I CoooooooooooooooMeeeeeeeee BaaaaaaaaaaaaaaCkkkkkkkkk ((((:

כן כן,אחרי פוווווווווווווווול זמן שלא היייתי פה..(מיבחנים, בלאגנים, לא היה לי זמן, סיוטים שלא בא לכם לשמוע וכו'..-שתבינו זה עוד לא ניגמר אבל חפיףףףףףףף) חזרתיייייייי!!.. היתגעגעתי אלייכם מלאאאאאאאאאאאאא מלאאאאאאאאא... לכל החדשים למיניהם..ברוך הבא!! תהנו..(: לכל אלה שמכירים אותי.......מתההההההההה עלייכםםםםםםםםםם... נשיקות חיבוקים מה שתרצו.. אממממממ..אני זזה עכשיו לישון..(לא, לא הישתגעתי!) מחר אני עוברת מיבחן פסיכומטרי..פסיכוטכני..פסיכועמה....לא יודעת איך ליקרוא לזה.. הוא 3 וחצי שעותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת...... בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע..... כולם לאחל לי בהצלחה..אני זקוקה לזה((: להית' כולםםםםםםםםםםםםם.. לוב יו אוללללללללללל.. שירן.

הייי מתוקה היתגעגעתי אליך למרות שדיברנו באיסיקיו

בהצלחה בפסיכוטכני למרות שזה לא קשה בכלל זה שאלות מפגרות על צורות ודברים אידיוטים בכל זאת בהצלחה וגם אי אפשר להיכשל בזה אז תחזרי לכתוב פה הרבה ביי מתוקה! לילה טוב לאב יו אורצי

לא יודעת מי את אבל- טוב שחזרת, ובהצלחה!!! :))

תלתולייייייייייייייי(:ברוכה השבה מאמי

היתגעגענו והמון המון המון המון המון בהצלחה מחר(:

שירנוששששששששששששששששששששששששששש

התגעגעתי

תלתולייייייייייייייי(:ברוכה השבה מאמי

היתגעגענו והמון המון המון המון המון בהצלחה מחר(:

תודה מאאאאמייייייי((:

לא יודעת מי את אבל- טוב שחזרת, ובהצלחה!!! :))

חחח..טנקס ((:

הייי מתוקה היתגעגעתי אליך למרות שדיברנו באיסיקיו

בהצלחה בפסיכוטכני למרות שזה לא קשה בכלל זה שאלות מפגרות על צורות ודברים אידיוטים בכל זאת בהצלחה וגם אי אפשר להיכשל בזה אז תחזרי לכתוב פה הרבה ביי מתוקה! לילה טוב לאב יו אורצי

חחח..כנסי שניה..(((:

כן אני יודעת שזה אידיוטי קצת.. וגם אני היתגעגתי אלייך למרות שדיברנו באייסי-חחח((: מואאאאאאאאאאאאאאההההההה..דברי איתי יפה.. מתה עליייך(: נ.ב: לילה טוב לכוווווווווווווווווווווולם..((:

שירנוששששששששששששששששששששששששששש

התגעגעתי

יאאאאאא...גם אנייייייייייייייייייי....((:

מה איתך ילדה???...הכל טוב???

כן כן,אחרי פוווווווווווווווול זמן שלא היייתי פה..(מיבחנים, בלאגנים, לא היה לי זמן, סיוטים שלא בא לכם לשמוע וכו'..-שתבינו זה עוד לא ניגמר אבל חפיףףףףףףף) חזרתיייייייי!!.. היתגעגעתי אלייכם מלאאאאאאאאאאאאא מלאאאאאאאאא... לכל החדשים למיניהם..ברוך הבא!! תהנו..(: לכל אלה שמכירים אותי.......מתההההההההה עלייכםםםםםםםםםם... נשיקות חיבוקים מה שתרצו.. אממממממ..אני זזה עכשיו לישון..(לא, לא הישתגעתי!) מחר אני עוברת מיבחן פסיכומטרי..פסיכוטכני..פסיכועמה....לא יודעת איך ליקרוא לזה.. הוא 3 וחצי שעותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת...... בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע..... כולם לאחל לי בהצלחה..אני זקוקה לזה((: להית' כולםםםםםםםםםםםםם.. לוב יו אוללללללללללל.. שירן.

אמרתי לך כבר בטלפון מאמי! אבל שוב ב-ה-צ-ל-ח-ה!!!

את בכיתה ט' נכון?

אצלחנו קוראים למבחנים האלו מבחני הדסה אבל לכי תביני... בהצלחה בכל מקרה ואם לי יצא שם ממוצע של 7 וחצי-8 אז כל אחד יכול... (אם זה בכלל המבחנים האלו)

חחחח..תודה!!(: (וכן אני בט')

אמרתי לך כבר בטלפון מאמי! אבל שוב ב-ה-צ-ל-ח-ה!!!

תודה מאמו'ש..((:

טוב אני עפה באמת עכשיו לישון.. עד עכשיו שיגעו אותי בטלפון...((: לילה טוב לכולם...חלומות פז..((:

(((()))) בהצלחה (((())))

מאחלת לך בהצלכה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר