רעות זה לא שחיפשו מתי את לא יכולה ובחרו בתאריך הזה, גם אני לא באתי למפגש הקודם כי לא יכולתי. אין לך מה להיתעצבן כל כך, יוצא שפעם בשנה יש מפגש חח

אז תפסידי תפגישה וואוו...מה את לחוצה כמו טמפון?!?!?.....

מה אתה מנסה להצחיק?!?!?.....

אני... שונאת... אתכםםםםםםםםםםם

כאילווו ראבק.. כ"כ ביקשתי שזה לא יהיה בתאריך הזה כי אני בטיול של הנוע"ל. כאילו.. יוווו.. תודה. אני עפתי מהפורום הזה.

יאללה עופי,למי את מחכה

מפגש פורום ב22 (ראשון לא הזה, הבא!) ב12:00 בצהריים בעזריאלי- אשרו השתתפותכם!

כמובן שניתן לזה כמה אפשרויות לשינוי השעה לא כזאת עקרונית- אנחנו נהיה שם למשך כמה שעות אחרי ככה שאנשים יוכלו לעזוב\להצטרף כרצונם! אם אנשים יראו נכונות אמיתית, אפשר להזיז ת'תאריך.... בנתיים מי שפנוי לו- לא לתכנן דברים לאותו היום זה 99% סופי! זה הכל!

יש מצב שיום חמישי זה יצא?....

אם אני אצליח לבוא אני אבוא עם בת דודה שלי..זה יהיה בסדר? היא בת 14 וחצי

מה אתה מנסה להצחיק?!?!?.....

סתמי סתמי תפה גם כן את

כאילווו ראבק.. כ"כ ביקשתי שזה לא יהיה בתאריך הזה כי אני בטיול של הנוע"ל. כאילו.. יוווו.. תודה. אני עפתי מהפורום הזה.

שיהיה לך בהצלחה בחיים... אפחד לא התכוון לעשות דווקא... את יודעת

מפגש פורום ב22 (ראשון לא הזה, הבא!) ב12:00 בצהריים בעזריאלי- אשרו השתתפותכם!

כמובן שניתן לזה כמה אפשרויות לשינוי השעה לא כזאת עקרונית- אנחנו נהיה שם למשך כמה שעות אחרי ככה שאנשים יוכלו לעזוב\להצטרף כרצונם! אם אנשים יראו נכונות אמיתית, אפשר להזיז ת'תאריך.... בנתיים מי שפנוי לו- לא לתכנן דברים לאותו היום זה 99% סופי! זה הכל!

תגידו...אבל דוגרי...

זה רציני הדבר הזה? ובכלל שווה לבוא? כאילו...בכל מקרה אני כותב פה מעט..(למרות שאני נכנס די הרבה..)

סתמי סתמי תפה גם כן את

ילד תיכנס למצב רגיעה

תגידו...אבל דוגרי...

זה רציני הדבר הזה? ובכלל שווה לבוא? כאילו...בכל מקרה אני כותב פה מעט..(למרות שאני נכנס די הרבה..)

זה רציני לחלוטין, אם שווה או לא שווה תחליט אתה, אבל זה רציני לגמריי...

באיזה תאריך הטיול?????

זה לא היה מכוון כדי שלא תבואי, להיפך, לא זוכ רלי שאמרת לי משהו על טיול, אבל אני אדבר איתך על זה כבר באייסי, גם לגביי זה וגם לגביי המשפט האחרון שלך...מה ז"א עפה מפה???????????

ילד תיכנס למצב רגיעה

א. אנילא חבר שלך ב. אני לא מכיר אותך ג. אני אעשה מה שבא לי ואם בא לי להגיד משו אני אגיד מה ניראה לך שאת?!!?!?!?!??!

איתי ואלה תעשו טובה..הפורום גם ככה נראה לא משהו בתקופה האחרונה אל תוסיפו עליו גם ריבים שכאלה....

רק כי את ביקשת והוא ילד ממש מכוער(ראיתי את התמונה)

וואלה???....דבר ראשון זה עניין של טעם ואני נראה טוב ואת פשוט לאאאאא....אז מותק תחפשי מי ינענע אותך ונחשי מה - אף אחד.....

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר