פדיחה רצינית אתם חיבים לעזור לי!!!!

עד עכשיו ההיתי בתול ואז עד שמצאתי מישהי..... אז קרתה לי את הפדיחה של החיים ואני מתבייש לחשוב עליה אז ככה....... כשהגענו כל סוף סוף לעינין באתי להחדיר אותו ולא הצלחתי לא ידעתי מה קרה ניסתי כמה פעמים אבל לא הצליח אפילו הרטבתי את האזור ולא הצלחתי והזיין שלי היה כמו טייל אז בקשה תעזרו לי לפעם הבאה כי אחת דלוקה עלי ויש שמועות שהיא יותר חמה עלי מדלוקה... מי שעזר תודה רבה רבה רבה ומי שירד...אחי ירדו עלי יותר מימה שניראה לך

אתה צריך שהיא תהיה משוחררת לגמרה... ושתהיה רטובה לגמרה.....

איך תהיה רטובה ? תרד לה... איך משוחררת ? תזרום איתה טוב, תגיד לה דברים יפים, סביר להניח שבגלל שאתם סתם יזיזים וזה היא לא משוחררת... ואתה מדבר על זה כאילו שאתה מכניס את הזין שלך לקופסאת קרטון, מה היא אמרה על כל העניין ?... כמה עצות לפעם הראשונה : 1)כרית מתחת לאגן מורידה טיפה את הכאב... 2)התנוחה המיסיונרית הכי מכאיבה לבנות, הכי טוב יהיה כשאתה שוכב על הגב והיא עלייך, ככה היא יכולה להרגיש ולשלוט במצב, לסדר את עצמה כך שכמה שפחות יכאב... 3) היא חייבת להיות רטובה לגמרה....... ממש ממש ממש ממש, תרד לה לפני, זה הכי עושה להן את זה. 4) אם תעשה לה ביד לפני, והיא כבר תשחרר מהיד שלך, אז יהיה לך יותר קל להכניס את דון ז'ואן... מקווה שעזרתי...

כמה דברים

לגבי התנוחה המיסיונרית זה לא נכון זה כואב עוד יותר כשהיא תהיה למעלה.. ולגבי הכרית .. בול שיט.. היא תהיה לחוצה ככה או ככה.. אם זה פעם ראשונה שלה כמובן.. ודבר שני.. היא צריכה להיות רטובה בשביל חדירה טובה

בולשיט כי ניסית ?!?!?!??! או סתם את מקשקשת ?!............

אני לא הייתי אומרת דברים כאלה, אם זה לא היה מניסיון...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר