כל חברי 16 פלוס מינוס לכאן! ומ-י-ד!!

אני ויוסי הגענו למסקנה י-ב-ש(!!!!!!!!) פה ...למסקנה הזו הגענו לא מהיום אבל היום החלטנו לעשות משהו בנידון(ז"א יוסי אני רק המוציאה לאור של הדברים)... אם הייתי יכולה הייתי מדגישה לכם את המשפט מתחת שייכנס לכם טוב טוב לראש...ואולי עוד כמה פרצופים עצבניים כדי שתבינו את עומק העניין כל מי שאכפת לו מהפורום אז להתעורר! בואו נשתדל לעורר את הפורום! להכנס יותר! בואו נעזור לאלה להרים את הפורום בכדיי שלא יהיה יבש כמו בזמן האחרון!... המצב בפורום הזה הוא על הפנים ואם אלה לא הייתה כאן המצב היה הרבה יותר גרוע..שמנו לב גם יוסי וגם אני שאם עד עכשיו רן נכנס מעט אז עכשיו בכלל...אני יודעת שרן הוא בנאדם עסוק אבל למרות שהוא מה שביקשנו ונתן לאלה את תפקיד עוזרת המנהל אבל זה לא אומר שהוא לא יכול להיכנס קצת יותר ולנסות לעודד אתכם להיכנס קצת יותר... אלה הציעה שנארגן מסע פרסום לפורום אבל אנשים תתעוררו זה לא עובד מהסיבה הפשוטה ביותר...אנשים פה ( לא כולם) אבל יש שלא עשו דבר ולא חצי דבר בעניין. אני אומרת לכם מה יקרה אם הפורום ימשיך במצב הזה (אני לא צריכה להיות נביאה בשביל לדעת את זה)...זוכרים את התקופה שבה רן התחיל לנהל והיו הרבה שחזרו אלינו אחרי עזיבה די ממושכת אז זה עוד כלום למה שיקרה כאן לא תוך חודשיים אלא תוך חודש ופחות...אם המצב פה ימשיך ככה...אני מבקשת ממכם לא הרבה רק שתעשו עוד מאמץ לעזור לפורום הזה. (ולמי שכבר הספיק לשכוח זה המאמץ שאתם צריכים לעשות ולא בשבילי תאמינו לי... כל מי שאכפת לו מהפורום אז להתעורר! בואו נשתדל לעורר את הפורום! להכנס יותר! בואו נעזור לאלה להרים את הפורום בכדיי שלא יהיה יבש כמו בזמן האחרון!...) מתנצלת על האורך אבל מי שבאמת קרא/ה את ההתנצלות הזו סימן שהגיע/ה לסוף ואם זה ככה אז סימן שזה מעניין אותו/ה ואכפת לו/ה מהעניין... בתודה אלו שכן אכפת להם מהפורום... יוסי ואורטל..( יוסי אם יש משהו שלדעתך החסרתי זה הזמן להוסיף)

אין לי מה להוסיף!! זה המצב לצערי!!

אני איתכם כמובן!!!

ק-ל להגיד הפורום הפך מגעיל שהוא כבר לא כמו פעם שכבר לא כיף פה ואין למה להכנס לכאן קל להתלונן! אבל זו הסיבה היחידה שהוא נמצא במצב הזה... לא מבקשים מכם להשתעבד לפורום ולבדוק הודעות בו 24 שעות, כי כולם עכשיו בתקופות של מבחנים אבל אם כל אחד יתן ת'פוש המינימלי מעצמו- זה לא ישאר ככה!! אז וואלה, לכל פורום יש ת'תקופה הפחות טובה שלו אבל אנחנו לא חייבים להשאיר את זה ככה! אני לא מנהלת, אני מוחקת הודעות וגורמת לפורום הזה להראות קצת אחרת, כי זה מה שרצו כאן! אבל גם עכשיו אנשים לא מראים נכונות לעזור! זו קהילה, כל אחד צריך לתת מעצמו- כדי לייעל אותה! (וזה לא נראה ככה עכשיו, לפחות לא מבחינת כולם) כמו שכבר אמרתי - בתור ההתחלה הכי טובה כדי להרים ת'פורום- אנשים חדשים והודעות ענייניות! זה לא בשמיים... באמת שלא!!! (אם ההודעה יצאה קצת מסורבלת, אני לא ממש בפוקוס...)

בואו נעשה שרשור בדיחות,או שרשור תמונות

וחוץ מיזה יש מליין סיפורים מעניינים באינטרנט תחפשו ותשימו בפורום..זה מה שאני מנסה לעשות בזמן האחרון,אפשר לשים גם כל מיני תמונות מצחיקות,מוסרי השכל,מצגות.. אני מקווה שכך אנשים שפה יתעוררו

דיי!!! את ויוסי כל היום מגיעים למסקנות וזה משגע אותי כבר!!!!!!

אני בעד!!! אני אפילו יעלה משו עכשיו....

עובדה אחי.. אלה מסקנות נכונות!! אנחנו לא ממציאים את זה!!!

יוסי צודק...תאמין לי שאני הראשונה שלא רוצה להגיע למסקנות האלה...אבל אם הגעתי אליהם ויש עוד שחושבים כמוני יש לזה סיבה לא?!

כל חברי 16 פלוס מינוס לכאן! ומ-י-ד!!

אני ויוסי הגענו למסקנה י-ב-ש(!!!!!!!!) פה ...למסקנה הזו הגענו לא מהיום אבל היום החלטנו לעשות משהו בנידון(ז"א יוסי אני רק המוציאה לאור של הדברים)... אם הייתי יכולה הייתי מדגישה לכם את המשפט מתחת שייכנס לכם טוב טוב לראש...ואולי עוד כמה פרצופים עצבניים כדי שתבינו את עומק העניין כל מי שאכפת לו מהפורום אז להתעורר! בואו נשתדל לעורר את הפורום! להכנס יותר! בואו נעזור לאלה להרים את הפורום בכדיי שלא יהיה יבש כמו בזמן האחרון!... המצב בפורום הזה הוא על הפנים ואם אלה לא הייתה כאן המצב היה הרבה יותר גרוע..שמנו לב גם יוסי וגם אני שאם עד עכשיו רן נכנס מעט אז עכשיו בכלל...אני יודעת שרן הוא בנאדם עסוק אבל למרות שהוא מה שביקשנו ונתן לאלה את תפקיד עוזרת המנהל אבל זה לא אומר שהוא לא יכול להיכנס קצת יותר ולנסות לעודד אתכם להיכנס קצת יותר... אלה הציעה שנארגן מסע פרסום לפורום אבל אנשים תתעוררו זה לא עובד מהסיבה הפשוטה ביותר...אנשים פה ( לא כולם) אבל יש שלא עשו דבר ולא חצי דבר בעניין. אני אומרת לכם מה יקרה אם הפורום ימשיך במצב הזה (אני לא צריכה להיות נביאה בשביל לדעת את זה)...זוכרים את התקופה שבה רן התחיל לנהל והיו הרבה שחזרו אלינו אחרי עזיבה די ממושכת אז זה עוד כלום למה שיקרה כאן לא תוך חודשיים אלא תוך חודש ופחות...אם המצב פה ימשיך ככה...אני מבקשת ממכם לא הרבה רק שתעשו עוד מאמץ לעזור לפורום הזה. (ולמי שכבר הספיק לשכוח זה המאמץ שאתם צריכים לעשות ולא בשבילי תאמינו לי... כל מי שאכפת לו מהפורום אז להתעורר! בואו נשתדל לעורר את הפורום! להכנס יותר! בואו נעזור לאלה להרים את הפורום בכדיי שלא יהיה יבש כמו בזמן האחרון!...) מתנצלת על האורך אבל מי שבאמת קרא/ה את ההתנצלות הזו סימן שהגיע/ה לסוף ואם זה ככה אז סימן שזה מעניין אותו/ה ואכפת לו/ה מהעניין... בתודה אלו שכן אכפת להם מהפורום... יוסי ואורטל..( יוסי אם יש משהו שלדעתך החסרתי זה הזמן להוסיף)

אני רוצה להגיד דעה אפשר?

בפורום שהייתי תפוז היו הרבה נושאים שמעלים וכולם מתיחסים גם בדברים אחרים לא רכ של מפגשים כמו למשל אם היה יום הולדת היום כותבים כולם שירים ושרים בפורום אם היה למשהו כואב משהו כולם היו כותבים לו אבל בעיה גדולה שם היה שכולם מדברים על מין וזה אני לא אוהבת בגלל שמדברים לא יפה היה הרבה ריבות של בנים אם בנות אולי אפשר גם פה אני לא יודעת

הנה באה הישועה!!!!

אין כמו דם חדש כדי לרענן את הפורום... אז שלום שלום לכולם!!!!!

ברוך הבא!

ובקשר למה שהולך בפורום, אנשים עסוקים.. יש בי"ס ,לימודים עבודה פול דברים ואין כל כך למחשב ולפורום אז אנשים פחות בפורום... ועדיף לדעתי המצב של עכשיו מאשר המצב של החופש הגדול

איזה חמוד :) יפה אמרת!!!

אולי תספר קצת על עצמך?

בחור כמו כל הבחורים...

אני בן 17 וקצת... לומד בכיתה י"ב הייתה לי חברה שנתיים ו10 חודשים עד לפני שבועיים אבל נפרדתי ממנה (מאז הספקתי להתחרט וכנראה שנחזור בקרוב..) וזהו אם תשאלו תתעניינו אני מאמין שאני מחביא בתוכי יותר..

הנה באה הישועה!!!!

אין כמו דם חדש כדי לרענן את הפורום... אז שלום שלום לכולם!!!!!

ברוך הבא למושיע שלנו...((:

נעים מאוד אני אורטל

נעים מאוד..אני איתמר

בחור כמו כל הבחורים...

אני בן 17 וקצת... לומד בכיתה י"ב הייתה לי חברה שנתיים ו10 חודשים עד לפני שבועיים אבל נפרדתי ממנה (מאז הספקתי להתחרט וכנראה שנחזור בקרוב..) וזהו אם תשאלו תתעניינו אני מאמין שאני מחביא בתוכי יותר..

שנתיים ו10?! פאק זה המון!!!!

אני מניחה שמה שלא יהיה בסופו של תהליך, הדבר הנכון ייעשה! בהצלחה לכם :) אני מקווה שתהנה כאן :) ולא לברוח מהר מדי... מאיפה אתה? (אם זה לא חסוי)
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר