שלום למתגעגעים למינהם

אני כל כך התגעגעתי.... סיבה מוצדקת שלא ניכנסתי היא::::::: קווי זהב ניתקו לנו ת'אינטרנט כי חשבו שלא שילמנו אבל כן שילמנו (הוראת קבע) והיום רק הדליקו לי.... באססססססססססססססססססססססססה.... בקיצר אני בתסביךךךךךךך ראיתי אלה מנהלת אה פששששששששששש אלוש לוב יו בובה ומזל טוב ענקייייייייייייייייייי התגעגעתי לכוווווווווווווווווווולם מתה עליכם... מואאאאאאאאאאאאאאאאאה מקווה שההודעה הזאת לא תמחק:))))))

שלום לך....:) שמחים שחזרת מהגלות

אלינה!!!! מתגעגעים אלייך בטרוף!!!!

מה קורה? יש חדש? מה את מספרת???

שלום אלינה....התגעגעתי...מה איתך?? מה חדש?? שמחים שתיקנו את הטעות ואת פה...((:

שלום גם אנחנו היתגעגענו ד"א

שלחתי לך מייל בנושא מפגש הפורום(: מקווה לראות אותך שם(((:

i am so sorry

שאני לא יוכל להגיע למפגש.... אני מה זה מצטערת.... אני יבוא פם הבאה... והתגעגעתי אליך

אלינה!!!! מתגעגעים אלייך בטרוף!!!!

מה קורה? יש חדש? מה את מספרת???

אמממממממממממממ

התגעגעתי יותר תאמין לי.... מה חדש??? תכתוב לי מייל אני יגיד לך... אני בתסביך החושרמוטה בימים האחרונים... ואממממממ זהו

שלום אלינה....התגעגעתי...מה איתך?? מה חדש?? שמחים שתיקנו את הטעות ואת פה...((:

*טעות*<------------ הסבר!!!!!!

מתי המפגש באיזה שעה באיזה מקום תביאי לי עידכון של כל השבוע שלא הייתי פה... תודה...

שלום למתגעגעים למינהם

אני כל כך התגעגעתי.... סיבה מוצדקת שלא ניכנסתי היא::::::: קווי זהב ניתקו לנו ת'אינטרנט כי חשבו שלא שילמנו אבל כן שילמנו (הוראת קבע) והיום רק הדליקו לי.... באססססססססססססססססססססססססה.... בקיצר אני בתסביךךךךךךך ראיתי אלה מנהלת אה פששששששששששש אלוש לוב יו בובה ומזל טוב ענקייייייייייייייייייי התגעגעתי לכוווווווווווווווווווולם מתה עליכם... מואאאאאאאאאאאאאאאאאה מקווה שההודעה הזאת לא תמחק:))))))

שלום לך...ברוכה הבאה ...גם אני חזרתי לאחרונה

*טעות*<------------ הסבר!!!!!!

מתי המפגש באיזה שעה באיזה מקום תביאי לי עידכון של כל השבוע שלא הייתי פה... תודה...

אוקיי נכון להיום זה ביום חמישי ואני מקווה שבשיל של אלו שאמרו שלא ישנו את דעתם לא בשבילי אלא בגלל יוסי...

שעה ומקום זה כבר תשאלי את אלה היא כבר תאמר לךהיא האחראית על העניין ואין לך הרבה מה להשלים לא הרבה קרה השבוע זה עניין של דף שתיים...אה ויש שרשור שאני חושבת שכדאי שתקראי... http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=f/m/object&id=8792000

בשביל*

ומתנצלת על המילים/אותיות חסרות/מחוברות זה קורה לי די הרבה בזמן האחרון

שלום לך....:) שמחים שחזרת מהגלות

תודהההההה איך בצבא???

i am so sorry

שאני לא יוכל להגיע למפגש.... אני מה זה מצטערת.... אני יבוא פם הבאה... והתגעגעתי אליך

לא נורא..מקווה לראות אותך במפגש הבא

שלום למתגעגעים למינהם

אלינה מותק מה קורה? שלחתי לך מייל... מישו יודע איפה אפרת הפוסטמה הקטנה הזאת???

בשביל*

ומתנצלת על המילים/אותיות חסרות/מחוברות זה קורה לי די הרבה בזמן האחרון

חפיף

את מה זה צודקת !!!!!!! אני מחזקת אותך הכי חזק שאני רק יכולה לחזק
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר