תסבוכת....

תסבוכת....

חברה שלי ואני נפרדנו לפני כמה שבועות.... וזהו זה נגמר.. לא נתון לדיון אבל אני חושב שאני מתאהב (שוב) באקסית שלי שהייתה לי לפניה. ופה נכנסת התסבוכת..... אני לא יודע אם אני אצליח להחזיר אותה אליי.. כי אחרי הכל היא זרקה אותי בנוסף לזה היא בתקופה לא קלה עכשיו ואם אני פתאום אכנס שוב לחייה היא רק תסתבך עוד יותר ואם זה לא מספיק! יש סבירות שהיא תעבור לגור בחו"ל בעתיד, תוכנית שלא יכולה לכלול אותי.... מה לעשות????????

אממממממממממ..

לנסות לשכוח אותה וכמה שיותר מהר..כי ככל שהזמן יעבור אתה תתאהב בה יותר וככה יהיה לך יותר קשה לשכוח אותה.. וחוץ מיזה אמרת שזה בטח לא יהיה לה טוב שתיכנס שוב לחיים שלה.. אז אתה בטח מבין מה המסקנה.. תנסה למצוא קשר אחר.. ((: מקווה שעזרתי.. שירן.

במצב כזה הייתי ממליצה לך רק לגשש ולא מעבר...

אולי יקרה מצב וכן יתפתח משהו, אבל אל תקפיץ ת'עניינים מהר מדי! תגשש- תראה אם שווה לך להכנס לזה... בהצלחה

אממממממממממ..

לנסות לשכוח אותה וכמה שיותר מהר..כי ככל שהזמן יעבור אתה תתאהב בה יותר וככה יהיה לך יותר קשה לשכוח אותה.. וחוץ מיזה אמרת שזה בטח לא יהיה לה טוב שתיכנס שוב לחיים שלה.. אז אתה בטח מבין מה המסקנה.. תנסה למצוא קשר אחר.. ((: מקווה שעזרתי.. שירן.

לא נכון...

אני לא אמרתי שלא יהיה טוב אם אני אכנס לה לחיים אמרתי שזה לא יהיה טוב אם אני אעשה את זה עכשיו......

במצב כזה הייתי ממליצה לך רק לגשש ולא מעבר...

אולי יקרה מצב וכן יתפתח משהו, אבל אל תקפיץ ת'עניינים מהר מדי! תגשש- תראה אם שווה לך להכנס לזה... בהצלחה

אלה הבנתי לא היה צריך יותר מרמז "אתיופים לא רצויים כאן"

קשה לי להבין ת'תגובה שלך... אז תסביר

אלה הבנתי לא היה צריך יותר מרמז "אתיופים לא רצויים כאן"

מי אמר שאתיופים לא רצויים כאן??? אתיופים הם אנשים מגניבים לגמרי!!! למה את חושבת שאנחנו לא רוצים שתהי פה???

יש אנשים מגניבים בלי קשר לצבע שלהם..בכל זאת, אני לא חושבת ..

שיש כאן מישהו שמתנגד לזה אתיופים זו עדה שהיא חלק מעם ישראל ואין שום סיבה שמישהו פה ירגיש רע בגלל שהוא מעדה כזאת או אחרת.. אני בכל זאת, חושבת שלא היו כאן הערות גזעניות בטח שלא על אתיופים יום טוב:))

צודקת לגמרי + הבנתי למה היא כועסת עלינו

היא חושבת שמחקנו את התמונה שלה בגלל שהיא אתיופית תקשיבי... מחקנו את התמונה שלך כי היא לא שייכת לנושא הפורום היא שייכת לפורום דירוג תמונות (כמו שכתבתי לך) ומכיוון שדברים שלא קשורים לפורום וסתם מורידים הודעות מפריעים לנו החלטנו למחוק אותה וזה שום דבר נגדך אישית זה פשוט שעם את רוצה לפרסם את התמונה שלך יש פורום בשביל זה....

אהה.. טוב אל תחשבי שזה אישי, מוחקים לכל מי שמעלה הודעות כאלה..

מענין איך הבנת את זה...

אני לא מחקתי שום תמונה...

כנראה רן בקשר לתמונות- "לא נושא הפורום" דווקא לא חושבת שיש קשר, דווקא נחמד לדעת מי בצד השני ואני דיי בעד שרשורי תמונות! כולם רצויים כאן!!! אני אדבר עם רן...

תסבוכת....

חברה שלי ואני נפרדנו לפני כמה שבועות.... וזהו זה נגמר.. לא נתון לדיון אבל אני חושב שאני מתאהב (שוב) באקסית שלי שהייתה לי לפניה. ופה נכנסת התסבוכת..... אני לא יודע אם אני אצליח להחזיר אותה אליי.. כי אחרי הכל היא זרקה אותי בנוסף לזה היא בתקופה לא קלה עכשיו ואם אני פתאום אכנס שוב לחייה היא רק תסתבך עוד יותר ואם זה לא מספיק! יש סבירות שהיא תעבור לגור בחו"ל בעתיד, תוכנית שלא יכולה לכלול אותי.... מה לעשות????????

בחיי אתם כולכם פה מוזרים!

בסך הכל ביקשתי עזרה קטנה בקשר לחברה שלי לשעבר, ואתה כותבים לי פה על אתיופים??? מה הקשר לעזאזל?! תתיחסו לנושא

אתה קורא לעצמך "ray90 " ואתה אומר שאנחנו מוזרים....

אתה קורא לעצמך "ray90 " ואתה אומר שאנחנו מוזרים....

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר