה.. לא גרמתי לו להגיד מי זו אבל הבנתי שהילדה הזו היא אני !!..אמרתי לו שינסה להיות עם חברה שלו עוד כמה זמן ואז יחליט מה נסגר. מאז עברו כמה חודשים... והתחיל הביצפר וא' איתי באותה הכיתה ! לאט לאט אני מתחילה לראות כמה הוא חמוד.. אדם שאפשר לדבר איתו שעות..להרגיש כלפיו משהו אמיתי אבללל-הוא נשאר חבר של ההיא... עכשיו פתאום אני "נזכרתי" שאני רוצה אותו.. לא יודעת מה לעשות... אני מסתכלת עליו הרבה בשיעורים (חברה שלו נמצאת בבצפר אחר).. והוא קלט את המבטים כמה פעמים.. לפעמים נראה כאילו גם אצלו יש עדיין משהו.. אבל אני לא בטוחה.. מה לעשות? לדבר איתו?? להגיד לו מה אני מרגישה? להשאיר את זה ככה?.. אשמח לקבל תשובות ותודה לכל מי שקרא =) לילה טוב

תמקווה שהנסיון שלי יעזור....

היי...... נעים מאד עופר. תראי... בנים אפשר למצוא בכל מקום. אני כבר די בוגר, ואני עדיין חושב שחבר זה "קיר". כאילו, אם אני הייתי דלוק על משהי שהייתי יודע שיש לה חבר, אז מאותו רגע שאני יודע שיש לה חבר , מבחינתי היא מחוקה. כי אני יודע שבנות הן בול כמו דגים, תמיד יהיו אחרות. לפי דעתי, תרדי מהעניין שלו.... את עוד תכירי הרבה בחיים שלך. למען האמת היתה לא מזמן משהי ששמתי עליה עין ואני יכול להגיד לך בברור שלא ראיתי הרבה יפות כמוה בחיים שלי, אבל ברגע שידעתי שיש לה חבר - היא נמחקה מבחינתי. אני מקווה שהצלחתי לעזור לך :)

מסכים עם שני התגובות שמעליי.

ברור המקרים אני ממליץ על הדיבור כדרך הטובה ביותר לפתור בעיה כזאת... באמת כדאי לך לדבר איתו. להיפתח, להגיד מה את מרגישה. וכמו שאמרו יפה לפני - בלי וותר מידיי ציפיות. תגידי לו את זה רק כדי שזה ייאמר. לא למטרה מסויימת. ואם ייצא מזה משהו כמו שרצית - מה טוב. שיהיה לך הרבה בהצלחה!

וואי..הרבה חומר למחשבה

וואי תודה.. הצגתם לי 2 אופציות.. או לרדת ממנו או להגיד לו מה אני מרגישה במקום להיות תקועה עם זה.. אני חושבת לנצל את סוף השבוע כדי לחשוב מה הכי כדאי.. מצד אחד אנחנו ידידים ואם אני אגיד לו אני מפחדת שיהיה מוזר כזה..ואולי נפסיק לדבר. מצד שני, קשה להתמודד עם זה שכל יום אני רואה אותו.. <ולפעמים גם את חברה שלו שבאה לבקר> בכיתה ולשמור בבטן בקיצור, אני אחשוב ואני אעדכן אתכם..! ותודה =)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר