טוב אנשים- מפגש, או שיש או שאין!!!

ככה: התאריכים יוצאים 21-25 (ראשון עד חמישי) תעלו מתי נוח לכם....(מי שלא משנה לו שיציין!!!) בסביבות 12:00-13:00 נפגש בעזריאלי גם מי שיוכל להגיע קצת מאוחר יותר- זה טוב!!! (מניסיון אנחנו נהיה שם עד סביבות 16:00-17:00) תשתפו פעולה!!! ותדאגו להודיע לאלה שלא כל כך עקביים פה בזמן האחרון : מיכל, דניאלה, אלינה, איילת, נועה, גילי, עינב, איילין, שירן אנדרי גיא ותומר- אם יוכלו... ועמרי ונתנאל- אם נצליח לשכנע... זהו... לפי ספירה חופשית שלי יש לנו מספיק אנשים כדי לעשות מפגש בכיף! (אם כל אחד יעזור) יאללה!!!

יאאאאא ציינו אותי...:) אני מרגישה חשובה!!!! יש מצב שאני באה

רביעי הכי מתאים!!! סגרנו על יום רביעי????

לא יום רביעי ממש לא מבחינתי...

כי זה היום של המעבדה וזה לא בדיוק מעבדת ביולוגיה זה עובדים מכונות וקודחים וכאלה ואחר כך נשאר הריח של המכונות והדבר הראשון שאני רוצה אח"כ זה לראות את המקלחת לא אנשים...עם כל האהבה שלי אליכם..

אחלה..מה המצב איילין..?

לא יום רביעי ממש לא מבחינתי...

כי זה היום של המעבדה וזה לא בדיוק מעבדת ביולוגיה זה עובדים מכונות וקודחים וכאלה ואחר כך נשאר הריח של המכונות והדבר הראשון שאני רוצה אח"כ זה לראות את המקלחת לא אנשים...עם כל האהבה שלי אליכם..

אבל יום חמישי זה קצת בעיה... זה סופשבוע.. יש מה לעשות...

יום חמישי למרות שהוא סוף שבוע זה לא כזה נורא..כי אחרי הכל זה לא יום שישי שהוא בכלל יום לחוץ בגללשהוא בסוף השבוע אבל אם כבר אז...

מה עם יום שלישי..? כי יום רביעי אין מצב מבחינתי

אייליןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן(:התגעגענו אלייךךךךךךךךךךךךךך

טוב אנשים- מפגש, או שיש או שאין!!!

ככה: התאריכים יוצאים 21-25 (ראשון עד חמישי) תעלו מתי נוח לכם....(מי שלא משנה לו שיציין!!!) בסביבות 12:00-13:00 נפגש בעזריאלי גם מי שיוכל להגיע קצת מאוחר יותר- זה טוב!!! (מניסיון אנחנו נהיה שם עד סביבות 16:00-17:00) תשתפו פעולה!!! ותדאגו להודיע לאלה שלא כל כך עקביים פה בזמן האחרון : מיכל, דניאלה, אלינה, איילת, נועה, גילי, עינב, איילין, שירן אנדרי גיא ותומר- אם יוכלו... ועמרי ונתנאל- אם נצליח לשכנע... זהו... לפי ספירה חופשית שלי יש לנו מספיק אנשים כדי לעשות מפגש בכיף! (אם כל אחד יעזור) יאללה!!!

*******אלה מה האיי סי קיו שלך?*******

יום חמישי למרות שהוא סוף שבוע זה לא כזה נורא..כי אחרי הכל זה לא יום שישי שהוא בכלל יום לחוץ בגללשהוא בסוף השבוע אבל אם כבר אז...

מה עם יום שלישי..? כי יום רביעי אין מצב מבחינתי

שי ושלישי אין מצב שאני יוכל לבוא!! אמרתי לך כבר למה באיי סי!!

תודיעו לי מה קורה עוד היום!! מחר אני צריך למסור סידור עבודה לשבוע הבא!!!

כן אמרת לי אבל גם אמרת לי אם אני לא טועה בתאריך 21.12-22.12 ויום שלישי עד כמה שאני יודעת זה יוצא ב- 23

אחלה..מה המצב איילין..?

חח...גם אני התגעגעתי!! מה שלומכם??

הכל טוב..(:מה איתך?(:

כן אמרת לי אבל גם אמרת לי אם אני לא טועה בתאריך 21.12-22.12 ויום שלישי עד כמה שאני יודעת זה יוצא ב- 23

לא מאמי.. אמרתי 22.12 עד ל-23.12

אה...אז תגיד ככה...

שיהיה ביום רביעי אבל אין הרבה מצב שאני אגיע אותו יום

חסר לך ולא תגיעי!!! גם אם תבואי הכי מסריחה בעולם!!! את באה וזהו!!!!

בטח יוסי...ברור..נראה לך?! כי לי לא נראה בכלל...

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר