זו רק אני או ש........

לקחת סכין לפתוח ת'מקום של גלגלת העכבר (נו, איפה שהכדור הבונגול עם הכי הרבה משיכה בעולם למשחק ידני ) ולהתחיל לגרד בעדינות את הליכלוך שהצטבר על הגלגלות זה בין המקצועות לחיים הכי מועדפים שיש?! אני באשכרה מחכה שתצטבר שם זוהמה כדי לעשות את זה..... אז אם למישהו מתאים, תמורת 5 שקל (מצידי) לעבודה כזאת ותוכלו לחסוך גם ת'כוס קולה למתקן... אני כאם טוב רק עכשיו קלטתי שההודעה הזו (שנכתבה ביום רביעי בבוקר) לא עלתה לשרת, אז אני פשוט מעתיקה, צטערת אם יש איזשהו ענין לא רלוונטי (תאריך, מועד...) עיזבו! יש לי טיפה זמן מנוי עד שאני עולה לאוטובוס לים המלח-לעבוד, כמה עצוב :( ההיא שעובדת איתי סידרה אותי, ניצלה את זה שאלה בכל שנה מתחדשת לא ממש זוכרת מדי חוגגים חג שני שלישי רביעי או שבכלל.... ממתי יש ארוחת סוכות?! אניוואי, היא ביקשה שאחליף אותה (אני עובדת בוקר בדר"כ והיא צהריים, כי היא חיילת בזמן הבוקר מה שדיי מגביל בחופשים ובכלל בחילופי משמרות רוב הזמן) כי היא רוצה לבלות עם ההורים קצת לפני שהם טסים או משו כמובן שהסכמתי, כי בראש היתה לי המחשבה שמישהו אמור ללון אצלי בסוף- לא הוא הגיע ולא רק זה- יש ארוחת חג, הדודים כנראה מגיעים ואני אאלץ להיות תקועה בחור הכי גדול בארץ (בתכלס) עם המזג אוויר הכי תקוע בארץ, לבדי (אפילו קליינטים אין, רבאק) אז זהו אניא נצל תמעמד לאחל לכולכם שנה חדשה מוצלחת ומה לא תשתדלו להעביר ת'זמן עם כמה שיותר תחושות סיפור יומיומיות שיהיה לכם חג מקסים מרנין בסוכה, עליה, איתה או אפילו בלעדיה כל היצורים הארוכים, קטנים, רבים, שמנים ועגולים של החג- זכרו, לא למאכל! ו...זהו גם אם נדמה שלא תמיד כאן איתכם ובשבילכם אלה :)

חחח .. אלה

אחלה של דרך להעביר את הזמן .. לנקות את הגלגלת של העכבר?!!?!? טוב נו לפחות את עובדת קצת זה גם טוב :) בכולופן שיהיה לך אחלה של חג, הרבה שמח וגם אם אין קליינטים, משלמים על הזמן הזה, זה עדיף לא לעשות כלום ולקבל כסף מאשר לקרוע תתחת ולקבל גרושים , לא ככה? תהני מותק

מה שמזכיר לי שגם אני צריכה לנקות את העכבר בהזדמנות...

למה את שומרת הודעות שאת מעלה לפורום? לא משנה. חג שמייח.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר