ניסיון מיליון להחיות תפורום ההאאאמ , כנסו למוזה שהפורום בלי המודעות פירסום, אל תקראו אותם. תתרכזו בהודעות של חברים הפורום.

נו יום שישי היום מה עשיתם?! משו מיוחד? עשיתם משו ספשייל בחופש. ?! יאללה לילה טוב חבר'ס אורצי. אני נוסעת ביום ראשון לקורס הדרכת צמי"ד (צרכים מיוחדים- מגבלויות) ואממ אני אחזור עוד 5 ימים! אז שיהיה לכם שבוע נפלא:) תנצלו תחופש יומולדת עוד 13 יום:) גוד ביי מואההה

חחחח לא סתם, יום שישי ה-13!!!

תכלס אני רוב הזמן עובדת אבל הייתי בכנרת יומיים עם חברות וחוץ מזה מסיבות וחברים לא יותר מידי, ושיעורי נהיגה :)

חוץ מזה שאחי הקטן וחבר שלו נכנסו אלי לחדר כל פעם שהם פחדו מהסרטים... שום דבר

ווואי!! מזל טוף!! (לא חושבת שאני אספיק להיכנס לפה עוד 13 יום..) אוהבים אותך! תהני ביומולדת

אמממ...

יצאתי עם חברות בגלל יומהולדת של חברה למועדון בהרצליה, היה סבבה , חזרנו בחמש וחצי בבוקר ואת שאר השבת המשכתי בשינה, עד הצהריים ומאז קצת טלויזיה לא משהו מעניין, ובסופ"ש הבא אני יורדת לאילת, (ובגלל הלימודים זה הכי ספיישל שיכול להיות), תהני בקורס, מזל טוב על יומהולדת, למרות שאני אגיד לך גם אז...שבוע אחרייך יש לי יומהולדת.

סחטיין על הנסיון

הכי חשוב לא לוותר:) אני הייתי אצל חברה שלי כהרגלי, וראינו את ג'יפרס קריפרס בטלוויזיה (ראינו את סרט ההמשך לפני חודש), שהיה משעשע למדי אבל לא טוב כמו הראשון. בכלל סרטי אימה משום מה לא מפחידים אותי:)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר