אצלנו הודיעו באמצע שיעור....

איזה אידיוט שלא ממש מדבר ברצינות בד"כ פירסם את זה... אז אפח'ד לא ממש האמין! אחרי כמה דקות כולם כזה מקבלים ת'הודעות לפלאפון של החדשות! אין זה ענק, המטרה הבאה מבחינתי זאת אניטה פללי!

חחחחחח הפחדת אותי לרגע..... מצחיקולה....

איזה אידיוט שלא ממש מדבר ברצינות בד"כ פירסם את זה... אז אפח'ד לא ממש האמין! אחרי כמה דקות כולם כזה מקבלים ת'הודעות לפלאפון של החדשות! אין זה ענק, המטרה הבאה מבחינתי זאת אניטה פללי!

חחחחח..

זה נכון שהיא הייתה פעם גבר?!@?!@

לא ניסיתי אבל אני יודעת שיש כזה דבר.. סליחה-אני בטוחה שיש כזה דבר

לי אישית לא היה אומץ לנסות אבל גם לא ממש רציתי

אבל לפי הסיפורים אומרים שזה אמיתי.. וגם פעם ידידה שלי סיפרה שהיא הקראה לאיזה סופר רוסי והוא רץ אחריה עם חרבות בכל הבית..זה נשמע דימיוני לחלוטין אבל מפחיד:)

תפסו אותו!!!!!!!!

פשיואו! איזה רע הוא נראה!!!

הגיע הזמן..

אבל אז לא יהיה מי שיגיד לך 'אלה, זו אני, תעני!'

אבל אז לא יהיה מי שיגיד לך 'אלה, זו אני, תעני!'

חחחחחח הפחדת אותי לרגע..... מצחיקולה....

חחחח..מאמי אני הולכת לאכול עכשיו לא אכלתי כלוםםםם מ..9 בערך..אז אני יכנס אח"כ לאייסי טופו'ש?

חחחחח..

זה נכון שהיא הייתה פעם גבר?!@?!@

חחחחחח באמת???? איכס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! גבר שמדבר ככה....... יאק!!!!!!! בטח הייתה הומו כשהיא הייתה גבר......

אין לי מושג... אישיות מסקרנת למדיי!

הגזמת!!!!..הוא ניראה כוסוןןןןןןןןןןןןןןןןןן....וואי ההיתי עושה הכל בשביל לצאת איתו לאיזה כוס נס..

*בציניות מוחלטת!!!!!!!!!!!!!!!* חח..אמרתי לאמא שלי שתפסו אותו..היא התחילה לרקוד....חח..מפגרת..

ד"א איך עבר המבחן?

חחחחחח באמת???? איכס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! גבר שמדבר ככה....... יאק!!!!!!! בטח הייתה הומו כשהיא הייתה גבר......

לא דיי אל תרדו לרמות כאלה...

אני אשמח אם מישהו יודע מה הסיפור שלו\ה... כי זה דיי מסקרן!

חחחח..מאמי אני הולכת לאכול עכשיו לא אכלתי כלוםםםם מ..9 בערך..אז אני יכנס אח"כ לאייסי טופו'ש?

טופו'ש.....

לא דיי אל תרדו לרמות כאלה...

אני אשמח אם מישהו יודע מה הסיפור שלו\ה... כי זה דיי מסקרן!

ממש, מרתק....

אין לי מושג... אישיות מסקרנת למדיי!

חחחחח, אישיות מסקרנת.... שמעתי שהיא זכתה בתחרות 'הישבן של המדינה' בשנות השמונים.... מה זה הזבל הזה???? הישבן של המדינה.... פחחחח

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר