מפגש פורום ב22 (ראשון לא הזה, הבא!) ב12:00 בצהריים בעזריאלי- אשרו השתתפותכם!

כמובן שניתן לזה כמה אפשרויות לשינוי השעה לא כזאת עקרונית- אנחנו נהיה שם למשך כמה שעות אחרי ככה שאנשים יוכלו לעזוב\להצטרף כרצונם! אם אנשים יראו נכונות אמיתית, אפשר להזיז ת'תאריך.... בנתיים מי שפנוי לו- לא לתכנן דברים לאותו היום זה 99% סופי! זה הכל!

באה...

אם משנים תשנו עד יום שלישי הקרוב כי אחרי זה תיהיה לי בעיה מבחינת העבודה:\

אני מצפה לפגישה כלשהי בת"א, אני אנסה לקבוע לאותו היום כדי לחסוך יום חופש...

מסתבר שאורטל חוזרת באותו היום מאילת..... מה עם שני\שלישי שאחרי?

אני, כמובן ,לא אגיע

אני לא חושב שהמפקד שלי ישמח לשחרר אותי באמצע הטירונות...

באה...

אם משנים תשנו עד יום שלישי הקרוב כי אחרי זה תיהיה לי בעיה מבחינת העבודה:\

כמו שאלה אמרה אני ביום ראשון רק חוזרת מאילת...

מבחינתי יום שני או שלישי זה לא משנה תחליטו אתם...עדיפות ליום שלישי קרוב אחרי אחת ככה שאני אוכל להצטרף אליכם אחרי הלימודים, נאי מסיימת בשתיים וחצי אבל אם אני אוכל לצאת לפני הזמן..

לי אישית אין בעיה בשום יום חוץ מימי חמישי...

שןב, רק תודיעו לפני יום שלישי הקרוב על היום המדויק...

מסתבר שאורטל חוזרת באותו היום מאילת..... מה עם שני\שלישי שאחרי?

אלה - כנסי

קחי אותי ברשימה ככמעט בטוח שני-שלישי אחרי נראה לי סבבה אבל אני לא בטוח לגמרי כי אני נוסע עם נופר והמחשב שלי דפוק (אני עכשיו על איזה מחשב נייד צולע... זה למה שלא נכנסתי הרבה זמן) אז אני צריך שתדברי איתה ותראי מה איתה ותכתבי לי (כאן או במייל) ואז תכלס אני ידע בטוח.... תכלס אם אני יצליח לשכנע את ההורים שלי אז זה ממש סבבה בכל מקרה דברי איתי........ גלעד

כמו שאלה אמרה אני ביום ראשון רק חוזרת מאילת...

מבחינתי יום שני או שלישי זה לא משנה תחליטו אתם...עדיפות ליום שלישי קרוב אחרי אחת ככה שאני אוכל להצטרף אליכם אחרי הלימודים, נאי מסיימת בשתיים וחצי אבל אם אני אוכל לצאת לפני הזמן..

אני השבוע לא יכולה. ובשבוע אחרי יענו 22-28 אני יכולה ב22,23,25 זהו....

כמובן שניתן לזה כמה אפשרויות לשינוי השעה לא כזאת עקרונית- אנחנו נהיה שם למשך כמה שעות אחרי ככה שאנשים יוכלו לעזוב\להצטרף כרצונם! אם אנשים יראו נכונות אמיתית, אפשר להזיז ת'תאריך.... בנתיים מי שפנוי לו- לא לתכנן דברים לאותו היום זה 99% סופי! זה הכל!

אהמממ....סימן נכונות..מקווה

הלוואי ויכולתי להגיד " חבר'ה אני באה" אבל ההורים שלי..(פאן פאן פאן) לא ממש ירשו לי..אבל עם אני אנסה לצאת מיזה דרך שאני אלך עם חברה אז אולי אני אצליח להגיע..אבל לפני הכל צריך למצוא חברה(:.. זה לא סגור... אני אנסה לסדר משהו... רוני

וואלה לא יודע.....אלה דברי איתי אם זה בכלל רציני.....

אלה - כנסי

קחי אותי ברשימה ככמעט בטוח שני-שלישי אחרי נראה לי סבבה אבל אני לא בטוח לגמרי כי אני נוסע עם נופר והמחשב שלי דפוק (אני עכשיו על איזה מחשב נייד צולע... זה למה שלא נכנסתי הרבה זמן) אז אני צריך שתדברי איתה ותראי מה איתה ותכתבי לי (כאן או במייל) ואז תכלס אני ידע בטוח.... תכלס אם אני יצליח לשכנע את ההורים שלי אז זה ממש סבבה בכל מקרה דברי איתי........ גלעד

גלעדדדדדדדד

אני רוצה לבוא אבל אני לא באה לבד, אז אם אתה יכול להגיע וההורים שלך מסכימים תודיע לי... אפילו תרים טלפון או משהו ונסדר הכל סבבה? בכל אופן אני רוצה לבוא אז שמור על קשר... ועדיף לי כמה שיותר מוקדם בבוקר כי אני עובדת בערב :) תודה...

אני... שונאת... אתכםםםםםםםםםםם

כאילווו ראבק.. כ"כ ביקשתי שזה לא יהיה בתאריך הזה כי אני בטיול של הנוע"ל. כאילו.. יוווו.. תודה. אני עפתי מהפורום הזה.

כמה מלודרמטיות....

אז לא הזיזו את היום של המפגש, אפשר לחשוב....

אז תפסידי תפגישה וואוו...מה את לחוצה כמו טמפון?!?!?.....

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר