שלום

שלום

דיברתי עם מישהו ב-ICQ והתחלנו להתאהב...ביחד החלטנו שניהיה חברים והיינו ביחד כחצי שנה. לאחר חצי שנה הבנתי שזה לא ילך כי לא נפגשנו ורק מסרנו אחד לשני תמונות אז קטעתי את זה. לפני כשבועיים עוד מישהו הציע לי דרך האיסיקיו והסכמתי, אך הוא התחיל להתלהב עלי וגם הוא מקצה הארץ ואני מהקצה השני. אז גם את זה הפסקתי ועכשיו הוא כל הזמן מתחנף אלי וזה... רק רציתי להזהיר אותכם: אל תתפתו לאהבה דרך המחשב-אהבה רחוקה. ד"א אני שרית ואני חדשה פה הכוסית מהכוסיות

לכוסית מהכוסיות פחחחחחחחחחחח

את מוכנה להסביר לי?! איך אפשר להיתאב בבן אדם שאת לא ראית בחיים...ואולי זה לא הוא ביכלל בתמונות?!?!? דוד

שלום שרית...

למה לך להתאמץ יש לך אותי..:)

מחזקת

תשמעו, אולי זה יכול להיות כזה דבר אבל לא צריך למשוך את זה כל כך הרבה זמן למשל, אם אתם כל הזמן רבים....... עדיף לנתק את זה עזבו אנטרנט לא אנטרנט, למה משכתם את זה מלא זמן? כי רבתם? עכשיו לכולם: כן, זה יכול להיות אהבה באנטרנט, כן כן! כמה שזה נשמע "אהבה באנטרנט"-נדוש אבל זה מאד מסובך, אז אל תמשכו את זה הרבה זמן, שיהיה אמון ואהבה טהורה- אחרת זה באמת איכס *****את כל זה אני אומרת מהגיון כי באהבה....... נו באמת. מי באמת מאמין ורוצה את זה עכשיו? אנטרנט לא אנטרנט, זה כזה....כזה... אהבה.. אגב, אל תיכנסו לצ'אטים ותכירו משם זה מסוכן לרוב! תהיו דיסקרטים... בתכלס, עזבו אתכם שטויות נטלי

לכוסית מהכוסיות פחחחחחחחחחחח

את מוכנה להסביר לי?! איך אפשר להיתאב בבן אדם שאת לא ראית בחיים...ואולי זה לא הוא ביכלל בתמונות?!?!? דוד

במובן מסוים זאת האהבה הכי טהורה שיש.....

כאילו במובן מסוים שאתה רואה מישהו יש גם את הקטע שאתה נמשך אליו וחושק בו ורוצה אותו ואז כאילו האהבה באה ביחד. ובזה שאתה מתאהב בהתכתבויות ובטלפון אתה מצליח להכיר רק את האישיות של הבן אדם לפי דעתי זאת לא דרך רעה אבל פשוט ההיכרות רק צריכה לבוא באינטרנט השאר צריך להיעשות במציאות למרות שמצד שני באיי סי קיו אתה בן אדם שונה מאשר במציאות וכמובן שיש את עניין ההתאמה המינית,כימית,חיצונית (איך שתקראו לזה ..אבל כל אחד יודע שהוא לא יהיה חבר של אחת שלא יפה בעיניו..ואני מדגיש בעיניו)

אתה יודע משהו.....

שאין לי אותך באייסי!

והיה והתכוונת אליי...

178128898

במובן מסוים זאת האהבה הכי טהורה שיש.....

כאילו במובן מסוים שאתה רואה מישהו יש גם את הקטע שאתה נמשך אליו וחושק בו ורוצה אותו ואז כאילו האהבה באה ביחד. ובזה שאתה מתאהב בהתכתבויות ובטלפון אתה מצליח להכיר רק את האישיות של הבן אדם לפי דעתי זאת לא דרך רעה אבל פשוט ההיכרות רק צריכה לבוא באינטרנט השאר צריך להיעשות במציאות למרות שמצד שני באיי סי קיו אתה בן אדם שונה מאשר במציאות וכמובן שיש את עניין ההתאמה המינית,כימית,חיצונית (איך שתקראו לזה ..אבל כל אחד יודע שהוא לא יהיה חבר של אחת שלא יפה בעיניו..ואני מדגיש בעיניו)

"אהבה?!?!?!?"

אולי אבל אני לא מבין את זה איך יכולה להיתפתח אהבה עם בן אדם שלא ראית בחיים.. זה נכון שאתה לומד להכיר ת'אופי שלו ואתם שולחים תמונות אחד לשני אבל כל אחד מאיתנו שונה במציאות ואולי התמונות הם ביכלל לא של אותו בן אדם..

שלום

דיברתי עם מישהו ב-ICQ והתחלנו להתאהב...ביחד החלטנו שניהיה חברים והיינו ביחד כחצי שנה. לאחר חצי שנה הבנתי שזה לא ילך כי לא נפגשנו ורק מסרנו אחד לשני תמונות אז קטעתי את זה. לפני כשבועיים עוד מישהו הציע לי דרך האיסיקיו והסכמתי, אך הוא התחיל להתלהב עלי וגם הוא מקצה הארץ ואני מהקצה השני. אז גם את זה הפסקתי ועכשיו הוא כל הזמן מתחנף אלי וזה... רק רציתי להזהיר אותכם: אל תתפתו לאהבה דרך המחשב-אהבה רחוקה. ד"א אני שרית ואני חדשה פה הכוסית מהכוסיות

היי ברוכה הבאה

היי ברוכה הבאה((: נעים מאוד אני אורטל

"אהבה?!?!?!?"

אולי אבל אני לא מבין את זה איך יכולה להיתפתח אהבה עם בן אדם שלא ראית בחיים.. זה נכון שאתה לומד להכיר ת'אופי שלו ואתם שולחים תמונות אחד לשני אבל כל אחד מאיתנו שונה במציאות ואולי התמונות הם ביכלל לא של אותו בן אדם..

דוד זה אפשרי ואולי אני אספר לך על זה אבל לא כרגע כי דבר ראשון אני כבר זזה דבר שני זה קצת לא מתאים לפורום הגדול כ"כ

שלום

מחדש לחדשה... ברוכה הבאה!!!!

ברוכה הבאה אני דוד

ברוכה הבאה אני יוסי!!

ברוכה הבאה אני יוסי!!!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר