אוחחחחח..משהו שקרה לי היום...תעזרו?

בסופ כיתה ט..(עוד אז) שהיה לנו תהצגה של סופ שנה היה איזה ילד שעשה שטויות,ירד על אחרים מופרע כזה..אין לי בעיה איתם..ההפך המופרעים הם סבבים..אבל איכשהוא הוא מתמיד גם ירד עליי ועשה לי קטעים. בתחילת השנה שעברה אח שלי שהוא איתו באותה כיתה..היה צריך לעשות איתו עבודה ואז מתי שהוא דיבר איתו בטלפון התחלתי לצחוק בקול גדול עליו כי התעצבנתי שבסופ כיתה ט הוא צחק עליי ועשה לי בעיות..יומים אחרי הוא שאל אותי עם אני רוני..ואז שעניתי לו הוא התחיל לצחוק עלי ולרדת עלי..עם כל החבר'ה הסנובים שלו. עברה שנה ...השנה..היום הוא עבר לידי וכנראה שלא עבר לו לא התבגר מאז..התחיל לקרוא לי בשמות ושוב אותו סיפור.. אפ אחד מסביב לא עושה שום דבר..לא מגן עלי לא כלום..אני דיי חביבה על הסביבה..יש שאוהבים ושי שלא ממש מחביבים לא משנה אבל עם מישהו שאיתי נגיד בכיתה..(הכיתה שלי היתה סביבי באותה הזמן היום) ויורדים עליו אני הייתי איכשהוא באופן מסויים באה אליו ומנסה להגן או אפילו לתת תמיכה הוא ככה והוא לא שווה אבל נדה..לא קרה.. איך אני אגרום לילד הזה להתבגר?עברה שנה שלמה...לא עובר לו?...תשים פלסר זה יעזור לך!..אוחחחחח!

אני במקומך.. נותן לו איזה אגרוף בפנים שכל פעם שהיה מסתכל במראה היה נזכר בי...

אבל בגלל שאני נגד אלימות... חחח... הייתי מציע לך לגשת ולדבר איתו שזה כבר לא מצחיק! והוא צרך להתגבר טיפה! זה לא הזיק לאף אחד!! יוסי

יש משהו בדברייך...חחח

אני גם נגד אלימות..אבל תקטע של לדבר אני אדבררר!!! חחח תודהה.. עזרתת

בסופ כיתה ט..(עוד אז) שהיה לנו תהצגה של סופ שנה היה איזה ילד שעשה שטויות,ירד על אחרים מופרע כזה..אין לי בעיה איתם..ההפך המופרעים הם סבבים..אבל איכשהוא הוא מתמיד גם ירד עליי ועשה לי קטעים. בתחילת השנה שעברה אח שלי שהוא איתו באותה כיתה..היה צריך לעשות איתו עבודה ואז מתי שהוא דיבר איתו בטלפון התחלתי לצחוק בקול גדול עליו כי התעצבנתי שבסופ כיתה ט הוא צחק עליי ועשה לי בעיות..יומים אחרי הוא שאל אותי עם אני רוני..ואז שעניתי לו הוא התחיל לצחוק עלי ולרדת עלי..עם כל החבר'ה הסנובים שלו. עברה שנה ...השנה..היום הוא עבר לידי וכנראה שלא עבר לו לא התבגר מאז..התחיל לקרוא לי בשמות ושוב אותו סיפור.. אפ אחד מסביב לא עושה שום דבר..לא מגן עלי לא כלום..אני דיי חביבה על הסביבה..יש שאוהבים ושי שלא ממש מחביבים לא משנה אבל עם מישהו שאיתי נגיד בכיתה..(הכיתה שלי היתה סביבי באותה הזמן היום) ויורדים עליו אני הייתי איכשהוא באופן מסויים באה אליו ומנסה להגן או אפילו לתת תמיכה הוא ככה והוא לא שווה אבל נדה..לא קרה.. איך אני אגרום לילד הזה להתבגר?עברה שנה שלמה...לא עובר לו?...תשים פלסר זה יעזור לך!..אוחחחחח!

כמה שאני שונאת את האנשים האלה!!!

מבינה אותך... גם בשכבה שלנו זה היה ככה שנה שעברה!! יש איזה אחד שכל הזמן היה יורד על כולם והיה חושב שזה נורא מצחיק ובגלל שהוא נורא מקובל..כולם צחקו איתו.. אבל השנה דווקא בכיתה י' דיי התבגרו אצלינו... אבל אני למדתי משהו.. האנשים האלה כל מה שהם רוצים זה תשומת לב וברגע שאת מראה לו שזה כן מזיז לך ושאת כן נפגע ממנו.. הוא ימשיך וימשיך.. אם הוא יעשה לך את זה שוב פשוט תתעלמי ממנו!!! תמשיכי בשלך כאילו הוא לא שם.. אני מקווה שזה יעזור לך :)

:]

דברי איתו או משהו..

שונאת ת'אנשים האלה... חושבים ת'צמם יותר מידי, בכל אופן דברי איתו לבד תבהירו ת'ענינים בינכם יש מצב שהוא יפסיק עם זה ואם לא אז פשוט כמו שאמרה רעות להתעלם...

אני אומרת תפלחי מהאולם ספורט איזה כדור ברזל טוב(של ה-5 ק"ג לא של ה-3)

ותעשי כאילו תאונה ותפילי את זה על הרגל שלו או שאני הייתי למשל נותנת לו בעיטה בין הקרסול לברך-זה ממש כואב אבל זו רק אני..

אוי ואבוי

לך ולו...... -א-ת- לא צריכה לשנות אותו א-ת לא צריכה להסתכל עליו בכלל המטרה שלו היא לעצבן אותך והוא משיג את זה כשאת עוברת לידו עברי נא עם ראש מורם אל תסתכלי עליו, אל תתייחסי אם הוא אומר עליך משהו תעשי כאילו את מנקה משהו מהכתף שלך (בסטייל) ותלכי ילד כזה מחפש צומת לב.. וכל עוד הוא מנסה לפגוע בך הוא לא שווה את ההתייחסות שלך! לא את ההתייחסות ולא אמור להזיז את קצה הריס היפה שלך אני מבינה שזה מציג, וממש דוקר בלב אבל כל עוד תכניסי לעצמך לראש שהילד הזה הוא תת רמה (מה שנכון, אם הוא ככה יורד עליך בלי שעשית כלום) אז יהיה טוב, תאמיני לי.. לפעמים זה רק פסיכולוגית בהצלחה, נטלי

וואי וואי וואי

גם אצלי כל הידידות שלי אומרות: "מתי כבר תתבגר???" אין לי ממש איך לענות לך.. חוץ מיזה שבנות מתבגרות מה זה מהר וחבל שכך.. פשוט תתעלמי מימנו אל תשימי עליו לב שירד כמה שבא לו כי בסוף זה ימאס לו מתי שהוא..

יש משהו בדברייך...חחח

אני גם נגד אלימות..אבל תקטע של לדבר אני אדבררר!!! חחח תודהה.. עזרתת

בבקשה מתוקה!! העונג כולו שלי!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר