בוקר טוב!!! היום יוום שמחחח...

היום החתולה שלי חוזרת מניתוח שעשו לה אתמול..בעין... לא יכלתי לישון בלילה מהדאגה שאם היא בסדר... התקשרנו למנתח והוא אמר שהיא עברה תניתוח והיא בסדר...(אוי פישי פיש....) אז...מהיום היא תיהיה בבית...שבועיים שלמות (עד שתפתח תעיין) יהיה אסור לה לצאת החוצה...אזז היא תצתרך לעשות את צרכיך..אהמ אהמ...אתם יודעים...בבית...בסביבתנו...::) אז שיהיה לכולם יום נעים....ושמח!!

בוקר אור לכוווווווווווווווווווווווווווווווווווולם.......

בוקר טוב!!!

למה ניתוח עין חתולה? וטוב שיש לך למה לשמוח ועכשיו כבר לא בוקר!!! (בשבילי לפחות) נראה לי אני מפתחת מחלה כל הזמן קר לי ואני עם ארוך (מוזר) ואין קשר בין כל המשפטים פה פשוט מאוד אני לא כל כך חושבת עכשיו אז אני רושמת כל מילה שעולה לי לראש.

אפרתוש

את מודעת לעובדה שעכשיו בערך 17 מעלות בירושלים?... כנראה בגלל זה את בארוך כי אני בעצמי בארוך (מכנסיים רק...) לא נורא.... חאפפפייייף :) אבל בכל מקרה תרגישי טוב רק קחי בחשבון שהיום הטמפ' המקסימליות בירושלים שוות לטמפ' בלילה של תל-אביב! אז :) זהו. בהביי

היום החתולה שלי חוזרת מניתוח שעשו לה אתמול..בעין... לא יכלתי לישון בלילה מהדאגה שאם היא בסדר... התקשרנו למנתח והוא אמר שהיא עברה תניתוח והיא בסדר...(אוי פישי פיש....) אז...מהיום היא תיהיה בבית...שבועיים שלמות (עד שתפתח תעיין) יהיה אסור לה לצאת החוצה...אזז היא תצתרך לעשות את צרכיך..אהמ אהמ...אתם יודעים...בבית...בסביבתנו...::) אז שיהיה לכולם יום נעים....ושמח!!

בוקר נפלא ויום טוב!!!

בוקר טוב לכוווווווולם!!!!!

אפרתוש

את מודעת לעובדה שעכשיו בערך 17 מעלות בירושלים?... כנראה בגלל זה את בארוך כי אני בעצמי בארוך (מכנסיים רק...) לא נורא.... חאפפפייייף :) אבל בכל מקרה תרגישי טוב רק קחי בחשבון שהיום הטמפ' המקסימליות בירושלים שוות לטמפ' בלילה של תל-אביב! אז :) זהו. בהביי

ילד אתה חיי!!!!

כמה זמן לא היית פה? (השאלה המתבקשת היא- למה אתה לא נמצא פה? -אפילו שהתשובה ידועה מראש) מה המצב? ולא קשור לטמפרטורות( את האמת שדיי נעים בחוץ) אני גם מצוננת ושטויות אבל לא משנה

בוקר טוב גם לך...ואני שמח שהחתולה שלך בסדר~!~!

ילד אתה חיי!!!!

כמה זמן לא היית פה? (השאלה המתבקשת היא- למה אתה לא נמצא פה? -אפילו שהתשובה ידועה מראש) מה המצב? ולא קשור לטמפרטורות( את האמת שדיי נעים בחוץ) אני גם מצוננת ושטויות אבל לא משנה

אני עברתי למקום טוב יותר

סתם אממם.... לא יודע אין זמן וגם הרמה התרדרה בטירוף, לא כיף פה יותר... חוץ מזה אין לי זמן... גם לימודים... גם עבודה... גם חברים... גם פסנתר... וגם הכי חשוב אהבה חדשה אזזזז אין זמן מה לעשות :/

מה זה מקום טוב יותר?

ובגלל זה אמרתי שצריך לשאול את השאלה השניה, אבל אני לא אשאל כי אני יודעת מה הסיבות לעזיבה ההמונית שלכם, כן זה לא רק אתה ואתה מודע לזה. (לא יפה ככה לנטוש)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער ZONE
בחר
בחר