בוקר טוב לכולם.....

מה שלומכם הבוקר?? יש עוד מישהו שנשאר בבית היום???חוץ ממני... שיהיה לכולכם יום מקסים וחמים בעיקר...

שלומלום..

מה שלומך אורטלוש?(: גם אני נשארתי היום בבית..בעעעעע נראה לי שאני חולה פאק אני והמזל שלי דווקא 4 ימים לפני תחרות אני חייב להיות חולה..:( ד"א מישו יודע מה עושים כשכואב הראש?!???!?!בעעעעעעעעע בוקר טוב

אהלן מאמי

אני בסדר...קצת מקוררת בזמן האחרון אבל היום הקור בחוץ גרם לי להישאר בבית... וואי איזה באסה..אז טפל בעצמך טוב טוב שיעבור מהר... לגביי הכאב ראש פשוט קח כדור נגד כאב ראש

ראסמי...

טוב מכוון שאין לי הרבה מה לעשות אני הולך לפרסם את הפורום הזה.. בתפוז ובוולאה(: ובאמת בחוץ ממש קר..בעעעע אני לא סובל ת'חורף

נראה לי שגם אני אלך לעשות משהו בעניין...

גם אני לא אוהבת את החורף וגם לא הקיץ...אני אוהבת את הביניים סתיו והאביב...שזה הכי מתאים לי

אני מת על קיץ..

שמש ים מה עוד צריך בן אדם?!:) יהיה נחמד עם כל אחד יתן חלק בפרסום הפורום..

מקווה שגם השאר יעשו כמונו..((:

אני לא אוהבת לא את הקיץ ולא את החורף...אבל יש עדיפות לחורף..תראה למה כי בחורף קר אז אפשר לשים כמה שכבות עד שמתחממים בקיץ חם מדי ועד כמה שאני יודעת את העור שעל גוף אי אפשר לפשוט בכדי להתקרר...

בוקר טוב לכולם.....

מה שלומכם הבוקר?? יש עוד מישהו שנשאר בבית היום???חוץ ממני... שיהיה לכולכם יום מקסים וחמים בעיקר...

בוקר טוווווווווב אני "בבית הספר"<-----------חחחח

מקווה שגם השאר יעשו כמונו..((:

אני לא אוהבת לא את הקיץ ולא את החורף...אבל יש עדיפות לחורף..תראה למה כי בחורף קר אז אפשר לשים כמה שכבות עד שמתחממים בקיץ חם מדי ועד כמה שאני יודעת את העור שעל גוף אי אפשר לפשוט בכדי להתקרר...

חחחח:)

כןהא..ואני מקווה שאנחנו לא מפרסמים סתם ושהמנהלים של הפורומים לא ימחקו תהודעות כבר אחת ממשחקי שירים..שלחה לי הודעה ואמרה שההודעה שלי נמחקה.. באסה:( בקיץ אפשר ללכת בבגדים קצרים ובחורף כל המעילים מטריות בגדים ארוכים..

בוקר טוווווווווב אני "בבית הספר"<-----------חחחח

בוקר טוב מאמי

בוקר טוב...תהני....

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר