טוב אנשים- מפגש, או שיש או שאין!!!

ככה: התאריכים יוצאים 21-25 (ראשון עד חמישי) תעלו מתי נוח לכם....(מי שלא משנה לו שיציין!!!) בסביבות 12:00-13:00 נפגש בעזריאלי גם מי שיוכל להגיע קצת מאוחר יותר- זה טוב!!! (מניסיון אנחנו נהיה שם עד סביבות 16:00-17:00) תשתפו פעולה!!! ותדאגו להודיע לאלה שלא כל כך עקביים פה בזמן האחרון : מיכל, דניאלה, אלינה, איילת, נועה, גילי, עינב, איילין, שירן אנדרי גיא ותומר- אם יוכלו... ועמרי ונתנאל- אם נצליח לשכנע... זהו... לפי ספירה חופשית שלי יש לנו מספיק אנשים כדי לעשות מפגש בכיף! (אם כל אחד יעזור) יאללה!!!

בטח שיש

לי מבחינתי כל יום חוץ מה-21 י זה היום היחיד שאני בחופש ואני מתכוונת לנצל את החופש הזה אבל בשאר השבוע זו לא בעיה כי גם ככה אני חוזרת הרכבת לי אין בעיה לעדכן את מיכל והיא בטח תעביר לתומר ולעינב.

ברור שיש!!!!

אבל אני לא בטוח שאני יוכל להגיע בימים ראשון ושני... אני מאוד מקווה שאני יוכל להגיע!! יוסי

בטח שיש

לי מבחינתי כל יום חוץ מה-21 י זה היום היחיד שאני בחופש ואני מתכוונת לנצל את החופש הזה אבל בשאר השבוע זו לא בעיה כי גם ככה אני חוזרת הרכבת לי אין בעיה לעדכן את מיכל והיא בטח תעביר לתומר ולעינב.

נועה?אנייי?

כן,לא,אולי? בייי

ככה: התאריכים יוצאים 21-25 (ראשון עד חמישי) תעלו מתי נוח לכם....(מי שלא משנה לו שיציין!!!) בסביבות 12:00-13:00 נפגש בעזריאלי גם מי שיוכל להגיע קצת מאוחר יותר- זה טוב!!! (מניסיון אנחנו נהיה שם עד סביבות 16:00-17:00) תשתפו פעולה!!! ותדאגו להודיע לאלה שלא כל כך עקביים פה בזמן האחרון : מיכל, דניאלה, אלינה, איילת, נועה, גילי, עינב, איילין, שירן אנדרי גיא ותומר- אם יוכלו... ועמרי ונתנאל- אם נצליח לשכנע... זהו... לפי ספירה חופשית שלי יש לנו מספיק אנשים כדי לעשות מפגש בכיף! (אם כל אחד יעזור) יאללה!!!

יש יש!! למה לא?!!?!!..

אני יעשה את כל המאמצים בשביל לבוא.. אבל ב 21 וב 22 אני בטוח לא יכולה לבוא! שירן.

נועה?אנייי?

כן,לא,אולי? בייי

אממממ..בלי להעליב אבל..

אני היחידה פה שעשתה פרצוף קצת מוזר אחרי שהיא קראה את ההודעה הזאת?...

יש יש יש יש!!!

עושים מפגש!!! אבל מתי שיתאים גם ליוסי כן? חיחיחי ;)

אני לא יכול ב-22.12

בתאריך הזה ד"א לשירן יש יום הולדת(:מזל טוב מואההההההההההה(: ודבר שני תהיה לי תחרות כך שבתאריך הזה אני בטוח לא יוכל להגיע..

אממממ..בלי להעליב אבל..

אני היחידה פה שעשתה פרצוף קצת מוזר אחרי שהיא קראה את ההודעה הזאת?...

כן..לא..אולי..ביי

אני לא יכול ב-22.12

בתאריך הזה ד"א לשירן יש יום הולדת(:מזל טוב מואההההההההההה(: ודבר שני תהיה לי תחרות כך שבתאריך הזה אני בטוח לא יוכל להגיע..

חחחח..טנקס מאמו'ש((: מואאאאאאאאאאאה..

יש יש יש יש!!!

עושים מפגש!!! אבל מתי שיתאים גם ליוסי כן? חיחיחי ;)

חחחחח....

נועה?אנייי?

כן,לא,אולי? בייי

מוזר..

טוב, ממה שהבנתי- ראשון ושני מחוץ לתחום!!!

ז"א שלישי רביעי וחמישי- מוסכמים על כולם.... אין לי בעיה שנפגש בכל אחד מ3 הימים... אבל כמה פרקטי:) בכל אופן- בואו נאמר שהתאריך סגור אנחנו 6 אנשים... תתחילו להשפיע על השאר!!!

רביעי הכי מתאים!!! סגרנו על יום רביעי????

סבבה...

ולעומת אדווה לי יותר עדיף שלא יהיה מוקדם כ"כ כי אני באה אחרי הלימודים ואלה הימים הארוכים אז גם אני אצא שעה לפני.. הכי מוקדם שאני אוכל זה שתיים וחצי שלוש אז תקבעו שעה תודיעו לי מקסימום אני אצטרף אליכם אח"כ.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר