כנסו חברים

כנסו חברים

נתקלתי כאן ועוד פורומים על הודעות של בגידות בחבר\ה הרבה וכלללל פעםםם מחדששש זה העלה לי את הפיוז לקצה האוזניים איך אפשר לבגוד במישהו קרוב? איך? אתם מסוגלים?, עשיתם את זה כבר?? ואם כן, איך הסתכלם על עצמכם? בגידה זה דבר פוגע

גם אני לא מבינה את זה, אבל זה קיים....

למה לפגוע באדם אחר, שאוהבים ע"י בגידה??? אין לי מושג... אבל כשבאמת אוהבים מישהו לא בוגדים באמון שלו. טל(:

ברוב המקרים, אבל

לפעמים מרוב שאוהבים עושים שטויות ופוגעים לאו דווקא בגידה עםפ מישהו אחר אלא גם בגידות באמון שזה לא פחות כואב

כנסו חברים

נתקלתי כאן ועוד פורומים על הודעות של בגידות בחבר\ה הרבה וכלללל פעםםם מחדששש זה העלה לי את הפיוז לקצה האוזניים איך אפשר לבגוד במישהו קרוב? איך? אתם מסוגלים?, עשיתם את זה כבר?? ואם כן, איך הסתכלם על עצמכם? בגידה זה דבר פוגע

וואלה.... צודק/ת.....

איך באמת אפשר?

אני לא הייתי בוגדת,ועם כן בטעות זה היה עומד על המצפון והייתי חוזרת בי אבל לא עשיתי דבר כזה...איך אנשים יכולים? איך?

אני מבינה.............

בי בגדו וזאת הההרגשה הכי נוראית אני ההייתי בדיכאון וזה היה הזמן הכי גרוע בחיים שלנו

מסכימה איתך, גם אני חשבתי על זה הרבה פעמים...איך זה אפשרי בכלל??

מסכים..

אישית אני לא רואה איך אני בכלל מסוגל להסתכל על מישהי אחרת...שלא לדבר על לבגוד בחברה שלי. אבל זה רק אני, ויש סוגים שונים של אנשים, שפלים יותר ופחות..

ישבתי לדבר על זה בצורה נורא פילוסופית עם אחד מהמנהלים שלי...

כמה שהוא חירטט לי שם שיש מלא מניעים כביכול מוצדקים לבגידה לא ממש יצא לי להסכים עם ההצדקות אז יכול להיות שזה נובע מצורך לסיפוק שאין בנמצא, שזו חוויה בלי קשר לרגשות, שקורה שאדם תופס את החושים שלך ואתה רוצה להיפתר מזה ועוד כל מיני דברים שהוא הזכיר..... יכול להיות שבשלב מסויים בחיים זה משהו שקורה ויקרה, קשרי נישואין שמחפשים ריגושים-אבל אין מה להחזיק קשר אם לא הכל גלוי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר